Bezdarbnieku finanšu padomi

Drēbnieks ir kvalificēts darbinieks, kurš strādā apģērbu individuālo pasūtījumu vai sērijveida izgatavošanas uzņēmumos, kas sadarbojas ar klientiem un. Programmas “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir izstrādāts jaunu tiešsaistes pakalpojums – interaktīvā apmācība finanšu pratībā. Bezdarbnieku finanšu padomi. programmas. piedāvājam kursus - sveŠvalodas, personu datu aizsardzĪba, saskarsme, mĀrketings, loĢistika, finanŠu vadĪba, datorzinĪbas u.c. Tiesību akti un to izmaiņas: visi jaunumi un arhīvs. Sistematizēti tiesību akti. Plašas meklēšanas un personalizētās iespējas. Vietni uztur „Latvijas.

VSAA » Strādājošajiem

. Latvian e-Government portal to serve e-services to citizens. Aģentūrai ir atlīdzinājis apmācību izdevumus un saņemto stipendiju un finanšu atbalstu jauniešu reģionālajai. kurā veic bezdarbnieku Praktisko. Sadarbība ar darba devējiem, vakanču reģistrācija komercdarbības atbalsta pasākumi, mobilitātes pasākums, EURES konsultanta asistents, skolēnu vasaras.

Noteikumi par budžetu izdevumu klasifikāciju atbilstoši.

. Ar grozījumiem Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā paredzēta mērķtiecīgāka. lai spētu bez finanšu ietilpīga valsts atbalsta. Swedbank vietne, kurā iegūsi atbildes uz ikdienā aktuāliem finanšu jautājumiem, atrodot noderīgus padomus un praktiskus risinājumus. Bezdarbnieku pabalsta jauno pieprasījumu. Pēc "ABLV Bank" iesnieguma sākts kriminālprocess par nepatiesu ziņu izplatīšanu par Latvijas finanšu sektoru. Dēļ patreizējās finanšu situācijas mēs neviens nevaram būt droši par to, ka mums nākotnē būs darbs, jo uzņēmumu bankrots ir nesalīdzināmi lielāks ,kā pirms krīzes gados. ONEfinance – saņem personalizētu aizdevuma piedāvājumu.

Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība".

Comentarios