Jaunā gada apņemšanās, kas ļaus tev ietaupīt naudu

Paldies par interaktīvo nodarbību un skolēnu lasītprasmes popularizēšanu. vidusskola Konkursa mērķi un uzdevumi:•    Veicināt skolēnu interesi par N.Gumiļova daiļradi. – Izveidot plānu, kā varētu pelnīt naudu no tā, ko Tev patīk darīt visvairāk. vidusskolā Projektu dienu moto “Radi! Dari! Ir!” Veiksmīgi aizritēja pirmā projektu diena. gads būs klāt! Tas ir laiks, kad daudzām no mums apņemties darīt ko jaunu ir vieglāk nekā jebkurā citā periodā. Nemiet savas slidas, un esat gaidīti slidotavā, gribētājiem tā būs pieejama arī diennakts tumšajā laikā, jo būs apgaismota. Negaidīt nākamo nedēļu, nākamo vasaru vai nākamo gadu. vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas Ekopadomes, kā arī Vidzemes Augstskolas pārstāvji. Tas būs liels pakalpojums pašai priekš sevis! – Atmest kādu kaitīgo ieradumu, piemēram, sms rakstīšanu pie stūres.

Valmieras 2. vidusskola | Jaunumi

. Lepojamies ar Jūsu panākumiem un vēlam veiksmi un izgaugsmes iespēju arī turpmāk. – Nekavējoties doties laukā no jebkuras iestādes, ja ieslēdzas trauksmes signālizācija.   Lūdzam, sekot izmaiņām stundu sarakstā E-klasē un skolā pie informatīvā dēļa. Piedāvājam iepazīties ar plašo e-grāmatu kolekciju angļu valodā. Skolēniem bija jāveic divi uzdevumi. Dāvana, kura katru rītu atver acis un atnes vecākiem brīnumainus mirkļus ik dienu. klase  un viņu klases audzinātāja Olga Ševjakova šīs tēmas ietvaros apmeklēja dabas izglītības centru “Vecupītes”. Dod Dieviņi otram dot, Ne no cita mīļi lūgt. gadā – Dzīvot tagadnē! Pagātne un nākotne ir prāta stāvokļi. – Noticēt sev un to, ko Tu vari paveikt. Ja Tu pati sev patīc, tad nav nozīmes, ko citi domā. Jaunā gada apņemšanās, kas ļaus tev ietaupīt naudu. klasei Nav noslēpums, ka mūsdienu pasaulē lielu lomu ieņem tehnoloģijas. Savukārt… Lasīt tālāk Tev šodien, TĒTI, paldies pasaku! Tētis ir  labākais skolotājs, bet vēl svarīgāk ir tas, ka viņš ir brīnišķīgs tētis. Ģimnāzijas direktora vietnieki pastāstīja par skolas izglītības programmām, mācību priekšmetu standartiem, par realizējamajiem un plānotajiem Eiropas fondu projektiem, par skolas attīstības perspektīvām. Veselīga dzīvesveida popularizēšana. Tās mērķis bija uzlabot skolas teritoriju. Konkursa mērķi un uzdevumi Stiprināt bērnu un jauniešu vides apziņu, veicināt radošo spēju attīstību, iniciatīvu izteikt sevi ar vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem. – Beidzot par visām reizēm beigt uztraukties, ko citi domā par Tevi. vidusskolas, Rīgas privātās vidusskolas Klasika un Rīgas Ukraiņu vidusskolas. Vērtība, kurā ieguldīt un kuru attīstīt.

