Ferratum — Atsauksmes

Jo lielāku summu iemaksā pie rēķina saņemšanas, jo ātrāk atmaksā aizdevumu. SIA DSA INVEST. AS 4finance.

oficiālā adrese ir Maltā: Kreditoram ir konts Latvijas bankā Citadele. Ferratum - Atsauksmes. Šis aizdevums strādā līdzīgi, kā kredītkarte un klientam ir jāmaksā tikai par to summu, kas tiešām ir tikusi iztērēta.

Ātrais kredīts internetā 0% - Ātrie īstermiņa kredīti

.. Vai tiešām esat nodrošinājies pret finansiālajām neveiksmēm?. Šī kredīta priekšrocība ir daudz lielāka brīvība, kā arī vairāk iespējas aizņemties un atdot naudu, kad tas ir iespējams. Ferratum moto ir “”, un ar šo uzņēmums saviem klientiem liek noprast, ka viņi piedāvā ne tikai īstermiņa kredītus, bet arī laipnu apkalpošanu un glābiņu īstajā brīdī, kad neviens cits naudu aizdot vairs nav gatavs. Šo kredīta veidu klients var pieteikties gan ar sms palīdzību, gan darot to tiešsaistē, tādā veidā nodrošinot klientiem iespēju aizņemties jebkurā pasaules vietā. Ferratum, jeb Ferratum Bank kreditors ir viens no vecākajiem privātajiem aizdevējiem Latvijā, un šis aizdevējs ir meitas uzņēmums lielajā “FERRATUM GROUP” saimē. Kopš dibināšanas laika gan ārzemēs, gan Latvijā šis kreditors ir audzis un attīstījies. Ferratum zīmols kā tāds ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Eiropā, kas aizsāka ātro kredītu industriju un to sākotnēji darīja Somijā, kad zīmola veidotājs aizguva šo ideju no ASV.

Ferratum Bank | Ferratum bank

. Lai gan Ferratum bija viens no pirmajiem nebanku aizdevējiem Latvijā, uzņēmuma pirmajos gados, tam nebija tik liels apgrozījums un, līdz ar to, arī peļņa bija mazāka, jo šis ātro īstermiņa kredītu tirgus Latvijā attīstījās visai lēni.

Comentarios