Ātra un vienkārša reģistrācija

Divu lēcu priekšējā kamera un automātiskais fokuss paver jaunas iespējas pašbilžu un kopbilžu uzņemšanai. **Drošā mape sadala uzglabāšanu programmatūras līmenī, neaizņemot papildu atmiņu.

Origami - Papiroflexia. Cara de muchacha, muy sencilla y rápida de hacer

. *Sejas attēla uzlabošanas efektu var izmantot tikai ar priekšējo kameru. Tā veido atsevišķu vietu telefona atmiņā**, lai saglabātu personīgu informāciju un nodrošinātos, ka tā ir paredzēta tikai ierīces lietotājam. Ar duālo ziņapmaiņu tagad vari pievienoties diviem dažādiem profiliem savā iemīļotākajā saziņas lietotnē* - un ir pavisam viegli ielādēt tās abas viedtālruņa sākumekrānā. Veicot meklēšanu, galerijā tiks analizētas un atlasītas atbilstošākās fotogrāfijas, un tās pat tiks sadalītas kategorijās. Viedtālruņa neatkārtojamais ekrāns, kas sniedzas no vienas malas uz otru, paver jaunu skatu no kura nevar novērst ne acu. By providing your email you agree to marketing communications & stock alerts from Samsung The item is in the cart. Dekorē pašbildes ar uzlīmēm, izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģiju, vai rediģē mirkļus pirms to uzņemšanas ar Pārtikas režīmu un Sejas attēla uzlabošanas efektu vai filtriem. Uzmanības centrā - jautrība Personalizē fotogrāfijas ar interesantām uzlīmēm un filtriem. Kad pamet tīkla uztveršanas diapazonu, tas automātiski izslēdzas, lai netērētu akumulatora darbības ilgumu.* *Wi-Fi savienojums un ātrums var atšķirties atkarībā no izmantošanas apstākļiem. Vairāk nekā tikai telefons Maini to kā lieto savu viedtālruni un padari savu dzīvi ērtāku. *Pakalpojuma izmantojamība ir atkarīga no uzglabājamā satura. Ar sejas atpazīšanas funkciju* un pirkstu nospieduma skenēšanu telefona atbloķēšana ir ātra un ērta. Tas atcerēsies, kur pēdējo reizi pieslēdzies Wi-Fi tīklam, un automātiski ar to savienos, kad būsi tīkla tuvumā. **Divu SIM karšu funkcionalitātes pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts un / vai tīkla operatora. **Sejas attēla uzlabošanas efektu nevar mainīt filmēšanas laikā. Pilnībā atteikšanās no kredīta var kaitēt tavām finansēm. *Bixby funkciju pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts, reģiona vai izmantojamās valodas. **Bildes ir simulācijas ilustratīviem nolūkiem. Lai pagarinātu ierīces mūžu, pēc iegremdēšanas vai apšļakstīšanas noskalojiet to ar tīru ūdeni un noslaukiet ar mikrošķiedras drānu. Vēlāk vari arī pielāgot fotogrāfijas fokusu. *Sejas atpazīšanas funkcija ir mazāk droša kā figūra, PIN kods vai parole. Tas ļaus pielāgot Bokeh jeb fona izplūduma efektu, lai tu un tavi draugi izceltos.

*Saziņas lietotnes, kas atbalsta duālo ziņapmaiņu, var mainīties atkarībā no lietošanas valsts un reģiona.

Daudzfunkcionālā slīpmašīna | Slīpmašīnas | …

. Radīts, lai palīdzētu Seko savam dienas ritmam, uzliec atgādinājumus un iegūsti informāciju caur kameru ar Bixby. Neatkarīgi no tā, vai tie ir sociālo tīklu jaunumi, vai jaunākās ziņas, tagad varēsi ļaut saviem pirkstiem atpūsties. *Pieejamais RAM un uzglabāšanas specifikācijas var atšķirties atkarībā no valsts un reģiona. Seko līdzi saviem treniņiem ar nēsājamām ierīcēm, izpēti jaunus apvāršņus ar Gear VR un pārvaldi savu gudro māju ar Samsung Connect. Kredits365 – Ātrais Kredīts līdz 700€ 10 minūtēs Uzzini vairāk. Perfektām pašbildēm Fotografējot ar divu lēcu priekšējo kameru, pievieno savām pašbildēm sajūtas un jautrību ar Rediģējamā fokusa režīmu. Lai darbībā izskatītos vislabāk, sejas attēla uzlabošanas efekts darbojas arī ar priekšējo kameru uzņemot video. Darba un privātās sarakstes - atsevišķi Viegli savā starpā nodali darba ziņas un personīgās sarakstes. Parādu piedziņas process. Redzi visu vienlaicīgi Atšķirībā no iepriekšējiem modeļiem plašais Infinity Display ekrāns ļauj lasīt un skatīt vairāk, ritinot mazāk. ***Filtru opcijas ir atkarīgas no lietotāja. Ātra un vienkārša atbloķēšana Atbloķēšana ir tik pat vienkārša kā pašbildes uzņemšana vai pirksta nospieduma skenēšana. Līdz šim lielākais Galaxy A sērijas viedtālruņa ekrāns nodrošina kino pietuvinātu skatīšanās pieredzi. Pirms fotomirkļa uzņemšanas ieslēdz arī Sejas attēla uzlabošanas efektu vēl lieliskākām pašbildēm un kopbildēm. Vienmēr gatavībā Always On Display funkcija ļauj parādīt svarīgāko informāciju, piemēram, datumu, laiku, paziņojumus un akumulatora līmeni, neaktivizējot viedtālruni. Ātra un vienkārša reģistrācija. Gudrā meklēšana Galerijas meklēšanas joslā ērti atrodi sev interesējošo fotogrāfiju. Tas ir virtuālais asistents, kas saprot tekstus un skārienus, un iegaumē lietotāja ieradumus

Comentarios