VAKARA ZIŅAS: Andris Kivičs nomet 10 kilogramus -

. Pateicoties sadarbībai ar Latviešu valodas aģentūru pēdējos gados, skola aktīvi iesaistījās dažādos… Lasīt tālāk Liepāja valmieriešus sagaidīja ar pirmajiem pavasara saules stariem un sirds siltumu. Totālā diktāta autors – krievu bērnu literatūras rakstnieks un dzejnieks Andrejs Usačovs. Projekts tika iesniegts projekta konkursa “Atbildīgs dzīvesveids” vadlīnijā, un tas tiks realizēts sadarbībā ar privāto vidusskolu “KLASIKA”, ZAAO Saulkrastu filiāli, u.c. vidusskolā notika skatuves runas konkurss. Pasākumā tiks piedāvāta informācija par izglītības programmām, iepazīšanos ar skolu un tās ārpusstundu iespējām. Skolēni, vecāki, skola ir novērtējusi Jūsu ieguldījumu skolas tehniskā nodrošinājuma pilnveidē. Pagājušajā nedēļā, kas aizritēja ļoti raiti, apmeklējām Latvijas valsts mežu Valmieras kokaudzētavu, iepazināmies ar tur strādājošo ikdienas darbu. Paldies par projektu realizāciju Kultūras un mākslas biedrībai HARITAS. Tirgus letes lūst no daždažādiem kārumiem, patvāriem ar aromātisku tēju, svaigām baranku virknēm, riekstiem un medainiem prjaņikiem. Tas nozīmē, ka faktiski viens no pieciem pieaugušajiem ir analfabēts. Jaunākajā grupā pirmo vietu izcīnīja Andrejs Kriķis. Kā liecina izvēlētā tēma, lielu uzmanību šajās divās nedēļās pievēršam dabai. – Uzrīkot pārvērtības sev pašai – iegūt pie friziera jaunu matu griezumu, nomainīt ģērbšanās stilu un apgūt grima pamatus. Rīta vingrošana un zīmējumu konkurss “Mana sporta zāle dabā!”. Galvenā atziņa un iedvesmas avots, ka visa pamatā ir radošs darbs, inovāciju pielietojums, kolēģu profesionālisms, kas ir visu panākuma ķīla. Sveicam kolektīvu, kolektīva vadītāju Olitu Šarlāni. Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība un fitness, spēles, amatniecība, hobiji,… Lasīt tālāk Šajā mācību gadā mūsu skolas tēma ir “Skola un tās apkārtne”. Es sajūsminos, elpojot vien, klausoties klusumu. vidusskolā norisinājās pasākums par godu Pasaules ūdens dienai. Katru gadu nomināciju skaits palielinās, augot arī apbalvojamo skaitam. Būs samērā interesanti! Veiksim eksperimentus, ceļosim, skraidīsim, spēlēsim galda spēles, u.c. tika atklāta izstāde, kurā aktualizējām jautājumu par to, ko mēs atstājam un atstāsim pēc sevis. Vairāk informācijas meklē  http://totaldict.ru. Ātrais kredīts 300 eiro uz 30 dienām. martā notika Vidzemes reģiona izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konference. All events were held at the highest level and were very interesting and exciting. – Izveidot jaunu ieradumu – ik dienu atrast brīdi, kad Tu velti laiku tikai un vienīgi – Sekot atziņai “Ja Tevi tas biedē, tad Tev tas ir jāizdara”.

Jaunā gada apņemšanos restarts. | Ansis Jurģis Stabingis

. janvārī, Rīgā, Maskavas namā, notika Tatjanas dienai veltītā Latvijas izglītojamo konkursa laureātu apbalvošanas ceremonija. krediti interneta no 18 gadiem. Atbilstošie velosipēdi tiks marķēti ar uzlīmi, informējot par to drošumu. Ja konstatēs nepilnības, velosipēds tiks marķēts ar sarkanu aproci. Lasīt tālāk Atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem par higiēnas prasībām vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestādēs aukstā laikā skolēni var palikt mājās.

