Atrais kredits

Savukārt kredītlimits ir iespēja pieteikt kredītu, ko var izmantot līdzīgi kā kredītkarti. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams bankas konts vienā no Latvijas Republikas bankām un mobilais telefons. Ātro kredītu var dēvēt arī par īstermiņa aizdevumu vai sms kredītu.

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas un izziņām. – Kredits7

.

Ātrie Kredīti Internetā | Aizdevums no

.

Tas vairāk paredzēts neplānotiem izdevumiem, palīdzot situācijās, kad nepieciešamā naudas summa nav liela, kā arī ir paredzamas kredīta atmaksas iespējas. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat vienam gadam un atmaksājamā summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Rūpīgi tiek sekots līdzi aizņēmēja kredītvēsturei – ar sabojātu kredītvēsturi nevar tikt pie ātrā kredīta. Arī Ferratum Bank patēriņa kredīts tiek piedāvāts bez papildus izmaksām – pieteikšana un izskatīšana ir bezmaksas.

CreditOn.lv - Plašākais aizdevumu klāsts Latvijā!

.

Greencredit.lv | Ātrais kredīts 10 minūtēs līdz 350 Ls

. Aizņemoties ātro kredītu, vienmēr jābūt pārliecinātam par spēju to atmaksāt. Kredītlīnija darbojās kā kredītkarte ar noteiktu limitu. Vienlaicīgi, no kredītlimita var izņemt atlikušo summu, kas piešķirta, lai gan vēl iepriekšējais kredīts nav pilnībā atmaksāts. Arī šis kredīta veids ir atmaksājams ilgtermiņā, katru mēnesi veicot fiksētus maksājumus. 5 veidi kā atdot kredītu. Ātrie kredīti nav paredzēti lielu finansiālu problēmu risināšanai. Kredīts cita kredīta atmaksai. Atrais kredits

Comentarios