Bailes, kuras attur no bagātības

Attiecības ar naudu ir saistītas ar dzīves scenāriju. . kredīts bez darba vietas lidz 1000ls. Šīs bailes mums ir atnākušas no paaudžu paaudzēm, kad veselas paaudzes zaudēja ne tikai savu labklājību, bet arī dzīvi. Protams, ka jūs nevarējāt zināt par dzimtas ietekmi uz jūsu finansiālo stāvokli. Nāves spēka aizliegumu; Uzzināsiet, no kurienes nāk jūsu bailes no nāves un bailes izpaust sevi dzīvē. Labdarības maratona laikā vāks līdzekļus to ģimeņu atbalstam, kas tic, ka Latvijā varētu nebūt bērnunamu, ģimenēm, kas vēlētos audzināt bērnus, kas palikuši bez vecāku gādības, bet baiļu un neziņas dēļ līdz šim ir atlikuši šo lēmumu. Un jūsu dzīve paiet parādos un naudas deficītā. Būtisks iemesls - ko teikts radi un draugi, cilvēkiem ir bail no nosodījuma.

Psihoterapija, psihoterapeita konsultācijas un palīdzība.

. Viņu atbalstam šogad tiks veidota „Ziedot.lv” programma „Plecs”.

Bailes,fobijas vai tikai kompleksi? - Spoki

. Dzīves spēka aizliegumu; Uzzināsiet, kāpēc jūs sev neļaujat sev ņemt no dzīves pēc maksimuma. Pašizpildošie pareģojumi.  Bagātība un nabadzība – kā pieradums. Nolūki.

Atbalsts ģimenēm, kuras vēlas uzņemt bērnu no bērnunama.

. Pamata iemesls tam visam ir – mūsu valstī uz daudzām ģimenem stāv ”nabadzības zīmogs”. Par to nemāca universitātes, un pat grāmatu par to nav daudz uzrakstīts. Tikai pēc atsūtīta mājas darba jums tiek atvērta piekļuve nākamajai nodarbībai. Tieši jūsos atradīsies tas spēks un resursi, lai paskatītos savā dzimtas vēsturē un atrisinātu to. Šis kurss būs sprādziens jūsu smadzenēm. Dzīve no algas līdz algai. Neapzinātās bailes, kuras atņem jums spēku.  Labsajūtas aizliegumu;Uzzināsiet, no kurienes nāk jūsu aizliegums uz labsajūtu, seksu, materiālām vērtībām. Cilvēkiem liekas, ka tas ir sarežģīts un ilgs process. ''Bikstīšanas'', lai jūs sāktu mainīt savu dzīvi. Jūs domājat, ka jūsos dzīvo bailes uzsākt savu projektu, veidot savu karjeru, bet bieži šīs bailes nav tikai jūsu. Vainīgo meklēšanas un atteikšanās no atbildības. Šajā kursā es jums nelikšu pozitīvi domāt, bet parādīšu, kā tieši strādā tas, ko es piedāvāju.Tieši jūsu rokās ir spēks, lai ievestu savu dzīvi citā virzienā, sākt veidot citu dzimtas stāstu par naudu. Nevarat sasniegt sava potenciāla realizāciju. Ja jūs esat gatavs ieguldīt sevī un nopietni ar sevi pastrādāt.   Un tagad, laikam ejot, mēs izjūtam to laiku smagumu. Tāpat cilvēkiem ir bail no bāriņtiesas, kā arī neuzskata, ka tur ir atsaucīgas personas. Daudziem cilvēkiem uz šodienu ir finansālas problēmas. Notiekts iekšējais stāvoklis/pārdzīvojums, kurš noskaņo cilvēku noteiktam ”realitātes tunelim” – ”bagāts”, ”nabags”. Par to jums nepastāstīs biznesa treneri un finanšu konsultanti. Iemesli ātrā kredīta atteikumam. No vēstulēm, ko viņa saņēmusi savā blogā, Elīna Bataraga ir apkopojusi galvenos iemeslus, kāpēc cilvēki atturas uzņemties atbildību par svešu bērnu. Pirmkārt, cilvēkus ļoti biedē birokrātija un dokumentu kārtošana, cik daudz laika tas prasīs. Bagātība – tas nav maciņa saturs, bet dvēseles stāvoklis. Cilvēkus uztrauc, kā cita bērna ienākšanu ģimenē uztvers bioloģiskie bērni. Bailes, kuras attur no bagātības. Norādījumu, kur jums ir jāiet un kas jums ir jādara. Katram bērnam vajag ģimeni, jo bez ģimenes nav bērnības – tās ir šīgada labdarības maratona „Dod pieci” manifests. Ja jūs esat gatavs risināt savus galvenos dzīves aizpriedumus, kuri nelaiž jūs pie izaugsmes un sevis realizācijas dzīvē.  Ja jūs esat noguris no sevis meklējumiem un vēlaties sajust iekšējo labsajūtu no dzīves. Bieži mēs izjūtam vainas sajūtu un kaunu par to, ka paprasam naudu par savu darbu. Vēl satraukumu rada neziņa par to, kādi dzīves apstākļi būs jānodrošina.

Comentarios