Banku piedāvājumi

Pārvaldīt un kontrolēt uzņēmējdarbību ir vieglāk, ja piekļuve datiem vienmēr ir līdzās.

Pieprasītākie – banku atsavinātie īpašumi - Dzīvoklis.

. Visi naudas darījumi vienā vietā. Krājumu pārvaldība un preču piegāde. Jūs saņemsiet visus nepieciešamos rīkus, lai automatizētu Jūsu uzņēmuma grāmatvedību, un tas viss bez sarežģītiem iestatījumiem un ilgas apmācības, kas raksturīga sarežģītām grāmatvedības programmām. Sekojiet līdzi un kontrolējiet savu naudas plūsmu. Banku piedāvājumi. Profesionāls risinājums grāmatvedības uzskaitei ar pilnu divkāršā ieraksta atbalstu. Vairāk nekā vienkārši online rēķinu izrakstīšana. Jūsu biznesa kontrole un analīze. Jums būs iespēja ievadīt un analizēt savus ienākumus un izmaksas, apmaksāt rēķinus un saņemt maksājumus, veikt bankas sabalansēšanu un caurskatīt konta izrakstus. Pakalpojumu uzņēmumiem mēs arī piedāvājam periodisko rēķinu izrakstīšanu. Neierobežots preču skaits. MUMS IR VISS NEPIECIEŠAMAIS JŪSU BIZNESAM Pārdošana. Jūs varēsiet sekot līdzi pārdošanai, iepirkumiem, naudas līdzekļiem, noliktavai un grāmatvedībai tiešsaistē. Jebkurā vietā un jebkurā laikā. Jūs iegūsiet pilnīgu priekšstatu par Jūsu uzņēmuma stāvokli, izmantojot optimālu finanšu un nodokļu pārskatu kopumu, kuri vienmēr tiks veidoti uz faktisko datu pamatā.

Biežāk uzdotie jautājumi – Investoru portāls Naudas Lietas

. Nodokļu uzskaites princips gan pēc uzkrājuma metodes gan arī pēc kases metodes. Kā darbojas kredītkarte?. Multivalūtu banku un kases konti. Jūs saņemsiet pilnībā funkcionējošu un jaudīgu rīku krājumu, iepirkumu un piegādes ķēdes pārvaldībai.

AS LPB Bank - Galvenā

. Cieša integrācija ar pārdošanas un iepirkumu moduļi. Tajā pašā laikā Jūs saņemsiet funkcionālu piegādes ķēdes pārvaldību, salīdzināmu ar ERP līmeni. Skaidra izpratne par Jūsu saistībām. Jūs saņemsiet pilnībā funkcionējošu rīku pārdošanas vadībai ar integrētu tiešsaistes grāmatvedības uzskaiti un krājumu vadīšanas moduli, kā arī multivalūtas atbalstu. Ar PayTraq Jūs varēsiet ātri un viegli izsekot līdzi visiem saņemtiem rēķiniem un citiem uzņēmumu izdevumiem. Atbalsts vairākām noliktavām, izkraušanas vietām un preču uzskaites partijām. Periodiskās vai nepārtrauktās inventarizācijas izvēles iespēja. Banku un kases kontu, kā arī tirgotāju kontu un maksājumu karšu atbalsts. Profesionāli un pielāgojami cenu piedāvājumi, pasūtījumi, rēķini un kredītrēķini - tas ir tikai sākums. Vidējā svērtā un FIFO krājumu novērtēšanas metode. Virsgrāmata, pārbaudes bilance, apgrozījuma pārskats, hronoloģiskais reģistrs, darījumu partneru un kontu izraksti. Ar PayTraq veikt grāmatvedības uzskaiti ir ērti un vienkārši.

Iepirkumi ir pilnībā integrēti ar grāmatvedību un uzskaiti noliktavā. Integrēts atbalsts piegādātāju pasūtījumu uzskaitei un apstrādei

Comentarios