2018 gads, būs izdevīgākais laiks, kad saņemt ātro aizdevumu?

2018. gads - Vikipēdija

.  „Savējos” mēs sajutīsim uzreiz, savukārt visi naidīgi noskaņotie sargāsies no mums kā no uguns, jo blakus taču Suns. Ja nu tomēr, tad šie cilvēki saņems pēc nopelniem, nešaubieties. Zemes stihijai raksturīga pacietība, taisnīgums, godīgums un sistemātiskums. Pieteikt pirmo kredītu bez procentiem. Ja ziemā Suns vēl tikai uzņems tempu, pūloties sakārtot impulsīvā Sarkanā Gaiļa radīto haosu, tad jau ar pirmajām pavasara vēsmām viss būs gatavs. Čaklais un aktīvais Suns vienmēr atradīs sirdij tīkamu nodarbi, viņa deguns saodīs, kurā debess pusē mīt veiksme, un viņš palīdzēs tur nokļūt visiem, kuri tic saviem panākumiem. 2018 gads, būs izdevīgākais laiks, kad saņemt ātro aizdevumu. Suns ir nesavtīgs un augstsirdīgs , tas nealkst slavas un komforta. Savukārt mazuļi, kas nāks pasaulē nākamgad, būs veselīgi, jautri pēc dabas un ar augstu intelektu. Aizdevuma pieteikums Vizia. Tomēr tā var arī smacēt un pieprasīt, tāpēc Dzeltenā Zemes Suņa gadā svarīgi dzīvot nepārkāpjot savus principus. Iespējams, sirdsapziņa ierunāsies arī nodokļu nemaksātājiem. Neraugoties uz to, ka Suns pārmaiņas nemīl un nealkst pārcelties no suņubūdas uz pili, viņš darīs visu, lai uz zemes mītošajiem palīdzētu uzlabot sadzīves apstākļus. gada valdnieks būs Dzeltenais Zemes Suns. Tad jau labāk nopirkt kādu gardu kauliņu vai jaunu šīfera plāksni suņubūdas jumtam. Ātrais aizdevums internetā pie populārākajiem aizdevējiem. Un suns, kā zināms, nemēdz sēdēt mierā – viņš visu gadu modri sargās mūsu labklājību. Kur dabūt naudu internetā – kādu kredīta veidu izvēlēties?. Protams, Suns neizkašās no puķudobes zelta stieņus un neaizvedīs mūs pie mežā ieraktas bagātību lādes.

Meteņi, , Rīgas Lietuviešu vidusskola

. Visam jānotiek saskaņā ar likumu – Suņa gadā neviens neuzdrošināsies mūs piemānīt vai ievilkt kādā krāpnieciskā darījumā. Intelektuālu profesiju pārstāvjiem Dzeltenā Suņa gadā dzīves krustceļu luksoforā nenodzisīs zaļā gaisma  – tik lielu projektu un atklājumu gūzmu pasaule vēl nebūs pieredzējusi. Burvīgas un gluži vai neticamas pārmaiņas mūs gaida arī mīlas frontē.

Ielu Mūzikas Diena 2018 - pievienojies 18.augustā!

. Dzeltenais Zemes Suns reti kuram rādīs zobus – tikai luncinās asti un dos ķepu sveicienam. Pat saskarsmē ar nikniem konkurentiem mēs nedrīkstam kļūt lišķi vai divkoši. Tā ka – nekavējieties, meklējiet dzīves partneri, meklējiet tīkamu dzemdību vietu un krājiet naudu pamperiem un autiņiem. Taču rūpīgais gada saimnieks priecāsies, ja mūs ieskaus skaistas lietas un mēs ģērbsimies tā, it kā būtu kļuvuši par karaļiem un princesēm. Starp citu, Dzeltenajam Zemes Sunim ļoti patīk ceļot – tā, lai gar acīm ainavas mainās kā bildītes kaleidoskopā. Tomēr tie, kas čakli strādās un būs mērķtiecīgi, var sagaidīt gan paaugstinājumu amatā, gan prēmijas, gan citus labumus. Dzeltenais Zemes Suns ir vienojies ar Amoru, kas jau gatavo savu bultu krājumus – pietiks visiem, it sevišķi tiem, kas sen jau ilgojas satikt savu vienīgo un izredzēto otro pusīti. Veselības jomā problēmas Suņa gads nesola. Lietū un sniegā norūdījies, Dzeltenais Suns neļaus mums ne šķaudīt, ne klepot, ne citādi vārguļotTaču no kaitīgajiem ieradumiem nāksies atteikties – Suns necieš, ja nauda tiek izšķiesta visādiem draņķiem, piemēram, cigaretēm un alkoholam. Savukārt tiem, kuru sirds vēl brīva, Suns sarūpēs daudz pārsteigumu. Suns iemieso taisnīgumu, nekad nenodod, un viņa valdīšanas gadā uztraukties nenāksies – viss notiks tā, kā to būsi pelnījis.

2019. gads - Vikipēdija

. Bez tam, dzeltenā ir arī saules krāsa, tā uzlādēs ar saules enerģiju, pozitīvismu, mundrumu un labu garastāvokli – strīdēties ar Dzelteno Zemes Suni ir bezjēdzīgi, tas tik un tā sarīkos mums pasakainu un priekpilnu dzīvi. Pat tad, ja strādājat tehnisku rutīnas darbu, būs iespējams sasniegt lieliskus rezultātus, iedarbinot fantāziju. Ja pērn Ugunīgā Gaiļa gadā viss gāja kā pa ķešu, šī gada saimnieks sola labas pārmaiņas. 2018 gads, būs izdevīgākais laiks, kad saņemt ātro aizdevumu.

Mostoties no ziemas miega, daudzi var cerēt uz veiksmi naudas lietās – monētas un banknotes piesaistīs gada krāsa – dzeltenā

Comentarios