Galvojumi.lv Atsauksmes

Viss jau šķita vienkārši un skaisti. Un vēl papildus par to neinformē. Atrisinātagalvojumi.lv un profdeals.lv - Krapšana Мошенники,www.profdeals.lv их контора тоже. Bet mēs vēlējāmies šo māju, kuru jau esam iekārtojuši, kur ir svaigs gaiss, upe, mežs, plašs dārzs bērniem. Nākamais mūsu šoks bija par to, ka zemesgrāmatā īpašums ir dārza māja, nevis dzīvojamā māja, tas nekas, ka novērtētājs īpašumu ir apskatījis, novērtējis un tas, ka reāli tā ir dzīvojamā māja. Ja dokumentos ir teksts DĀRZA MĀJA, sorry, ALTUM programma nestrādā. Bankā aizpildi pieteikumu un iesniedz nepieciešamos dokumentus. Ar saimnieku vienojāmies, ka pus gada laikā māju savedīsim kārtībā un rudenī varēsim to iegādāties, bet līdz tam, maksāsim īres maksu. Reizēm pat no kompetentiem speciālistiem nākas dzirdēt, ka Altum mājokļu galvojumu programma paredzēta jaunajām ģimenēm, taču tas ir tikai mīts. Valsts atbalstu mājokļa iegādē vari lūgt arī tad, ja tavā īpašumā jau ir kāds mājoklis, kā arī, ja tev jau ir kredītsaistības. Tas nekas, ka darba pie tās daudz, finanses arī nepieciešamas, bet mēs to varam.Vēlējāmies bērniem plašu dārzu, svaigu gaisu, upi, mežu. Ļoti aicināja, lai tik braucu parakstīt līgumu. Tas kas šo lasa , rakstu lai neuzķerās uz tādu krāpšanu. Tādēļ vēlētos no savas pieredzes pastāstīt to, ka tas īstenībā tik vienkārši nemaz nedarbojas. Jāteic, piedāvājumi summai, ko mēs varētu "pavilkt", nebija daudz, līdz garajās Lieldienu brīvdienās atradām īpašumu upes krastā. Galvojumi.lv Atsauksmes. Paskaidrojumus sniedz tikai kad solās vērsties policijā. Labprāt, vēlētos arī uzklausīt stāstus un pieredzi par to, ja kredīti ir atteikti, velētos dzirdēt arī pozitīvos stāstus un pieredzi ar bankām, ALTUM programmu, varbūt tur ir vēl kāds punkts, "tizls punkts", kurš liedz saņemt šo atbalstu galvojumam. Piesakies klātienes konsultācijai kādā no Luminor bankas filiālēm vai izmanto iespēju sazināties ar banku attālināti, zvanot vai rakstot Skype.

Pietiek :: Kā paprasīt kredītņēmējam vairāk kā 10% „soda” procentos?

.

