Algas apmēri pasaulē

Komunicējiet viens ar otru. Algas apmēri pasaulē. Rīgas Austrumu slimnīcas galvenais uzdevums ir nodrošināt tās darbību bez būtiskiem finansiāliem zaudējumiem, taču tas, kā zināms, atkarīgs no valsts iedotā finansējuma.

Uzzini, kādas ir pensijas pasaulē -

. Uz Rīgas Austrumu slimnīcas vadītāju laikam šis arguments neattiecas, jo viņš slimnīcā strādā tikai pusmēnesi, un alga, kā noskaidrojām, viņam nav noteikta tik liela padarītā darba dēļ.

Veselības ministrija maksā piemaksas un palielina algas.

. Jaunā gada apņemšanās, kas ļaus ietaupīt naudu.

Algas apmēri pasaulē -

. Par jaunā Austrumu slimnīcas vadītāja algu vienošanās notikusi pārrunu procesā, kad ministrija centās atrast jaunu vadītāju lielākajai Latvijas slimnīcai, kurai pat pēc vairākiem konkursiem nebija izdevies atrast piemērotu vadītāju.

Grib atcelt jau pieņemto un no paredzēto.

. Vēl nesākot īsti strādāt, viņš ticis pie piemaksas vismaz uz pusgadu. Veselības ministrijas šodien sabiedrību informēs par mediķu algu pieaugumu.

Taču virkne amatpersonu saņēmušas arī piemaksas. Par ViaSMS. Taču laikā, kad mediķi ilgstoši cīnījušies – ar streikiem un protestiem vai aiziešanu no darba – par savu atalgojumu, ir personas, kuras algas pielikumu vai piemaksas pie algas saņem, vēl nesākušas reāli strādāt. janvārī, tāpēc nav iespējams salīdzināt, kāda alga būtu bijusi viņam, piemēram, decembrī. Valsts slimnīcu vadītājiem algas palielinātas, ņemot vērā kapitālsabiedrību finanšu rādītājus un izvirzīto mērķu sasniegšanas rezultātus. Četri no šiem padomniekiem jau ir strādājuši kādu laiku pie ministres, bet pavisam dīvaini izskatās šādas piemaksas piešķiršana decembrī darbā pieņemtajam sabiedrisko attiecību speciālistam Sergejam Ancupovam. Medmāsas, vecmātes, ārsti un sanitāri vēl nezina, cik lielas būs viņu algas šajā gadā – slimnīcas to rēķina. Veselības ministrijas saraksts ar piemaksu saņēmējiem nav garš, bet intriģējošs, īpaši piemaksu piešķiršanas argumentācijas dēļ - «par personisko ieguldījumu un darba kvalitāti». Visas slimnīcas rādītājus uzlabojušas un mērķus sasniegušas. Piemaksu par personisko ieguldījumu un darba kvalitāti saņems arī visi pieci veselības ministres padomnieki, kuri, saprotams, strādā arī tad, ja nav ministra, kam dot padomus

Comentarios