Ietaupi uzkopjot māju

Namu apsaimniekotājs: Renovētajās mājās Valmierā ietaupa līdz 45.

. Varbūt esošais iekārtojums vai interjers liekas pārāk pierasts un garlaicīgs un tas liek telpā uzturēties tikai neilgu brīdi. Ietaupi uzkopjot māju. Tā tīrīšanai izmanto sodu un ūdeni. Plans & Products Lai kārtējā mājas uzkopšana nesagādātu problēmas un stresu, piedāvājam padomus, kas atvieglos tava mājokļa uzkopšanas darbus un palīdzēs strukturēt veicamos pasākumus. Šāds plāns tev palīdzēs strukturēt savu darba kārtību un saprast, cik daudz laika aizņems mājas uzkopšana. Vienmēr doma „Varbūt noderēs!” kavē atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, tādējādi nerodas vieta jaunajam. Tas ir mājoklis taviem produktiem, ēdienam, tāpēc arī tur ir jāuztur ēdiena uzglabāšanai labvēlīgi apstākļi. Svaigais gaiss nodrošinās ne tikai svaigumu tavā mājoklī, bet arī aizkliedēs specifiskās smaržas, ko radījuši tīrīšanas līdzekļi.

Dzīvokļa uzkopšana. Padomi, kā to izdarīt vieglāk

. Veic mājas inventarizāciju – atbrīvojies no liekā Tev noteikti ir iekrājušās mantas, kuras neesi ilgāku laiku izmantojis un no kurām ir žēl šķirties. Mājokļa pārvērtības Ja vēlies kādas pārmaiņas, veic mājokļa pārkārtošanu vai maini krāsu gammu! Samaini vietām mēbeles vai iegādājies vietā jaunas. Sāc ar virtuvi, nomazgājot visus netīros traukus, uzpucējot virsmas, un lēnām virzies pa telpām secīgi tālāk – viesistaba, guļamistaba, beidzot ar vannasistabu. Ja augi ir bagāti ar lapām, noslauki tās ar samitrinātu drānu vai pat noskalo zem aukstas dušas. Ieskaties padomos un uzkop videi draudzīgi! Katrai telpai sava kārta Lai mājas uzkopšana neradītu lielu stresu un haosu, uzkop to secīgi. Laba miega pamatā – tīra guļasvieta! Lai pēc labi padarītā darba būtu patīkama atpūta un labs miegs, ar putekļu sūcēju izsūc gultas matraci un nomaini gultas veļu. Te ir pāris galvenie soļi guļamistabas uzkopšanai.

Ja tavu dzīvesvietu mājīgāku padara augi, veic to profilaktisko uzkopšanu. Pirms sākt mājas uzkopšanu, izveido darāmo darbu sarakstu un paredzi tiem aptuveno laiku. Uzkopojot māju, neaizmirsti par ledusskapi. Neaizmirsti tos bagātināt ar tiem nepieciešamajiem minerāļiem.

10 padomi mājas uzkopšanai |

.

Ietaupi uzkopjot māju -

. Apskati ceļvedi – kā pareizi ledusskapī uzglabāt pārtiku un kuros plauktos to likt. Darba pienākumu sadaleJa tu dzīvo kopā ar vēl pāris cilvēkiem, neuzkrauj visus darbus sev! Sadali pienākumus ar savu mājokļa biedru, un šim labi var noderēt uzkopšanas plāns, kur atzīmēt veicamā darba izpildītāju.. Kredītu apvienošana – iespēja ietaupīt un atrisināt finanšu sarežģījumu. Neļauj sev apaugt ar mantām! Uzkop māju videi draudzīgi Daudzu tīrīšanas līdzekļu sastāvā ir sārmi vai skābe, tomēr pastāv dažādas alternatīvas, kā uzkopšanas darbus veikt videi un tev saudzīgākā veidā – pēc senču metodēm. Attīri mājas enerģētiku! Kā punkts uz „i” ir pēdējais no mājas uzkopšanas padomiem – telpu vēdināšana. Šeit uzzini, kādi istabas augi un kā tie pēc Fen šui ietekmē cilvēku. Darāmo darbu plāns un tiem paredzētais laiks Zināms, ka visa pamatā ir plāns un tikai tad darbība. Uzkopšanas darbi ritēs ne tikai ātrāk, bet arī jautrāk! Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Atceries, ka putekļi ceļas augšup, tāpēc labāk sāc ar apakšējiem plauktiem, virsmām un virzies augšup

Comentarios