EstateGuru pieredze un apspriešana

Tāpat viņš ir pārstāvējis Igaunijas nacionālo skvoša komandu dažādās sacensībās ārvalstīs. Izbaudi atvaļinājumu mājās. Aizņemties izdevīgu Ferratum kredītu. Ararat Yuzbashyan Ararats ir atbildīgs par EstateGuru tehniskās vīzijas izveidošanu un vada visus aspektus, kas saistīti ar tehnoloģiju attīstību. Kasparam ir plaša pieredze nekustamā īpašuma vērtēšanā un projektu analīzē strādājot Pindi Kinnisvara - vienā no labākajiem nekustamā īpašuma attīstības un novērtēšanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Detalizēta informācijaEstate Guru ir kredītu izsniegšanas uzņēmums, kas klientiem aizdevumu izsniedz apmaiņā pret nekustamā īpašuma ķīlu, tādējādi sniedzot iespēju aizņemties summas līdz pat vairāku miljonu EUR apmērā. Partneris, Finanšu direktors Marko ir viens no EstateGuru līdzdibinātājiem, kā arī uzņēmuma finanšu vadītājs.

gada, kad ieguva augstāko izglītību uzņēmējdarbībā un nekustamā īpašuma attīstībā Igaunijas Uzņēmējdarbības Lietišķo zinātņu universitātē. Pabeidzis studijas Erevānas Valsts Universitātes, Informātikas un Lietišķās Matemātikas fakultātē, iegūstot tehnisko zinātņu doktora grādu.

4 nekustamo īpašumu attīstītāju biežāk pieļautās kļūdas.

. Uzņēmuma attīstības vadītājs Daniil iepazīstina aizņēmējus un investorus ar EstateGuru iespējām. Viņš ir studējis Ekonomiku un uzņēmējdarbības vadību Aarhus Universitātē Dānijā, kā arī studējis finanses Honkongas Politehnikas Universitātē. Savu izglītību viņš turpināja Stokholmas Universitātes Biznesa skolā. EstateGuru pieredze un apspriešana.. Uzņēmums EstateGuru OÜ patiešām sniedz šos aizdevumus.

Nekustamais īpašums. Investīcijas. Dzīvokļi, mājas, zeme.

. Estate Guru piedāvā pakalpojumus gan potenciālajiem nekustamo īpašumu projektu investoriem, gan arī aizņēmējiem, kuri vēlas piesaistīt investorus savam projektam un saņemt tā pabeigšanai nepieciešamo naudas summu. Studiju laikā viņš veiksmīgi stažējies Danske Bank un Transiidikeskuse AS. Viņš ir absolvējis Igaunijas Biznesa skolu un ieguvis bakalaura grādu Biznesa administrācijā, kā arī studējis šīs pašas skolas maģistra studiju programmā. gada Mareks ir darbojies nekustamā īpašuma investīciju pārvaldības nozarē un nekustamā īpašuma attīstības jomā. Kaspars patstāvīgi nodarbojas arī ar mazāka mēroga privāta nekustamā īpašuma attīstību un ir Igaunijas Vērtētāju Asociācijas biedrs. Toggle navigation Tiecieties ar mūsu komandu EstateGuru vadība Marek Pärtel Uzņēmuma dibinātājs Marek ir EstateGuru līdzdibinātājs un izpilddirektors. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. EstateGuru pieredze un apspriešana

Comentarios