5 ātro kredītu reklāmas ar apšaubāmu vēstījumu

Bārmenis tikmēr lej draugiem dzeramo un stāsta, ka labāk paņem SMSku. Tas pamudināja cilvēkus aicināt ātrajos kredītos savus draugus, radus un ikvienu citu. Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kredīts atpūtai un ceļojumiem. 5 ātro kredītu reklāmas ar apšaubāmu vēstījumu. Tāpat likumprojektā paredzēts nodrošināt patērētāju kreditēšanas pakalpojuma izmaksu samērīgumu un taisnīgākus no līguma izrietošos nosacījumus. Tāpat nekā nav saprotams, kā firma ar vieglu roku izsniedz aizdevumu cilvēkam, kurš pirms tam jau aizņēmies vairākās citās un pret kuru parādu dēļ iesākta tiesvedība.

Ātro kredītu reklāmas - pretrunīgas - YouTube

. septembra reklāma Plašu ažiotāžu radīja “VIA SMS” reklāma, kas tika pārraidīta pirms skolas atsākšanās.

Vai nepieciešams ierobežot ātro kredītu reklāmas? / LR1.

. Ir bijušas vairākas likumdošanas izmaiņas, kas regulē ātro kredītu reklāmu principus, kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs vairākkārt izvērtējis reklāmu atbilstību šim likumam.

Tiek spēlēts uz vecāku jūtām, kas jūtas slikti, jo nevar nodrošināt bērnam materiālus skolai. Bezmaksas … koncertbiļetes, picas, hokeja biļetes, nauda atpakaļ Pašlaik vienīgais atļautais akciju veids ir bezprocentu aizdevums. “LRA piedāvātā procentu likme patēriņa kreditēšanas pakalpojumiem ir būtiski zemāka nekā šobrīd tirgū esošās. Protams, ka galvenais mērķis ir peļņa, taču, zinot statistiku – amorāli, cita vārda nav. Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore Baiba Vītoliņa gan saka, ka centrā šādi ātro kredītu firmu pārkāpumi vēl neesot atklāti. Taču, pēc deputātes teiktā, patiesībā šī labdarība tiek apmaksāta no parādos nogrimušu un bezpalīdzīgu cilvēku naudas. Patēriņa kredīts no 18 gadiem.

NOST AR ĀTRO KREDĪTU REKLĀMĀM SABIEDRISKAJOS MEDIJOS.

. Iesaki šo rakstu citiem! Gan kredītiestādēm, gan arī nebanku kreditētājiem plānots noteikt pienākumu pārliecināties, vai iespējamajam kredītņēmējam ir pietiekami ienākumi un vai viņš spēs aizņēmumu atdot. Priekšvēlēšanu laikā politiķi vēlas nonākt mediju dienas kārtībā, tomēr jāsaprot, ka likumdošanas procesu nedrīkst padarīt par populismu,” sacīja LAFPA vadītājs Gints Āboltiņš, aicinot politiķus neatbalstīt piedāvātās izmaiņas, ziņo LETA. Līdz ar to tiks ierobežota bezatbildīgu kredītu izsniegšana iedzīvotājiem. Studiju un studējošā kredīta dzēšana. Viens otram ir parādā, cits nav ieradies, jo ir parādā. Tieši emocionālais vēstījums – parādi, izpostītas attiecības draugu starpā naudas dēļ – padara šo reklāmu tik nesmuku. Plašsaziņas līdzekļos jāierobežo agresīvā ātro kredītu firmu reklāma, kas ar šķietami vilinošiem piedāvājumiem pamudina lētticīgos cilvēkus neapdomīgi aizņemties naudu. Piedalīties diskusijā par šo rakstu:. Papildus uzskatei: Latvijas Sabiedrisko mediju sižets par šo reklāmu. Apmaksājot dažādu kultūras un sporta pasākumu rīkošanu, šīs firmas rada sabiedrībā labdarības iespaidu. Ilgtermiņa kredīti pensionāriem.

Ātro kredītu nozare sašutusi par patērētāju tiesību sargu kampaņu.

. Tajā attēloti finansiālu grūtību mākti cilvēki, kas kļūst priecīgāki, izvēloties ātro kredītu, it kā tas atrisinātu viņu problēmas. Nedrīkst piesaistīt cilvēkus ar koncertbiļetēm, picām un visu ko citu, kas nekādā veidā nav saistīts ar ātrā kredīta pakalpojumu. Tad var laimēt somu ar visu, kas vajadzīgs. Labklājības ministre Ilze Viņķele savā laikā šo reklāmu nosauca par “amorālu”. 5 ātro kredītu reklāmas ar apšaubāmu vēstījumu. Vaiderei vēlēšanu kampaņa sākšoties tikai nākamā gada martā. Tas liecina, ka ātro kredītu firmās nepārbauda iedzīvotāju maksātspēju, un, dzenoties pēc peļņas, apzināti grūž viņus vēl lielākos parādos, no kuriem ar pašu spēkiem nekad nebūs iespējams izkļūt,” uzsver I. Morāle – ātrajiem kredītiem ir vieglāk paprasīt nekā draugiem. SMSCredit.lv “Bāra reklāma” Bārā sēž četri draugi. Lai šie grozījumi Kredītiestāžu likumā, Kredītu reģistra likumā un Patērētāju tiesību aizsardzības likumā stātos spēkā, Saeimai tie jāpieņem vēl otrajā un trešajā lasījumā. Deputāte noliedz, ka pievēršanās šai daudziem sāpīgajai problēmai uzskatāma par sākumu Saeimas vēlēšanu kampaņai. Tas nozīmē – ja tiks pieņemtas šādas izmaiņas, visticamāk, ka patēriņa kredītus nespēs izsniegt praktiski neviens finanšu tirgus dalībnieks, tai skaitā kredītiestādes, krājaizdevu sabiedrības, nebanku kreditētāji, līzinga sabiedrības un citi. CreditON.lv skolas izloze Pašlaik šī kredītdevēja mājaslapā iespējams piedalīties izlozē – viss, kas jādara, ir jāatsūta vecās skolas somas foto un jāpasaka, ko tu vēlētos redzēt jaunajā

Comentarios