Atsauksmes | CredPro

. Isti nesaprotu ja cilveks strada tāda vieta kur ir komunikācija ar citiem cilvekiem tad vai tad tiesam nevajadzēja ieverot kautkadas primārās pieklajibas normas un attieksmi. Tad padomājiet, cik daudz ģimenes var Latvijā atļauties iegādāties savu īpašumu un, cik sasietas rokas ir ģimenēm pārmaksājot īres maksas. Pēc vairākkārtējas sazvanīšanās un sarakstīšanās ar viņiem, attālināti iesniedzu dokumentus, lai izskata, vai dos kredītu. Sos! Никогда не связывайтесь с этой шаражкиной конторой! Насчитывают сколько хотят, ничего толком обьяснить не могут откуда взялась та или иная сумма. Я выступил в роли го ранта человеку который брал кредит. Atmaksāju visu kredītlīniju ar domu to pilnībā dzēst. Viņš redzēja, cik ļoti mēs šo māju vēlamies, cik ļoti mēs cenšamies. Bet nekās info par to NEBIJA. Galvojumi.lv Atsauksmes. Priekš lēmums bija pozitīvs. Zvanot uz SIA Pauls konsults sieviete bija diezgan rupja un aizskaroša saistiba ar maniem interesējošiem jautajumiem par situacijas noskaidrošanu. Никто со мной, никаких переговоров не вёл, никаких документов не предоставлял. Kad izbrīvēju no darba laiku, lai dotos uz tuvāko filiāli, kas atrodas Jēkabpilī, ilgi tika viss izskatīts un beigu beigās paziņo, ka šai summai ir nepieciešams galvotājs. Просят заплатить якобы перепроданный долг. Ferratum uzņēmums. Vivus.lv отжил свои дни на рынке, пора прощаться с аферным ооо! Не берите у них деньги они кинут! Самая мерзкая кредитная фирма на сегодняшний день. Iesākumā tā varētu būt maziņa, gan jau ar laiku piebūvētu kaut ko klāt. Kantoris piešķir kredītu bet naudu kontā neskaita. Nauda kontā neienāca ne pēc stundas ,ne pēc divām. Nekādā gadījumā nemēģiniet aizņemties šeit, ja negribas problēmas!. DNB klienti , esiet modri. Есть задолженности по налогам. Не сообщают с какой фирмы долг был продан, не предоставляют никаких бумаг, договоров и официальных писем.

Pēc tam banka sagatavos aizdevuma piedāvājumu un iesniegs Altum galvojuma pieteikumu. Itka nekada liela bēda, bet tomer nepatikami. Pēc apskatīšanas sapratām, ka tā ir mūsu māja, vēlamies šo māju. Viņiem ,lūk , neesot konts DNB bankā. Uzmanāties no it kā privāta aizdevēja, kārtojot saistības ar vekseliem utt. Bija nepieciešams kredīts auto iegādei. С процентами постоянно обманывают, персонал надменный и просто мерзкий, дают сущие копейки даже за новые вещи с документами. Pirmkārt, astronomiski augstas procentu likmes un viltus komisijas maksas pēc līguma noslēgšanas par ko iepriekš nepaziņo saviem klientiem. Ok, summa nav tik kosmiska, lai to nesakrātu, jo neiedomājāmies, ka ir BET. В прошлом году эта лавка попалась на мошенничестве с кредитами и сейчас обманывает на залогах. Un kā mūsu gudrie vastī saka:"Noteikumi paliek noteikumi, ja papīros tā rakstīts, tad rakstīts, reālo situāciju mēs neskatāmies un atkāpes nav." Padalieties arī Jūs, mammas, ar savu pieredzi. Darbiniece mani rupji aizvainoja ka nezvanu es, saka ka meloju, un saka mans maksājums nav saņemts, novirzīts uz meitu, jo meita ir klients, tikai tāpēc ka maksājuma uzdevumā aizmirsts pers.kods. Tad nu palikām pie vienas vienīgās bankas, kura mums noticēja, kuras noteikumiem mēs atbildām. На мои просьбы, отвечают, что они якобы со мной уже общались в течении нескольких лет, а я так и не заплатила.

Atrisināta un - Krapšana

. Par ko iepriekš nebija nekāda. Es domāju ka dalīts maksājums ļaus vieglāk nomaksāt saistības bet esmu tajas dziļāk. Atmaksāt, atmaksāju, bet. Izpētot visus variantus šķita visizdevīgākais variants. Kādēļ, tādēļ, ka mūsu ģimene, iegādājoties savu pirmo nekustamo īpašumu šo programmas atbalstu nesaņēma Tas tikai tādēļ, ka birokrātija to neatļāva, lai arī īstenībā tam vajadzēja nostrādāt.  Tad nu stāsts iz dzīves. Ar visu to, ka banka nopelna uz % , ikmēneša maksājums tāpat ir krietni mazāks, nekā ikmēneša īres maksa. Продают тоже повально дефектные вещи и по ценам дороже новых в магазине. Pēc aprakstiem - māja pietiekoši liela, protams, daudz kas darāms un uzreiz dzīvot tur nav iespējams.

