Biežāk uzdotie jautājumi

.   Ja Tev ir pieslēgums, nepieciešams personu apliecinošs dokuments.Ja Tev ir priekšapmaksas karte, būs jānosauc PIN un PUK kodi. Izvēlies sadaļu Tarifu plāni, tad klikšķini uz Bloķēšana/Drošība izvēlnes un atrodot īsto telefona, atradīsi arī svarīgos kodus. Pārbaudi, vai Tavā telefonā ir pareizs īsziņu centra numurs. Noteikti saglabā tos un tad izslēdz un ieslēdz telefonu. Tos vari atrast uz rāmīša, no kura tika izņemta SIM karte. NB! Jo labāka ir attēla kvalitāte - jo lētāka ir galīgā izšuvuma dizaina izstrāde. Maksājums par dizaina izstrādi ir vienreizējs. Kādas ir prasības, lai varētu saņemt interneta kredītu bez % maksas. Tā kā vektoru formāts ir pusfabrikāts, šāda dizaina izstrāde izmaksās mazāk, salīdzinot ar rastra formātu.

E-Klase - Labākai izglītībai

.

Biežāk uzdotie jautājumi | Tildes Jumis

. Lūdzam iepriekš brīdināt, ja būs nepieciešams izstrādājumu balināt. Mēs piedavājam izšušanu uz T-krekliem, sporta krekliem, dvieļiem, cepurēm utt.

Biežāk uzdotie jautājumi | Datu valsts inspekcija

. Biežāk uzdotie jautājumi. To var atvērt tikai specializētā programmā. Mēs piedāvājam tikai izšūšanas pakalpojumus.

Ja esi aizmirsis PIN kodu, vari ievadīt telefonā PUK kodu un Tu uzstādīt jaunu PIN kodu.Ja, tomēr ir gadījies SIM karti pazaudēt, tad kodus vari noskaidrot ManaBite pašapkalpošanās lapā - manabite.lv/lv/security. Tāpat pārliecinies, vai telefona atmiņa nav pārpildīta ar saglabātājām ziņām. Biežāk uzdotie jautājumi. Sīkāka informācija ir sadaļā Kontakti. Katrs logotips / attēls jāparveido šajā formātā. Ja problēmas saistītas ar telefona uzlādi, tad, nododot telefonu garantijas remontam, nepieciešams arī orģinālais lādētājs.Ja nav kāda pirkuma dokumenta, serviss var atteikt bezmaksas garantijas remontu. SIA Nordic Finance – Atrais

Comentarios