4Finance darbības profils

Tāpat mēs saglabāsim šīs Privātuma politikas iepriekšējās versijas arhīvā, lai Jūs varētu tās izskatīt. Mēs veicam visas pamatotās darbības, lai nodrošinātu Jūsu personas datu drošību saskaņā ar šo Privātuma politiku un piemērojamiem tiesību aktiem. Tās rezultātā var netikt izsniegts aizdevums. Liela daļa mūsu automātiskās informācijas savākšanas notiek, izmantojot tādas lietas kā sīkdatnes, izsekošana, bākas un tamlīdzīgas tehnoloģijas. Lēmumi, kas nav pilnībā automatizēti, var ietvert cilvēka iesaistīšanos. Lietas, uz kurām nedrīkst taupīt naudu. SIA ONDO – Ondo. Tāpat mēs varam arī ierakstīt mūsu sarunas pa tālruni. Mēs to darām saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības noteikumiem un, ja nepieciešams, mēs saņemsim Jūsu iepriekšēju piekrišanu. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apskatiet mūsu sīkdatņu un izsekošanas politiku. Šīm trešo personu interneta vietnēm ir viņu pašu Privātuma politika. Ja Jūsu personas datu apstrāde ir balstīta uz Jūsu piekrišanu, Jums jebkurā laikā ir tiesības atsaukt savu piekrišanu. Pieprasīt datu labošanu vai ierobežot Jūsu personas datu apstrādi; Iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādei. Kad jebkādā veidā piedalāties konkursā, reklāmā vai aptaujā, tai skaitā pie mūsu partneriem un sociālajos tīklos. Šī privātuma politika tiek ik pa laikam aktualizēta, tāpēc to vajadzētu reizēm pārskatīt.

Diāna Stafecka - HR manager - AS NOKRA, LVIKC klīnika | LinkedIn

. Jo īpaši Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos. Jūs varat būt pārliecināti, ka mēs aizsargājam mūsu savākto informāciju. Ja kāda cita iemesla dēļ sazināties ar mums ar iepriekš minētajām metodēm. Kad Jūs ziņojat par problēmu vai sazināties ar mums saistībā ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Jūs varat izvēlēties atteikties no mārketinga ziņu saņemšanas un noteiktu datu vākšanas un izmantošanas. 4Finance darbības profils.. Ja apmeklēsit šīs vietnes, Jūs esat pakļauts šīm politikām. Katra komerciālā e-pasta beigās mēs nodrošināsim saiti, kurā atteikties no mūsu piedāvājumu saņemšanas. Jūsu atsaukums neietekmēs apstrādes procesa likumību, kas veikts pirms Jūsu piekrišanas atsaukšanas. Piemēram, pirms aizdevuma piešķiršanas, mēs ņemsim vērā aizņēmēja kredītspēju, veicot iespējamu saprātīgu iejaukšanos no mūsu darbinieku puses pirms lēmuma pieņemšanas attiecībā uz personu. Ja Jūs neatmaksājat sev izsniegto aizdevuma summu, mēs varam iesaistīt trešās personas parāda atgūšanā, šim nolūkam daloties ar Jūsu personas datiem. Mūsu privātuma politika sniedz Jums skaidru izskaidrojumu par Jūsu personas datu vai jebkuru citu datu, ko mēs varētu vākt par Jums, izmantošanu. Mēs ierakstīsim un saglabāsim, un varam izmantot informāciju, kuru Jūs mums sniedzat iepriekš uzskaitītajos veidos. Ātrais kredīts uz 90 dienām. Detalizētu informāciju atradīsiet mūsu arhīvā.

Piemēram, mēs izmantojam Eiropas Komisijas standarta klauzulu līgumu, ES un ASV Privātuma aizsardzības programmu un attiecīgo datu aizsardzības iestāžu atļauju, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati ir drošībā. ES datu aizsardzības iestāžu sarakstu un to kontaktinformāciju var atrast šeit, un datu aizsardzības iestāžu kontaktinformāciju valstīs ārpus ES, kurās mēs darbojamies, var atrast šeit. Ja notikušas ievērojamas izmaiņas, mēs visas šādas izmaiņas izcelsim un mēģināsim, kad iespējams, tieši brīdināt Jūs. mēs varam dalīties ar Jūsu personas datiem ar analītiķiem un meklētājprogrammu apkalpotājiem, kas palīdz mums interneta vietnes optimizācijā un uzlabošanā.

Privātuma politika | Uzticams aizdevējs !

. Kad piedalāties diskusiju forumos, sniedzat komentārus par mūsu blogu vai izmantojat citas sociālo tīklu funkcijas mūsu interneta vietnē, reklāmās vai aptaujās, citās darbībās, kas tiek veiktas, izmantojot mūsu interneta vietni vai sociālos tīklus.

4finance, AS, 40003991692 - par uzņēmumu

. Mēs veicam automatizētu lēmumu pieņemšanu, lai izpildītu līgumu, balstoties uz personas pieprasījumu. Mūsu nododamā informācija var tikt izpausta mūsu pakalpojumu sniedzējiem

Comentarios