Budžets ar vairākiem bankas kontiem

oktobris Latvijas aizsardzības ministra Ģirta Valda Kristovska vizīte Kanādā. Dūklavu, kā arī apmeklēja Rīgas, Liepājas un Ventspils ostas. Tikšanās laikā tika pārrunāta gatavošanos NATO samitam Varšavā un kolektīvās aizsardzības pasākumi Baltijas valstu reģionā. aprīlis Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Jāņa Straumes oficiālā vizīte Kanādā. Aizsardzības ministrs apmeklēja Kanādas bruņoto spēku Miera uzturēšanas spēku mācību centru. Noderīgi padomi.

Budžets - Raunas novads

. Vizītes ietvaros tikšanās arī ar Ontario provinces gubernatoru Džeimsu K. Budžets ar vairākiem bankas kontiem. Tikšanās ar Kanādas sociālā dienesta pārstāvjiem. Savukārt Vankūverā prezidents piedalījās Latvijas goda konsulāta atklāšanā Ērika Saviča vadībā. Latvijas Valsts prezidentei tika piešķirts Kvebekas Augstākā ordenis, Goda Doktora nosaukums Otavas universitātē.

novembris Kanādas Ārlietu departamenta un Kanādas Pilsonības un imigrācijas departamenta delegācijas vizīte Rīgā. septembris Kanādas speciālo uzdevuma vēstnieka zvejniecības un dabas aizsardzības jautājumos Lojolas Salivana vizīte Latvijā. A.Bērziņš viesojās Otavā, Toronto, Monreālā un Vankūverā. jūnijs Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergras darba vizīte Kanādā, Toronto. Asistenta pakalpojuma izbeigšana Asistenta pakalpojuma pārtraukšana Pakalpojuma apmaksas kārtība. Tika pārrunāti jautājumi par Latvijas- Kanādas ostu sadarbību, ekonomiku, gaisa telpas patrulēšanu uc. Kanādas amatpersonas vizīte Latvijā bija daļa no reģionālās vizītes, kuras laikā Dž.Bērds apmeklēja Slovākiju, Čehiju, Poliju un Igauniju. jūnijs Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas vizīte sakarā ar goda doktora grāda saņemšanu Makgila universitātē Monreālā. februāris Kanādas Ārlietu ministrijas ģenerāldirektora vietnieces Karolas Annas Veičelas vizītes Rīgā, lai tiktos ar Ārlietu ministrijas pārstāvjiem. Latvijas-Kanādas biznesa foruma atklāšana. oktobris Labklājības ministres Dagnijas Staķes darba vizīte Kanādā. Daudzi un viņa biedriem S. Vizītes laikā Valsts prezidents visās pilsētās tikās arī ar tautiešiem.

Komentāri: Par vairākiem miljoniem eiro atpaliek valsts budžetā.

. Vizītes laikā Kanādas parlamenta deputāti apmeklēja arī Rīgas starptautisko lidostu un tikās ar Air Baltic pārstāvjiem. septembris Valsts prezidents Andris Bērziņš uzturējās darba vizītē Kanādā. Vizītē piedalījās Latvijas ekonomikas ministrs Aigars Štokenbergs un bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks. uzņēmuma līgumu ar pakalpojuma pieprasītāju un asistenta pakalpojuma sniedzēju. Tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, ārlietu ministru Māri Riekstiņu un ekonomikas ministru Arti Kamparu. Zandas Kalniņas-Lukaševicas vizīte Kanādā. Prezidente uzrunāja Tornoto Empire Club un Baltiešu Federāciju. Budžets ar vairākiem bankas kontiem. Ministrs piedalījās “airBaltic” jaunās “Bombardier” lidmašīnas saņemšanas procesā un iepazinās ar rūpnīcu Mirabelā, Monreālā.

Jautājumi un atbildes : Kontakti : Lauku atbalsta dienests

. Ilgtermiņa interneta kredīts?. Vizīte norisinājās pēc Kanādas puses iniciatīvas, lai pārrunātu situāciju Ukrainā, attiecības ar Krieviju, kā arī Latvijas un Kanādas divpusējās attiecības. Vizītes ietvaros Latvijas Republikas valdības un Kanādas valdības līguma par ieguldījumu veicināšanu un aizsardzību parakstīšana. janvāris Latviju vizītē apmeklēja Kanādas senāta spīkers Noels Kinsela. AutoSOScredit - Atsauksmes.

Moderns budžets Savienībai, kas aizsargā, dod. - Europa EU

. janvāris Latvijas tieslietu ministra Aivara Aksenoka vizīte Kanādā kā dalība Latvijas Tieslietu ministrijas un Kanādas Universitāšu un Koledžu Asociācijas kopīgajā programmā "Tiesiskās reformas kapacitātes programma". novembris Kanādas senatores Anitas Rainelas Andreičukas Anita Raynell Andreychuk vizīte Latvijā, lai piedalītos starptautiskajā "Rīgas konferencē". oktobris Latvijas Republikas Saeimas deputāti Guntars Krasts, Igors Solovjovs un Aleksandrs Kiršteins Otavā piedalijās NATO Parlamentārās asamblejas sesijā. kongresā un tiktos ar Kanādas bibliotēku un arhīvu darbu. Vizīte norisinājās pēc Latvijas puses iniciatīvas ar mērķi padziļināt divpusējās attiecības, jo īpaši ekonomikas jomā, kā arī apmainīties ar viedokļiem par reģionāli un starptautiski aktuāliem jautājumiem. oktobris Kanādas īpašā sūtņa Keita Kristija vizīte Latvijā, lai tiktos ar Ārlietu ministrijas pārstāvjiem. jūnijs Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergras darba vizīte Kanādā. Vizītes ietvaros notika tikšanās ar Kanādas parlamenta abu palātu spīkeriem. Tikšanās ar Ministru prezidenta biroja, Ārlietu, Ekonomikas, Vides un Zemkopības ministriju pārstāvjiem. Vizītes laikā Dž.Bērds tikās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu, ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un aizsardzības ministru Raimondu Vējoni. Vizītes ietvaros spīkers tikās ar VP V. Vizītes laikā Valsts sekretārs un Latvijas pārstāvji apmeklēja Bombardier rūpnīcu Mirabelā, tikās ar derīgo izrakteņu kompāniju "Ginguro Exploration Inc" un Halifaksas ostas vadību. Dombrovski, Saeimas priekšsēdētāju G. marts Latvijas Republikas aizsardzības ministra Ģirta Valda Kristovska atbildes vizīte Kanādā. Vizītes ietvaros A.Bērziņš apmeklēja uzņēmumu "Bombardier" un tikās ar "Bombardier" prezidentu Pjēru Bodēnu. Tikšanās ar vietējiem latviešiem, stipendiju fonda dibināšana. decembris Kanādu apmeklēja visu trīs Baltijas valstu parlamentu Ārlietu komisiju vadītāji, no Latvijas R

Comentarios