Finanza pieredze un apspriešana

Ja paskatāmies uz uzņēmuma mājas lapu tad redzams, ka Finanza ir izveidojusi vienu no ērtākajām tīmekļa vietnēm, kur viegli un ātri var atrast gan informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, gan arī atrast atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Pēc pieteikuma izskatīšanas Finanza informē klientu par savu lēmumu, nosūtot īsziņu. Kreditors neizsniedz aizdevumus klientiem, kam ir kavētas citas kredītsaistības, vai arī kuriem nav patstāvīgu un regulāru ienākumu, jo šādas personas ir augstākā riska grupā, un iespējams, var kredītu laicīgi neatmaksāt. Sazināties ar Finanza konsultantiem iespējams ne tikai online čatā, bet arī pa telefonu, e-pastu, Skype un sociālo tīklu starpniecību. [aizdevējs] komercdarbību regulē gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra prasības, gan Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kvalitātes standarti. Šī pieeja ļauj novērst aizdevumu ļaunprātīgu izmantošanu un bezatbildīgu aizņemšanos; likumīga un aizņēmējiem draudzīga kreditēšana. Finanza piedāvā klientu atbalsta servisu, un pieredzējuši kredītspeciālisti vienmēr ir gatavi atbildēt uz aizņēmēju jautājumiem un palīdzēt rast risinājumu sarežģītā situācijā. Interesanti ir tas, ka Finanza neizmanto SSL drošības sertifikātus, bet tas nebūt nenozīmē, ka šī tīmekļa vietne nav droša. gadā bija vismazākais tirgus spēlētājs. Finanza sola, ka, ja tavs bankas konts ir kādā no Bankām, kurā uzņēmumam ir izveidots bankas konts, tad nauda tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā, bet, ja tev konts ir citā bankā tad visticamāk darījums aizņems vairākas stundas vai pat dažas dienas. Finanza ievēro aizņēmēju tiesības un īsteno atklātu un godīgu patērētāju kreditēšanu; gatavība palīdzēt klientiem. Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ja skatāmies uz uzņēmuma kontaktiem, tad redzams, ka ar uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams sazināties zvanot uz ““, rakstot epastu uz “info@finanza.lv” vai arī izmantojot Skype lietojumprogrammu rakstīt kontaktam “”. Galvenās Finanza priekšrocības ir: atbildīga attieksme pret kredītpieteikumiem.

Finanza pieredze un apspriešana. Bezprocentu ātrais kredīts. Bet tiem, kas meklē iespēju kredītu saņemt ar SMS palīdzību, šis uzņēmums tādu pakalpojumu nesniedz, jo katram taču mūsdienās ir pieejams internets un viņuprāt šādu pakalpojumu nav izdevīgi sniegt, jo tas neatmaksājas. Un kā jau vienmēr, jo ilgāka ir atmaksas termiņa pagarināšana, jo izdevīgāka tā sanāk, ja rēķinam cik sanāk samaksāt par katru pagarinājuma dienu. Finanza izvērtē saņemtos pieteikumus pusstundas laikā. Par Finanza Vieni no zemākajiem procentiem Latvijā; Ērta un saprotama kredīta izsniegšana; Klientu lojalitātes programma. Arī Finanza kredīti ir pieejami bez galvojuma, ķīlas un personīgas klātbūtnes aizdevēja birojā. Lapas augšā jūs atradīsit arī saites uz uzņēmuma sociālo tīklu lapām, un uzreiz jāsaka ka Finanza ir viens no retajiem aizdevējiem, kas aktīvi darbojas visos populārākajos tīklos tādā veidā piesaistot sev uzmanību un ,protams, jaunus klientus. Finanza pieredze un apspriešana. Kredīta pieteikuma izskatīšanā svarīga ir arī kredītvēsture un ienākumu līmenis.

Kreditoru atsauksmes un novērtējums - KREDIT -

. Aizdevējam ir licence, kā arī tas ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Bet pozitīvi ir fakts, ka Finanza ir iestājies LNKA, un tādā veidā garantē saviem klientiem drošību un parāda, ka, lai gan ir jauns uzņēmums, tomēr tas ir gatavs sniegt augstāko pakalpojumu kvalitāti. Pievērs uzmanību šī kredītdevēja piedāvājumam, ja vēlies saņemt kredītu ar elastīgu atmaksas temiņu un atklātiem nosacījumiem. Tas ir nepieciešams, lai iepazītos ar katra potenciāla aizņēmēja situāciju, pārbaudītu iesniegto datu patiesumu un pārliecinātos par klienta maksātspēju un kredītvēsturi.

Finanza / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. Finanza ir ilga pieredze patērētāju kreditēšanā. Kopumā Finanza aizdevējs nav vēl plašākais sabiedrībai zinām, bet izdevīgo piedāvājumu dēļ un pozitīvās klientu apkalpošanas pēc šī situācija tuvāko gadu laikā var strauji mainīties. Piedāvājumi Finanza saviem klientiem piedāvā divu veidu pakalpojumus, kas ir Īstermiņa un Ilgtermiņa kredīti, un ar šiem kredītu veidiem noteikti, ka varēs nosegt visas klientu vēlmes, gan mazajiem, gan lielajiem pirkumiem. Kredīta saņemšanas laiks Papildu iespējas ir viens no jaunākajiem Latvijas ātro kredītu sniedzējiem, un šis zīmols darbojas zem uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu, jeb SIA “Finanza”. Nepieciešamības gadījumā aizdevējs var sazināties ar klientu, lai noskaidrotu papildu informāciju vai pieprasītu ienākumus apliecinošos dokumentus

Comentarios