Galvojumi.lv — Atsauksmes

Bet nekās info par to NEBIJA. Darbiniece mani rupji aizvainoja ka nezvanu es, saka ka meloju, un saka mans maksājums nav saņemts, novirzīts uz meitu, jo meita ir klients, tikai tāpēc ka maksājuma uzdevumā aizmirsts pers.kods. Pēc vairākkārtējas sazvanīšanās un sarakstīšanās ar viņiem, attālināti iesniedzu dokumentus, lai izskata, vai dos kredītu. Pirmkārt, astronomiski augstas procentu likmes un viltus komisijas maksas pēc līguma noslēgšanas par ko iepriekš nepaziņo saviem klientiem. Apskatīt bezmaksas kredītu piedāvājumu. Да, без комиссии! Выбрав сумму и ежемесячный платёж, я подсчитал и суммы ну никак не сходятся. Никто со мной, никаких переговоров не вёл, никаких документов не предоставлял. После чего зашёл в гафик ежемесячных платежей ужаснулся от их процентной ставки. Skaidrs - nav izdevīgi darboties bez peļņas, bet vajadzēja rēķināties, ka būs arī klienti, kuri nekavēs atdošanas termiņu. Galvojumi.lv - Atsauksmes. Не сообщают с какой фирмы долг был продан, не предоставляют никаких бумаг, договоров и официальных писем. Uzmanāties no it kā privāta aizdevēja, kārtojot saistības ar vekseliem utt. Itka nekada liela bēda, bet tomer nepatikami. Un vēl papildus par to neinformē. Kā mūsu ēšanas paradumi iespaido kreditu. Продают тоже повально дефектные вещи и по ценам дороже новых в магазине. Пишите, кто пострадал, обсудим кое какие вопросы досудебные,дело принципа для всех Nesniedz pilnu informāciju par aizdevumu noformēšanu. It kā viss oficiāli, bet kā jatiekas pazūd. Есть задолженности по налогам. Vēlējos iegādāties kā daudzi citi kautko lielāku. Прислали письмо, в котором нет моих персональных данных, нет фамилии, есть только моё имя и адрес по которому я прописана. Priekš lēmums bija pozitīvs. Просят заплатить якобы перепроданный долг. Особенно хочу отметить некомпетентность и хамское отношение такой работницы кристины, называет сумму в разы больше, чем есть на самом деле.

Kantoris piešķir kredītu bet naudu kontā neskaita.

Atsauksmes | CredPro

. Ieejot profila ir sadaļa samazināt kredītlīniju, un samazinu uz minimāli piedāvāto. Pirms tam esot zvanījuši un jautājuši vai negribot palilināt savu kredītu, kas ir BEZ maksas, bet 'te sanāk, ka ja klients grib samazināt, kad jau ir dzēsta summa, tad lūdzu vēl maksā. Paskaidrojumus sniedz tikai kad solās vērsties policijā. Par ko iepriekš nebija nekāda. Ja tiesam nezin ka jaruna ar citiem cilvekiem tad varbut vajadzetu apsvert profesijas maiņu! Diezgan rupjs serviss. Atmaksāt, atmaksāju, bet. После этого этот человек на чел оплачивать через бухгалтерию с своей работы и оплачивает по сей день. Я выступил в роли го ранта человеку который брал кредит. Nekādā gadījumā nemēģiniet aizņemties šeit, ja negribas problēmas! www.sudzibas.lv galvojumi.lv un profdeals.lv Atrisinātagalvojumi.lv un profdeals.lv - Мошенники,www.profdeals.lv их контора тоже. Isti nesaprotu ja cilveks strada tāda vieta kur ir komunikācija ar citiem cilvekiem tad vai tad tiesam nevajadzēja ieverot kautkadas primārās pieklajibas normas un attieksmi. Zvanot uz SIA Pauls konsults sieviete bija diezgan rupja un aizskaroša saistiba ar maniem interesējošiem jautajumiem par situacijas noskaidrošanu. На мои просьбы, отвечают, что они якобы со мной уже общались в течении нескольких лет, а я так и не заплатила. Kad izbrīvēju no darba laiku, lai dotos uz tuvāko filiāli, kas atrodas Jēkabpilī, ilgi tika viss izskatīts un beigu beigās paziņo, ka šai summai ir nepieciešams galvotājs. Sos! Никогда не связывайтесь с этой шаражкиной конторой! Насчитывают сколько хотят, ничего толком обьяснить не могут откуда взялась та или иная сумма. Vajag jau arī šiem aizdevējiem saprast ka ir cilvēkiem jāstrādā un ne vienmēr ir iespēja tikt pie e-pasta. Alternatīvā enerģija. Izpētot visus variantus šķita visizdevīgākais variants. Зная этих "скупердяев" я не поверил и зашёл на их сайт. DNB klienti , esiet modri. Ļoti aicināja, lai tik braucu parakstīt līgumu. Padomi – Part 2.

Kas ir ? |

. Vivus.lv отжил свои дни на рынке, пора прощаться с аферным ооо! Не берите у них деньги они кинут! Самая мерзкая кредитная фирма на сегодняшний день. Atmaksāju visu kredītlīniju ar domu to pilnībā dzēst. Завышают сумму залога при оформлении и якобы берут сразу проценты за месяц вперёд. Viņiem ,lūk , neesot konts DNB bankā. Galvojumi.lv - Atsauksmes. Bija nepieciešams kredīts auto iegādei. Но тут у Банка был какой то перерасчет и они решили что это долго и не чего ни сказав и не предупредив меня как го ранта прислали мне законное письмо о уведомлении что я должен. Tas kas šo lasa , rakstu lai neuzķerās uz tādu krāpšanu.

Reitings Līzings un Kredīts | Sūdzības un atsauksmes -

. Nauda kontā neienāca ne pēc stundas ,ne pēc divām. В прошлом году эта лавка попалась на мошенничестве с кредитами и сейчас обманывает на залогах. С процентами постоянно обманывают, персонал надменный и просто мерзкий, дают сущие копейки даже за новые вещи с документами. Bet kompānija atsakās labot savu kļūdu, pietam ļoti labi apmāca savus darbiniekus izturēties nepieklājīgi pret cilvēkiem gados. Es domāju ka dalīts maksājums ļaus vieglāk nomaksāt saistības bet esmu tajas dziļāk.

Jauns pakalpojums Latvijā | Jaunumi |

. Atrisinātagalvojumi.lv un profdeals.lv - Krapšana Мошенники,www.profdeals.lv их контора тоже. Iekasē maksu, bet aizdevumu neizsniedz

Comentarios