Dārgākās ielas pasaulē

Dārgākās ielas pasaulē. Al Mirqab luksusjahtas galvenie elementi ietver iebūvēto kinozāli, sauļošanās terasi, baseinu un helikoptera vietu, kā arī klāja bārus, peldbaseinu, burbuļvannu un virkni ūdens sporta piederumu. Tomēr Azzam ne tikai dominē lielās cenas dēļ, bet arī tās milzīgā izmēra dēļ. Viņi pārklāja plānā kārtā no cietā zelta visu jahtu, sākot no kuģa pamatnes līdz ēdamistabas zonai, klājam, kāpnēm un enkura. Šī unikālā jahta ir aprīkota ari ar pret paparazi aizsargekrānu, kas sastāv no lāzera, kas pārrauga apkārtējos rajonus. Turklāt, lai nodrošinātu maksimālu drošību, Eclipse ir aprīkota ar iebrucēju atklāšanas sistēmām un pretraķešu aizsardzības sistēmu, savukārt galvenā guļamistaba un jahtas tilts aprīkots ar bruņu pārklājumu un ložu necaurlaidīgiem logiem. Nosakot iespējamos profesionālos fotografētājus, gaisma iedegas tieši uz kameras, lai novērstu fotoattēla uzņemšanu. Tā tika nosaukta par godu viņa mātei un jahta  lepojas ar vienas no pasaules lielākās laivu slavu. Viens no izcilākajām šīs lieliskās luksusjahtas īpašībām ir galvenā guļamistaba. Tomēr  lielākais lepnums ir, bez šaubām, unikālā ar smiltīm klātā hidrauliskā platforma, kuru var noregulēt tā, lai sēdētu tieši pie ūdenslīnijas. Kur dabūt naudu internetā – kādu kredīta veidu izvēlēties?. Atgādinot slepenu karakuģi vai zemūdeni, to izstrādājis Blohm + Voss no Hamburgas Andrejam un Aleksandram Melnichenko, krievu miljardierim un viņa sievai.

Pietiek

. gadā uzbūvēja Lürssen Yachts, pieder Krievijas oligarham Alisher Usmanov. gadā Saūda Arābijas uzņēmējs Nasser Al-Rashid pasūtīja + kuģu būvētavai. Tā ir pasaules ceturtā dārgākā luksusa jahtu un tās izsrādārāji lepojas ar to, ka Azzam ir "vissarežģītākā un izaicinošākā jahta, kas jebkad ir uzcelta". gadā, tā tika nosaukta par otro skaistāko jahtu pasaulē.

Jahtas tehniskā specifikācija Motor Yacht A lepojas ar oriģinālu dizainu. Tā tika uzcelta Hamburgas Blohm and Voss. To bieži izmanto pats īpašnieks, lai apmeklētu savas privātās salas. Šī peldošā oāze lepojas ne tikai ar īstām smiltīm un klāja krēsliem, bet arī palmām, lai iegūtu patiešām autentisku sajūtu. ir vairāki peldbaseini un vieta helikopterim. Visā interjerā ir plaši izplatīts spoguļattēls, bet mēbeles, stikla trauki un galda piederumi ir izgatavoti no franču kristāla.

Uzzini, kuras ir TOP 10 dārgākās izlases Pasaules kausa izcīņā.

Comentarios