Kārtība, kādā tiek piešķirts, atmaksāts un dzēsts studiju. -

. No vienas puses mēs dodam, bet ir bet. Skaidrs - nav izdevīgi darboties bez peļņas, bet vajadzēja rēķināties, ka būs arī klienti, kuri nekavēs atdošanas termiņu. После этого этот человек на чел оплачивать через бухгалтерию с своей работы и оплачивает по сей день. Но тут у Банка был какой то перерасчет и они решили что это долго и не чего ни сказав и не предупредив меня как го ранта прислали мне законное письмо о уведомлении что я должен. Kā pareizi apieties ar fianancēm laulības šķiršanas laikā?. Tu noteikti kaut reizi esi dzirdējis vārdu salikumu “Altum mājokļu galvojumu programma”. Vēlējos iegādāties kā daudzi citi kautko lielāku. Iekasē maksu, bet aizdevumu neizsniedz. Прислали письмо, в котором нет моих персональных данных, нет фамилии, есть только моё имя и адрес по которому я прописана. Stress šajā periodā bija milzīgs, jo no mājas aiziet es nebiju gatava, meklējām variantus, pārdevām visu, ko var pārdot - vienu auto, treileri, sagrabinājam visus iekrājumus, bet tāpat tas viss bija par īsu. Tad nu sekoja nākamais - īpašuma novērtēšana, notariālā apstiprināšana, pārrakstīšana utt. Особенно хочу отметить некомпетентность и хамское отношение такой работницы кристины, называет сумму в разы больше, чем есть на самом деле. Bet kompānija atsakās labot savu kļūdu, pietam ļoti labi apmāca savus darbiniekus izturēties nepieklājīgi pret cilvēkiem gados. Пишите, кто пострадал, обсудим кое какие вопросы досудебные,дело принципа для всех Nesniedz pilnu informāciju par aizdevumu noformēšanu. It kā viss oficiāli, bet kā jatiekas pazūd. Kuras izskatīja mūsu ģimenes ienākumus un to, vai esam gatavi nomaksāt šo kredītu. Ja tev ir vairāki bērni, vismaz vienam no viņiem jābūt nepilngadīgam tajā brīdī, kad izvēlētā banka iesniedz galvojuma pieteikumu Altum finanšu institūcijā. Pirms tam esot zvanījuši un jautājuši vai negribot palilināt savu kredītu, kas ir BEZ maksas, bet 'te sanāk, ka ja klients grib samazināt, kad jau ir dzēsta summa, tad lūdzu vēl maksā. Да, без комиссии! Выбрав сумму и ежемесячный платёж, я подсчитал и суммы ну никак не сходятся. После чего зашёл в гафик ежемесячных платежей ужаснулся от их процентной ставки. Завышают сумму залога при оформлении и якобы берут сразу проценты за месяц вперёд. No valsts puses jau it kā ļoti cēls žests, izveidojot šo ALTUM atbalsta programmu galvojumam, bet, kādēļ noteikumi ir tik "tizli", atvainojiet par izteicienu. Зная этих "скупердяев" я не поверил и зашёл на их сайт. Ja tiesam nezin ka jaruna ar citiem cilvekiem tad varbut vajadzetu apsvert profesijas maiņu! Diezgan rupjs serviss. Vajag jau arī šiem aizdevējiem saprast ka ir cilvēkiem jāstrādā un ne vienmēr ir iespēja tikt pie e-pasta. SIA Greencredit – Greencredit. Izskatījām visādus dzīvokļus Rīgā un sapratām, ka dzīvokli mēs nevēlamies, sapratām, ka ģimenei ir nepieciešama māja. Ieejot profila ir sadaļa samazināt kredītlīniju, un samazinu uz minimāli piedāvāto

Comentarios