InCREDIT GROUP – Aizdevumi līdz 25 000€ 15 minūtēs Uzzini vairāk

ļoti neapmierināts par viņa darbību.

Labdarības projekts – piepildi savu sapni!

. Uz maniem jautājumiem alla atbildēja asi, neiecietīgi, rupji, ka vajag lasīt līgumu pirms tā parakstīšanas. Kārtējais kantoris, kam vajag nabagus. Interesanti, ka beigās vēl man prasa strādājošu galvotāju. Pie atteikuma nikni komentē, ka visi citi nosaucot savu personas kodu telefonsarunas laikā. Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi. Prasīja, kad atdošu naudu.Vienojāmies, un es samaksāju konkrēo summu.

Aģentu programma -

. Подал заявку на кредит в интернете , через несколько часов пришел ответ что все ОК приезжайте оформлять еще и звонком подтвердили. NENEMIET AIZDEVUMUS InCREDIT GRUPA KRAPJAS ATRADIS VISADUS SIMTS IEMESLUS LAI NO JUMS IZKRAPTU NAUDU PEC IEPEJAS VAIRAK mes iegadajamies preci interneta ar incredit grupuas palidzibu uz gadu ar pirmo iemaksu. Šie saka, ka redz, nevar pateikt oficiālos ienākumus. Uz mana vārda tika noformētas lietas līzingā, par to esam ierosinājuši krimināllietu, ko izmeklē, lai noskaidrotu vainīgās personas. Minētā kompānija ir aizgājusi par tālu, brīvdienās pie Jums var ierasties "izsitēji" ar ieročiem, kas agresīvi noskaņoti un diez vien zina, ko spējīgi nodarīt. Pirmo reizi, noformējot aizdevumu, saskāros ar tik nelaipnu attieksmi. Esmu ļoti neapmierināts ar servisu un vienaldzību pret klienta vēlmēm, ņemot vērā, cik. Nevarēja neko atbildēt par nepareizu maksāšanas datumu. Pieteicos caur internetu ātrajam kredītam, kuru apstiprināja, atsūtot e-pastu, un piezvanot. Šadus datus var prasīt tikai sarunā aci pret aci. info@incredit.lv Telefonsarunā piedāvā risināt sarunu par kredītsaistībām, bet lai saruna varētu turpināties, pieprasa nosaukt personas kodu. Parāds kuru jau anketā biju norādījis nav ņēmuši vērā. Precīzi aizpildot pieteikumu, norādot savus patiesos datus un pietiekamos ienākumus, nākošajā dienā saņēmu noraidošu atbildi, kas netika pamatota.

Kredīts un Naudas Aizdevums. Patēriņa Kredīts. Auto kredīts

. Piezvanot pa maksas info tālruni, pēc kārtīgas pazvanīša ās, man ziņo, ka komisija nav norādījusi iemeslu,kāpēc neaizdot, nepastāstot alternatīvās iespējas problēmas risināšanai. Nosūtu arī pašnodarbināta konta izrakstus, sāka pieprasīt vēl līgumus, ko tik vēl nē. klausulē, lai es savācot savu. Lidz ar to skatos, ka par šīm brīvdienām un lidz pirmdienai man ir uzlikta soda. InCREDIT GROUP – Aizdevumi līdz 25 000€ 15 minūtēs Uzzini vairāk.

Auto izloze Auto kredits līdz 25000 EUR. LV

. Mani interesē, ar kādām tiesībām neklātienē tiek pieprasīti šādi personas dati. Līgums jāaizpilda uz vietas pie viņiem birojā.

Noslēdzu līgumu ar sia "incredit group". Piesakos aizdevumam, mērķis auto iegāde. bet nākamais viņu solis bij kronis visam- šīs kompānijas darbinieks zvanīja uz manu darba vietu, stādījās priekšā kā Juris, mēģināja dabūt kaut kādus datus par mani, bet tad, kad tas nesanāca nokliedzās tel. Kas ir Wonga?. Kas viņiem nepietiek, ka cilvēks var nopelnīt. sākumā viss bij kārtībā, bet tad radā grūtības, lai laikus nomaksātu kredītu. Cilvēku ievērībai: likumā ir noteikts, ka nevienam nav tiesību ielauzties Jūsu privātīpašumā, īrētā īpašumā, zvanīt Jums un nodarbotie. Mērķos skaidri gaiši norādīts, alga + citi income no darba. Par paskaidrojumu saņēmu atbildi: Bez paraksta mēs nevaram pārbaudīt jūsu finansiālo stāvokli! Ja saņemat pozitīvu. Что же в итоге я как "дурак" отпрашиваюсь с работы, лечу к ним в офис, отсиживаю очередь и в конце выясняется что у меня негативная история, хотя это дела давно минувших лет

Comentarios