Creamcredit.lv – godīga atbilde jūsu vajadzībai

Kad taupīšana patiesībā izmaksā vairāk?. Piemēram, pēdējo četru gadu laikā Lielbritānijā četras no piecām automašīnām tiek iegādātas kredītā. Patēriņa kredīta nodrošinājums ir paša kredītņēmēja ienākumi, nav nepieciešamas ķīlas vai galvotāji. Obligāti nepieciešama KASKO apdrošināšana. Pieaug arī dažādu aizdevumu izmantošana tehnoloģiju iegādei, mājokļa uzlabošanai, kāzām vai ceļojumam. Plašais aizdevumu piedāvājums un to relatīvi zemās procentu likmes padara tos pieejamus lielam patērētāju lokam, bet konkurence pakalpojuma sniedzējiem liek meklēt jaunus veidus, kā piesaistīt klientus. Kaut arī kredītu tēma ir pārcilāta dažādos avotos, vēlreiz gribētos atgādināt par to, kas būtu jāņem vērā izvēloties sev piemērotu kredītu – kā salīdzināt dažādus kredītus, to sniegtās iespējas un kādas ir to atšķirības.

Ko vajadzētu mācīt bērniem par kredītiem un naudu? |

. Jāvērtē gan piedāvātā procentu likme, ikmēneša maksājuma un kopējais atgriežamais summas apmērs, gan aizdevuma termiņš, gan izmaksas par līguma noslēgšanu, reizēm arī konta atvēršanu bankā.

Kredītu salīdzināšanai ir lielas priekšrocības, ja vēlaties izvēlēties izdevīgāko aizdevēju – jums atliek izvēlēties kredīta summu un vēlamo aizņēmuma periodu un salīdzināt, kurš aizdevējs piedāvā jums tīkamākos nosacījumus. Kredītu veidi Ja ielūkojamies kredītu piedāvājumā, sastopamies ar dažādu veidu kredītiem. Latvijā pieejama arī kredītu salīdzināšanas platforma, piemēram, Altero vai Netcredit, kur iespējams salīdzināt aizdevējus ērti un vienkārši. Pieejami ātrie kredīti, patēriņa un hipotekārie kredīti, auto kredīti un auto līzingi, pārkreditācija, kredīti uzņēmumiem un pat kredīti cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi. Ja nevēlamies pārmaksāt uz augstu procentu rēķina, var paiet pat nedēļas, lai paša spēkiem salīdzinātu visus tirgū esošos piedāvājumus. Bez tam, to var izdarīt ērti, neizejot no mājām – nav jāparaksta nekādi dokumenti un nav jāgaida sarežģīti lēmumi. Tas būs īpaši piemērots lielākiem tēriņiem, piemēram, remontam, ceļojumam, studijām, lai apmaksātu medicīniskus izdevumus un citām nopietnām vajadzībām. Izsniegto kredītu skaits pieaug ar katru gadu.

Altero – kredītu salīdzināšanas portāls |

. Kredītu salīdzināšana Kredīts – tas ir vārds, kuru agrāk zināja vien pārtikušie, bet šodien to māca bērniem skolās. Auto tiem reģistrēts nevis uz jaunā īpašnieka vārda, bet uz aizdevēja. Creamcredit.lv – godīga atbilde jūsu vajadzībai. Pirms ņemat kredītu, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt. Auto kredīts un auto līzings – tas nav viens un tas pats Lai arī abi varianti šķiet līdzīgi, patiesībā tie ir krasi atšķirīgi. Nav nepieciešams nodrošinājums un netiek ņemts vērā auto vecums. Nav obligāti nepieciešama KASKO apdrošināšana. Kas izsniedz ātro kredītu no 21 gadiem?. Veicot pārkreditāciju aizņēmējs var iegūt samazinātu ikmēneša maksu, zemāku procentu likmi, zemākas kredīta apkalpošanas izmaksas, kā arī garāku kredīta atmaksas termiņu. Patēriņa kredīts Patēriņa kredīts ir iespēja aizņemties lielāku naudas summu uz garāku termiņu. Jāņem vērā aizdevuma nosacījumi un procentu likmes, kas var atšķirties dažādiem aizņēmuma veidiem un aizdevējiem. Šādu praksi Latvija pārņēmusi no citām Eiropas valstīm, kurās jau iepriekš tikuši izmantoti vienkārši un visiem pieejami kredītu salīdzināšanas rīki. Auto kredīts: Nav nepieciešama pirmā iemaksa. Vien retais mūsdienās nezina par iespējām, ko sniedz Latvijā pieejamie kredīti piemēram Gudriem.lv vai Credpro, un par to, kam jāpievērš uzmanība, pirms tam pieteikties. Iespējams, kāds no aizdevējiem piedāvā papildpakalpojumus, kas visu šo komplektu padara izdevīgāku vai tieši otrādi – dārgāku

Comentarios