Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana

Savukārt ātro kredītu devējiem šādas papildu nodrošināšanās iespējas nav, turklāt viņiem, atšķirībā no bankām, ir grūtāk pārbaudīt gan ienākumus, gan ikmēneša saistību apjomu. Kredit 24 ātrais kredīts. Hipotekārajiem kredītiem un kredītiem pret kustamas lietas ķīlu GPL neaprēķina. Vislabāk GPL var salīdzināt vienāda veida kredīta piedāvājumiem, kas tiek atmaksāti vienādos periodos, piemēram, vienādas summas aizdevumi, kas jāatmaksā vienādā termiņā.

Klientu atbalsts - Swedbank

. Tādējādi LNKA vērš uzmanību, ka, ierobežojot GPL, nebanku kreditētāji vairs nevarēs nosegt savus administratīvos izdevumus, kas nozīmē, ka produkts pazudīs no tirgus. Tādējādi var teikt, ka mikrokredītu bez ķīlas jomā šobrīd faktiski darbojas tikai nebanku ātro kredītu devēji.

Taču pagarinājuma maksas samaksāšana atdodamo parāda summu proporcionāli nesamazina. Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana. Kārtības labad jāpiemin, ka patērētājs šobrīd viegli var sajaukt GPL un aizņēmuma likmi.

Kredītu apvienošana -

. Taču, vērtējot pēc kavējuma ilguma, kavēto kredītu dinamikas tendences ir atšķirīgas. Bankas, izsniedzot patēriņa kredītus, parasti mēģina nodrošināties ar kādām papildu drošības iespējām, piemēram, prasot ikmēneša algu ieskaitīt bankas kontā.. A.Priedītis skaidro, ka visi nebanku kreditētāji ir precizējuši līgumu noteikumus, pārsvarā izvēloties iekļaut līgumā nokavējuma procentus, neizmantojot iespēju par termiņa kavējumu piemērot līgumsodu. Kredītu pagarināšanas iespēja nav nekas labs!" uzskata PTAC Finanšu pakalpojumu uzraudzības daļas vadītājs Andis Priedītis. Likumdevējs ir noteicis, ka šis ir ieskaita līgumsods. Nebanku kredītdevēju asociācijas vadītāja Baiba Fromane norāda, ka, kopš ieviesta stingrāka kārtība klientu maksātspējas vērtēšanai, ir būtiski  uzlabojušies atmaksas rādītāji.

- veiksmīgs kredīts! | Ātrie kredīti internetā bez.

. Tāpēc izcelt kādu uzņēmumu, par kuru visvairāk sūdzas, nebūtu korekti. Taču šī atgriešanās pašreiz tomēr ir drīzāk deklaratīva, kas praksē skar vien nelielu patērētāju grupu – cilvēkus ar labiem, stabiliem ienākumiem un bez traipiem kredītvēsturē. Šobrīd Saeimā notiek diskusijas par GPL regulējumu. Šobrīd komercbankas, solot katram potenciālajam kredītņēmējam individuālu pieeju, lēnām sāk atgriezties patēriņa kreditēšanas tirgū. Tiesa, PTAC neatbalsta kredītu pagarināšanu: "Tās faktiski ir sekas tam, ka patērētājs nespēj atmaksāt pamatsummu un ir spiests pagarināt termiņu. Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana. Sūdzību analīze rāda, ka ir novērojama saistība starp saņemto sūdzību skaitu un pakalpojumu sniedzēja klientu  skaitu, proti, jo uzņēmumam vairāk klientu, jo attiecīgi vairāk arī sūdzību. Tātad, ja nokavējumu procentu summa ir lielāka par līgumsodu, prasīt var tikai nokavējuma procentus. Ar LNKA par šo aspektu diskusiju neesot. radošas pozīcijas, par kuru eksistenci patērētājs faktiski uzzināja tikai naudas iekasēšanas brīdī. Pagaidām par likuma normu interpretāciju vēl pastāv pretrunas ar Latvijas Komercbanku asociāciju

Comentarios