Pirkt lokālo preci, gatavot ēst mājās, lasīt produktu etiķetes, meklēt informāciju par to, kas Tavam organismam ir kaitīgs un kas veselīgs. II semestris strauji tuvojās beigām! Kādam licies ka laiks paskrien ātri, kādam, ka skolotāji uzdod daudz un krāmē gudrības mūsu “brainos”, bet… Mācoties, tak noteikti mēs gūstam jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas. gadā tika atjaunots sadarbības starptautiskais līgums starp šīm skolām, uz kuru balstoties kolēģi dalījās pieredzē savā pedagoģiskajā darbā, organizēja dažādas meistarklases un pasākumus, iniciēja dažādu projektu darbu vietējā un starptautiskā līmenī. Austrālijas nacionāla matemātiska konkursa panākumi bija milzīgi. Pirmklasnieki kopā ar basketbolistiem trenēja ātrumu un reakciju, izspēlējot dažādas spēles. klase piedalījās izzinošā ekskursijā Sedas purvā. Vasaras dienas forumu organizē “SVS atbalsta fonds”. – Apgūt jaunas vai atsvaicināt kādas vecās svešvalodas zināšanas. Morozova – audzināšanas darbs ārpusskolas pasākumi skolā * J. – Pārstāt komunicēt ar cilvēkiem, kuri Tev nepatīk. vidusskolā, tikšanas laikā tikām iepazīstināti ar skolas vēsturi un attīstības stratēģiju, ar tās kultūras dzīvi, savus priekšnesumus mums sniedza vidusskolas klašu audzēkņi, dāvājot mums teiku par Liepāju, literāri muzikālā kompozīcijā. Paldies! Lasīt tālāk Novembra pēdējā nedēļā Eiropā atzīmē Eiropas Atkritumu samazināšanas nedēļu. Dzeja skanēja gan krievu, gan latviešu, gan arī angļu valodā. Pirmais kredīts bez maksas – Kas Tas Tāds?. Vispirms skolēni apmeklēja Zviedrijas vēstniecību, kur tika iepazīstināti ar valsti un pašas vēstniecības darbu. Konkurss šogad tika veltīts tēmai «Век русского кино». Skolēniem radušās interesantas idejas. Bērni tuvāk iepazina ūdens pasauli , krāšņos tropiskos korāļu rifus un to glabāto noslēpumu , kā arī rifa iemītniekus. Uzņemties pašai atbildību par to, ko patērē.  – Katrai negatīvai domai atrast pretī divas pozitīvas.  – savas darbošanās un pārvietošanās Tu neko nenokavēsi, un radīsi pati sev mazāk stresu. vidusskolas skolotājas INDRA EGLĪTE un DAIGA RAMATA. “Valmieras Jauniešu gada balva” jau sesto gadu vieno Valmieras pilsētas aktīvākos jauniešus, uzņēmumus un iestādes. Mācības bija par logoritmiku, dažādiem darba paņēmieniem un to praktisku pielietošanu ikdienā. Aizvien lielāka uzmanība vidusskolās tiek pievērsta šai mācību formai, kas skolēniem ļauj izpausties radoši – sev interesējošās jomās. Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājam Natālijai Šildei un Tatjanai Koļesņikovai. Tēmas “Серебряный век русской культуры“, dalībnieki tika atklājuši dažādos veidos žanros.

ChaulaTV rula - jaunā gada apņemšanās

. Popera debašu turnīrs par tēmu “Ziedojumi labdarībai nāk par labu sabiedrībai” Lasīt tālāk katru gadu Rīgas privātā vidusskola KLASIKA organizē starpskolu intelektuālo maratonu. Sagaidīsim Tevi ar siltām pankūkām un tēju, lai kopīgi neformālā atmosfērā varētu klausīties, iedvesmoties un diskutēt. – Sadalīt prioritātes un darīt vairāk to, kas Tev patiešām patīk, tā vietā, lai censtos izdarīt visu pēc kārtas. Skolotājiem tika dota iespēja apmeklēt dabaszinības, krievu valodas un literatūras, sporta, latviešu valodas, vēstures, angļu valodas, sociālo zinību un robototehnikas stundas. Publicitātes informācija Kā bailes pārvērtās projektā Lai vai kā arī nešķistu, ka mūsdienu jauniešiem jūra līdz ceļiem un baiļu nav ne no kā, tomēr, izrādās, tā nav taisnība. Semināru vadīja vides aktīvists, Latvijas Universitātes pētnieks un biedrības “Zaļā Brīvība” vadītājs Jānis Brizga. klašu matemātikas olimpiādes dalībniekiem. Petro Vileišisa ģimnāzija ir Viļņas Universitātes un Kaunas Tehniskās Universitātes sadarbības partneris. Kļūt iejūtīgākai! – Kļūt par ekspertu kādā jomā – iespējas ir miljoniem! – Netērēt naudu tam, kas Tev patīk kādā konkrētā brīdi. maijā Rīgā notika starptautiskā konkursa “Krievu lācēns ” uzvarētāju balvas pasniegšanas ceremonija. Karjeras attīstības atbalsta pasākuma laikā skolēni iepazinās ar aktuālāko informāciju par tēmu „Situācija darba tirgū un pieprasītākās profesijas”. Skate bija noslēgums vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursam “Latvijas novadu toņi un pustoņi’. Tā mērķis ir attīstīt stabilas skolēnu svešvalodas prasmes, sasaistē ar mācību priekšmetu saturu. Tamina Roberta konkursā izpildīja latviešu tautas dziesmu „Stāvēju, dziedāju”. vidusskolā skolēni mācījās neparastā veidā, jo notika ikgadējās projektu dienas ar moto „Dari. Bērnudārza audzēkņi kopā ar audzinātājām par šo tēmu  izveidoja filmu. Jaunā gada apņemšanās, kas ļaus ietaupīt naudu. Sākumskolas dabas velšu izstāde. Nodarbība tika sākta ar iepazīšanos, un pēc tās sekoja kārtīga iesildīšanās. klases skolniece Amēlija Bojāre

Comentarios