Ieraksti sadaļā SMS kredīti

SMS, MMS un iMessage ziņas - iPhone, iPhone Palīdzība

.. Smart-ID lietotnē būs redzams laiks līdz PIN koda atbloķēšanai, pēc tam var mēģināt vēlreiz. Organizācijas Valdības Organizācijas Oficiālās Organizācijas Privātās organizācijas Nelegālās Organizācijas.

Kontroles kodiem ir informatīva nozīme, lai varētu pārliecināties, vai ar Smart-ID apstiprini atbilstošo darījumu.

. Multivide

. Kodu karte un kodu kalkulators ir noderīgs arī tad, ja tālruņa nozaudēšanas gadījumā vēlēsies slēgt savu kontu Smart-ID pašapkalpošanās portālā. Vienmēr ievēro šos drošības nosacījumus: neatklāj savus PIN kodus citiem; vienmēr aizsargā savu viedierīci ar paroli; regulāri veic viedierīces atjauninājumus. Sistēma atļauj reģistrēt jaunu kontu ar citiem PIN kodiem tam pašam Swedbank kontam, kuram jau esi izveidojis Smart-ID kontu citā ierīcē. Ja pirms tam izmantoji kodu kartes, tad tieši tādi paši limiti būs arī Smart-ID kontam. Tātad, piekļūstot tavam tālrunim vai pat uzlaužot tavu Smart-ID kontu, zaglis negūst nekādu labumu. Pēc tam ir jāizdzēš konts no Smart-ID lietotnes un jāizveido jauns konts. Iesakām nepieciešamības gadījumā reģistrēt vairākus Smart-ID kontus ģimenes locekļiem vai kolēģiem, lai būtu iespējams noteikt, kurš veicis darbības bankas kontā, piemēram, apmaksājis pirkumus vai pārskaitījis naudu uz citu kontu. Lai izmantotu Smart-ID, nepieciešams internets – vai nu mobilais internets, vai Wi-Fi pieslēgums. Kā saņemt Sohocredit ātro kredītu. Ja Smart-ID lietoji vairākās viedierīcēs, tad konts ir jāizdzēš katrai ierīcei. Ja viņš mēģina piekļūt tavam bankas kontam, ievadot nejaušus PIN kodus, Smart-ID konts vienkārši tiek bloķēts. To aktivizējot, var izmantot Smart-ID kopā ar Swedbank mobilo lietotni, lai lietotu bankas pakalpojumus. Der atcerēties: ja tev ir Smart-ID lietotne vairākās viedierīcēs, pievienojoties internetbankai ar Smart-ID, paziņojumi jeb jeb push notifications parādās abās šajās ierīcēs. Otrā ierīcē, atverot Smart-ID, būs redzams teksts “Netika atrasts neviens darījums”. Arī iegādājoties jaunu viedtālruni, Smart-ID lietotne ir jāinstalē no jauna un tajā jāizveido jauns Smart-ID konts.

Pazudis-Nozagts-Atrasts

.

Skaitītāju rādījumu nodošana : Klientiem : Elektrum

. Tev ir jāizdzēš savs iepriekšējais konts no Smart-ID lietotnes un jāizveido jauns konts. Ieraksti sadaļā SMS kredīti. Bankas kontu šīs izmaiņas neietekmē

Comentarios