Aizdevuma pieteikums LatCredit

Izvēlieties bankas Klientu apkalpošanas centru , kurā vēlēsieties parakstīt līgumu Lai iesniegtu pieteikumu, lūdzu, aizpildiet šos laukus: Norēķinu konts EUR vai USD valūtā, kuram piesaistīt varat debetkarti; Dienas norēķinu limits un skaidras naudas limits. Kredītdevēji, kas piedāvā ātro kredītu no 18 gadu vecuma.

Par Altero -

. Ja Jūs vēlaties pasūtīt papildus karti, tad kartes lietotājs būs cita persona un Jums ir jāuzrāda šīs personas vārds, uzvārds, personas kods, adrese un tālruņa numurs; Izvēlieties bankas Klientu apkalpošanas centru, kurā vēlēsieties parakstīt līgumu. Lai apstiprinātu pieteikumu, sistēma Jums lūgs ievadīt kodu. Uzklikšķinot uz saites “Sarakste”, Jums atvērsies ziņojumu sadaļa. Aizdevuma pieteikums LatCredit. Pieteikums hipotekārā kredīta palielinājumam Lai iesniegtu pieteikumu, lūdzu, aizpildiet šos laukus: Vēlamā palielinājuma summa - summa nedrīkst pārsniegt atmaksāto kredīta daļu; Jūs varat gan pagarināt aizdevuma termiņu, gan saglabāt to nemainīgu. Nepieciešamības gadījumā šo limitu ir iespējams palielināt bankas noteikto maksimālo limitu robežās. Jūs varēsiet arī redzēt pieteikumu statusu maiņu sadaļā “Informācija par pieteikumiem”. Kad pieteikums ir apstiprināts ar kodu, tas tiks nosūtīts bankai un tā statuss būs “Iesniegts”. Patēriņa kredīts ļauj Jums izmantot papildus bankas piešķirtos līdzekļus noteikta limita ietvaros.

Aizdevumu salīdzināšanas platforma -

. Lai iesniegtu pieteikumu, lūdzu, aizpildiet šos laukus: Labvēlības perioda sākums formātā MM/YYYY, kur MM ir mēnesis un YYYY ir gads. Šis būs pirmais mēnesis, kad stātos spēkā labvēlības periods un tiktu atlikta pamatsummas atmaksa; Labvēlības perioda termiņš ir mēnešu skaits, cik ilgi vēlaties labvēlības periodu. Patēriņa kredītu Jūs varat izmantot kā jebkurus citus naudas līdzekļus: norēķināties veikalā, veikt pārskaitījumus internetbankā vai Klientu apkalpošanas centrā un izņemt skaidru naudu bankomātā. Labvēlības periodam pieteikties varat arī kredīta atmaksas sākumā.

Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

. Aizdevuma pieteikums LatCredit.

- Iepazīsti viesnīcu industriju!

. Aizpildīt pieteikumu kredītam. Ja Jūs vēlaties termiņu pagarināt, ievadiet vēlamo mēnešu skaitu.. Pieteikumam var būt trīs statusi: apstiprināts; noraidīts. Lai iesniegtu pieteikumu, lūdzu, aizpildiet šos laukus: Dienas norēķinu limits un skaidras naudas limits. Jaunus bankas ziņojumus Jūs varat izlasīt sākumlapā. Izvēlieties karti, kurai vēlaties aizvietot PIN; Izvēlieties bankas Klientu apkalpošanas centru, kurā vēlēsieties parakstīt līgumu

Comentarios