5 veidi, kā ietaupīt naudu vasarā

 Tāpēc mēs darām sekojoši: mainām naudu mazākās vienībās, veidojam kastīti kur liekam naudu kādam konkrētām laika periodam un neļaujam sev “aizņemties” no citām kastītēm, tādējādi mums nebūs citas izejas kā iekļauties ieplānotās summās. Tajā laikā Tu ekonomē to naudu, kuru tu samaksātu, ja maksātu tieši bankā. Tu saproti ka Tev tas ir par dārgu un Tu nevari to atļauties netaupot, bet kredītu ņemt arī nav īpaši laba doma.

Naudu no šī kontā izņem nelielās porcijās pa un tērē naudu ļoti apdomīgi. Pēc kāda miljonāra ieteikumiem – vispirms “samaksā sev”. Mūsdienās viss notiek dinamiski un ir tik daudz iespēju dzīvot zaļāk, veselīgāk un labāk. 5 veidi, kā ietaupīt naudu vasarā.

5 veidi, kā ietaupīt degvielas patēriņu – AUTO –

. Laiku pa laikam man patīk meklēt internetā kādu interesantu rakstu, kurā cilvēki dalās un stāstā interesantus veidus, kā var uzlabot savu dzīvi. Visu saņemto algu liek uz bankas konta, bet uz tāda konta, no kura nevar norēķināties ar bankas karti. Tas ir vēl viens veids kā ietaupīt naudu. Lielākajai daļai no mums pāri paliek ļoti neliela naudas summa un tā, kā zināms var ļoti ātri pazust. Tagad, gandrīz par visiem pakalpojumiem var norēķināties ar internetbankas palīdzību. Maksājot par dzīvokli, elektrību un citām mājas apkalpošanas lietām izmanto internetbanku. Viss ir viegli – uzticies, piemēram, savai māsai, jo viņa māk ekonomēt. Izmanto tuva cilvēka palīdzību Ja Tu netici savām spējām ekonomēt naudu, tad Tev varēs palīdzēt cilvēks, kuram vari uzticēties. “Doties ar automobili pusdienās vai uz sanāksmi, kas notiek netālu, bieži vien ir kārdinoši, taču tā vietā var dod priekšroku pastaigai vai apvienot vairākus uzdevumus vienā braucienā, ja tas ir iespējams,” pārdomās dalās Edijs Vārpsalietis. AVIS Latvia pieredze liecina, ka klienta pirmā izvēle ne vienmēr ir viņa vajadzībām atbilstošākā. Uztic viņai naudu un pastāsti par saviem nolūkiem šīs naudas izmantošanai. Nauda citiem tēriņiem paliek pie Tevis. 5 veidi, kā ietaupīt naudu vasarā. Tad Tu vari kļūt pats par savu kredītdēvēju.

Desmit vienkārši veidi, kā dienā ietaupīt 500 kaloriju.

. Šī metode paglābs no nevajadzīgiem tēriņiem un patiešam strādā! Tie ir tikai daži atrastie un, manuprāt, labākie un oriģinālākie veidi kā ietaupīt naudu, bet, protams, varbūt Tev ir sava pieeja kas palīdz tieši Tev.

VIDES SERVISS

. Altero – kredītu salīdzināšanas portā€. Salīdzinājumā ar siltu dzinēju aukstam dzinējam nepieciešams divkāršs daudzums degvielas, tādēļ braukšanas nepieciešamību vajadzētu rūpīgi izsvērt – iespējams, vairākus īsus braucienus var apvienot. Ceru ka šis raksts palīdzes Tev saglabāt naudu kaut kam sen velētām un tik ļoti kārotam vai vienkārši iemācis ekonomēt naudu. Jebkurā gadījumā, starp vienas bankas kontiem komisijas maksas nav un starpbanku maksājumam komisijas maksas ir daudz mazākas nekā maksājot bankā. Gada procentu likme jeb GPL. Pēc gadā varēsi nopirkt ilgi sapņoto multivārāmo katlu vai datoru un vēl paliks noguldījuma procenti, ar kuriem sevi vari palutināt. Tā ir ne visai liela naudiņa, bet tik un tā Naudiņa un to var nemaksāt. Viss ir vienkārši: summu + procentus sadala ar mēnešu skaitu un iedomājies, ka Tu aizņēmies kredītu. “Turklāt, nepārsniedzot atļauto ātrumu, autovadītājam nedraud sods, kas ir vēl viens veids, kā izvairīties no papildu izmaksām,” min AVIS Latvia pārstāvis.Plašs redzesloksGaužām vienkāršs, taču efektīvs veids, kā ietaupīt degvielu, ir vērot, kas notiek apkārt. Atliekot naudu lielākam pirkumam no sākuma veic nākamā mēneša ieplānotus pamatpirkumus. Tas iemāca mums netērēt naudu uz liekām lietām. Māsa dos Tev naudu tikai tad ,kad vēlēsies un palīdzēs sasniegt Tavu mērķi. Gaužām vienkāršs, taču efektīvs veids, kā ietaupīt degvielu, ir vērot, kas notiek apkārt. Pēc tam aizej uz banku un atver depozīta kontu – katru mēnesi pārskaiti tajā konkrētu naudas summu. Šo metodi varbūt daži uzskatīs par neefektīvu, bet man tā liekas interesanta un cilvēkiem tā palīdz. Pēc tam, kad nauda beidzas, atkal ej uz banku un noņem vēl. Piemērām, Tev ir lieta, kuru jau sen sapņo nopirkt – multivārāmais katls, auto vai dators

Comentarios