Faktorings

Jēdziens “faktorings” radies no angļu valodas vārda “”, ar kuru Anglijā un ASV apzīmē starpnieku, tirdzniecības aģentu, komisionāru, kas ir attāli dzīvojošas personas vai uzņēmuma pārstāvis. Abos gadījumos tiek nodrošināta pilnīga anonimitāte, kā rezultātā ne piegādātājs ne klients netiks informēts par šāda pakalpojuma izmantošanu. Faktoringa pamatā ir finansēšana, administrēšana, naudas prasījuma tiesību pārņemšana no pircējiem, riska samazināšana rēķinu neapmaksāšanas gadījumā. Kas nav mazsvarīgi, rēķinu pārdošana var būt anonīma – respektīvi jūsu klients nav jāinformē par šāda darījuma noslēgšanu. Tāpat mūsu komisiju maksas ir ļoti caurspīdīgas un vienkāršas, saskaņā ar Cenrādi.

Faktorings uzņēmumiem | Aizdevumi. - Kredī

. Faktorings.

Faktoringa maksas apmērs un procentu likme tiek noteikta, vērtējot katru pieteikumu atsevišķi, tajā vērtējot tādus rādītājus kā rēķinu summa, atmaksas termiņš un kredītrisks.

Faktorings | Uzņēmumiem | Banka Citadele

. Latvijas lielākās bankas. Kā uzzināt patiesību un atrast īstās sms credit atsauksmes ?. Kā ietaupīt uz ūdens rēķina. Tāpat, saņemot rēķinu, kura apmaksu uzņēmums vēlētos atlikt, Capitalia tiek nosūtīta šī rēķina informācija un Capitalia veic apmaksu uzņēmuma vietā. Rēķinu pirkšana nav paredzēta kavētiem rēķiniem. Faktorings. Faktoringa izmaksas veido maksa par kredītresursu izmantošanu, procenti no pārdevēja apgrozījuma, kas ietver arī komisijas maksu, fiksēta maksa par dokumentācijas noformēšanu. Faktoringu visbiežāk pielieto ražotāji, vairumtirgotāji, eksportētāji, celtniecības kompānijas un citi uzņēmumi, kas saviem klientiem piedāvā atliktos maksājumus. Dzīvoklis jaunajam pārim. Rēķinu pārdošana ir vienkāršs analogs faktoringam un kredītlīnijai, kur bizness var vienmēr pasmelties situācijās, kad pietrūkst apgrozāmie līdzekļi. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par finansējuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši.

Faktorings / Factoring - SEB banka

. Rezultātā jūs saņemsiet naudu par pārdoto preci vai pakalpojumu uzreiz, negaidot garus apmaksas termiņus no klientiem. Faktoringa mērķis ir uzlabot uzņēmuma naudas plūsmu un atvieglot tās plānošanu, samazināt klientu pakalpošanas un administrēšanas izdevumus, samazināt ar debitoriem saistīto risku. Attiecīgi mēs iegādājamies tikai rēķinus no labiem un stabiliem maksātājiem. Faktoringa uzņēmums tiek saukts par faktoru vai investoru. Klienti šo finansējumu izmanto, lai atbrīvotu apgrozāmos līdzekļus un kāpinātu biznesa apgrozījumu.

Faktorings - Swedbank

. Šī pakalpojuma saņemšanai tipiski nav nepieciešama papildus ķīla. Izmanto visas savas biznesa iespējas Pieteikties finansējumam Par produktu Rēķina pārdošana ļauj uzņēmumiem pārdot izrakstīto pēcapmaksas rēķinu. Faktoring uzņēmums uz faktoringa līguma pamata uzņemas pārdevēja debitoru parādus par precēm vai pakalpojumiem. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Faktorings nav gluži ilgtermiņa aizdevums, bet gan aktīvā pārdošana, turklāt, aizdevums parādās uzņēmuma bilancē, turpretī faktorings parādās uzņēmuma bankas kontā; Tirdzniecības operāciju finansēšanas veids uz debitoru parāda saistību rēķina.

Comentarios