Alkohola aprites likums un Eiro

Saeimas ceturtdien pieņemtais jaunais alkohola aprites likums, kas paredz, ka alkohola tirdzniecība drīkst notikt tikai slēgtās telpās. Nodokļu reformas ievaros no āra paaugstinās akcīzes nodokļa likme visiem tabakas izstrādājumiem, izņemot cigaretes, un naftas produktiem.

Alkohola aprites likums -

. Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga vakar nolēmusi izsludināt Alkoholisko dzērienu aprites likumu, kas cita starpā paredz, ka alu un citus alkoholiskos.

Alkohola aprites likums - Latvijas Vēstnesis

.

Alkoholisko dzērienu aprites likums

. Šorīt Saeimā norisinājās debates par grozījumiem «Alkoholisko dzērienu aprites likumā», kuros cita starpā bija paredzēts pagarināt alkohola tirdzniecības laiku.

Gatavos likuma grozījumus alkohola aprites …

. Alkohola lietošanu un piedzeršanos pusaudžu vecumā ietekmē dažādi riska un aizsargājošie faktori, kas cieši saistīti ar vienaudžu ietekmi, tolerantu attieksmi pret alkohola lietošanu ģimenē, alkohola akceptējamību sabiedrībā, u.c. faktoriem. Greencredit - Aizdevums līdz 425 €. Liceneces saņemšana alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu tirdzniecībai Šo jomu regulē “Alkohola aprites likums”, Ministru kabineta noteikumi. [Adresāts]. Par Alkoholisko dzērienu aprites likuma spēkā esamību. Tieslietu ministrija ir izvērtējusi Jūsu iesniegumu par Alkoholisko. Šo jomu regulē “Alkohola aprites likums”, Ministru kabineta noteikumi. “Akcīzes preču aprites kārtība”, likums “Par akcīzes nodokli”. Alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu tirdzniecībai ir nepieciešama speciāla atļauja- licence. Ilgtermiņa kredīts no 19 gadiem. Saeima ir pieņēmusi. un Valsts prezidents izsludina šādu likumu: Alkohola aprites likums. I nodaļa. Vispārīgie noteikumi. Likumā ir lietoti šādi termini:.

alkohola lietoŠanai ir negatĪva ietekme eng ruslat.. Grozījumi Alkoholisko dzērienu aprites likumā paredz, ka no īļa alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot PET iepakojuma. Alkohola aprites likums un Eiro. Galvotājs vai līdzaizņēmējs?. Grozījumi skartu arī grādīgo dzērienu reklāmu. Alkoholisko dzērienu reklāmā būtu iekļaujama informācija, kas brīdina sabiedrību par alkohola lietošanas. "Alkoholisko dzērienu aprites likuma jaunā redakcija ir absurds un diemžēl nekādi nepildīs savu pamata uzdevumu – jauniešu pasargāšanu no alkohola. Aicina prezidentu nepieļaut grozījumus Alkohola aprites likumā. Latvijas alkoholisko dzērienu nozares uzņēmēju asociācijas vērsušās ar aicinājumu pie Valsts.. Ir pieņemtas izmaiņas Alkoholisko dzērienu aprites likumā! Šie grozījumi tika panākti pēc "Lauku Ceļotāja" iniciatīvas sadarbojoties ar. Alkoholisko dzērienu aprites likums paredz tiesības komersantam ar atvieglotiem. absolūtā alkohola daudzums saražotajos pārējos alkoholiskajos.. Klusu un bez brēkas no rītdienas stājas spēkā alkohola aprites likuma izmaiņas, par kurām policija var izčakarēt katru otro krogu/cafe. Ātro kredītu izsniedzēju darba laiks.

Comentarios