Intervija

Atcerieties, ka nekad un nekādos apstākļos nevajadzētu aprunāt un izteikt negatīvu subjektīvu vērtējumu par iepriekšējiem darba devējiem vai kolēģiem. Atbildei būtu jābūt līdzsvarotai starp to, kādēļ Tev šis darbs ir nepieciešams un kā Tu uzņēmumam vari būt noderīga. Savukārt, ja esi vairāk vienpate, atrodi vairākas īpašības, kas Tev šķiet noderīgas, darbojoties komandā. Sadarbības veidošana ar kolēģiem, padotajiem un vadītāju. Darba devējam ir jābūt drošam, ka dalība viņa uzņēmumā ir loģisks Tavs nākamais solis ceļā pa  karjeras kāpnēm. Tāpat uzmanīties vajadzētu no savu svešvalodu novērtējuma CV. Viņam interesē Tava stresa noturība un vai spēsi saglabāt profesionalitāti. Vien retajā darba intervijā neuzdod šo jautājumu, tāpēc atbildei vajadzētu būt sagatavotai par katru no pēdējām darba vietām. Esiet gatavs arī pilnai intervijai vai atsevišķiem jautājumiem tajā angliski vai krieviski. Ar sliktajām īpašībām varētu veikties daudz grūtāk. Attīsti kādu no scenārijiem, kas Tev šķiet atbilstošs priekš Tevis un amata, kuram esi pieteikusies. Atrodi vidusceļu – nosauc vienu vai divas, kas nerada draudus Tev kā darba ņēmējam.

Intervija. Algas prasības! Primāri būtu jāsaprot tas, ko mēs dēvējam par komforta slieksni – naudas summa, kas nepieciešama jūsu vajadzību segšanai. Neatbilstoša ir atbilde: „ieraudzīju sludinājumu un nolēmu pamēģināt”. Mūsu informācijas laikmetā nebūs grūti atrast informāciju par uzņēmuma vērtībām, komandu, pasekot aktivitātēm medijos un sociālajos tīklos. Ja būsiet norādījis, ka pārvaldāt franču valodu sarunvalodas līmenī, bet darba intervijā nespēsiet atbildēt uz elementāriem jautājumiem, situācija nebūs jums labvēlīga. Svešvalodu zināšanas bieži tiek pārbaudītas pārrunu procesā  vai ar testu palīdzību. Sniedziet īsu, konkrētu un pēc iespējas patiesu skaidrojumu, izvairoties minēt personiskus konfliktus. Nebaidieties par tām runāt – ikdienas darbā grūtības rodas katram. Grūtības vai problēmas, ar kurām esat saskāries profesionālajā darbībā, un kā tās risinājāt. Darba devējs negaida atbildi, ka saglabāsi mieru un ar visu tiksi galā.

Intervijas jautājumi - Darba piedāvājumi - Darbs - CV Market

. Svarīgi ir, vai un kā tās risinātas. Otrkārt, noderēs neliela tirgus izpēte par situāciju darba tirgū un atalgojuma amplitūdu attiecīgajā pozīcijā.

Pugačovas atklātākā intervija: estrādes primadonna iztirzā.

. Aiziešanas iemesli no iepriekšējās darba vietas vai iemesls jaunu karjeras iespēju izskatīšanai. Visu paveikto – sekmīgi realizēti projekti, nozīmīgākie klienti, uzlabojumi uzņēmuma darbā. Protams, ka cilvēkiem ir nepieciešama nauda un tas ir viens no iemesliem, kādēļ mēs dodamies ik dienu uz darbu. Būsiet ieguvējs/-a, ja zināsiet ko vairāk par darbības nozari. Apkopojot savu pieredzi, padomājiet arī par situācijām, kas bijušas īpaši sarežģītas. Skaidrs, ka nevajag minēt tādas īpašības, kuru dēļ Tevi pilnīgi noteikti nepieņems darbā. Šis ir no kompetenču intervijas jautājumiem, itin bieži izmantots. Iesakām šo pat uzrakstīt, lai labāk paliek atmiņā un darba pārrunās savu pieredzi varētu pārliecinoši prezentēt. Tas ir rādītājs, ka Tu būsi motivēta darīt darbu, kas tev būs uzticēts.Ir vairāk saspringtas un ir mazāk saspringtas profesijas, bet jebkurā darbā gadās brīži, kad jātiek galā ar netipiskām, saspringtām un grūti risināmām situācijām. Uzdodot šo jautājumu, darba devējs meklē kādu iedvesmojošu atbildi. Šis jautājums nekad neietver atbildes par Tavu personisko dzīvi. Kurš ir lētākais kredīts bez darba vietas?. Tāpat arī nevajag izvairīties, ka slikto īpašību Tev nav. Tāpat vajadzētu saprast, kāds vadības stils ir jums vispieņemamākais, un ko sagaidāt no sava tiešā vadītāja. Ja iepriekšējā darba atstāšana nebija Tava izvēle, Tev nevienam nav jāpaskaidro un jātaisnojas, kādēļ tas tā notika.Lai gan mēs bieži neprotam sevi paslavēt, šis ir brīdis, kad ir jāatrod vairākas īpašības, ko citi un arī Tu pati sevī novērtē. Pat tad, ja Tavas iepriekšējās darba attiecības nebeidzās veiksmīgi, atrodi ko pozitīvu vai mini neitrālus iemeslus.

- 10 biežāk uzdotie jautājumi darba intervijās

.

Darba intervijas jautājumi | CVO Recruitment

. Piemēram, ja esi pieteicies strādāt bankā, nemini, ka Tavs sapņu darbs ir kļūt par žurnāla redaktori. Atskaites punkts ir arī alga iepriekšējā vai tagadējā darba vietā. Uzvedības intervijā var vaicāt par sadarbību ar iepriekšējo vai esošo vadītāju, raksturojot labo un slikto pieredzi

Comentarios