Jautājums – kā ietaupīt – noteikti ir aktuāls ikvienam.

Izvērtējiet savu ikdienas maršrutu un mainiet to tā, lai nebūtu jāveic lieki pārbraucieni.

Kā ietaupīt naudu šogad? | Atmest smēķēšanu – Kā atmest.

. Arī auto nodoklis ir atkarīgs no pilnas masas, motora tilpuma un jaudas, tāpēc nopietni izpētiet mazāku mašīnu modeļu piedāvājumam.

Kā ikdienā ietaupīt naudu? 3 noderīgi ieteikumi, kas.

. Izvēlieties tikai nepieciešamās funkcijas. Priekšroku dodiet modelim ar mazāku degvielas patēriņu. Izvēlieties auto ar dīzeļdegvielas vai gāzes dzinēju, tas nodrošinās zemākas izmaksas par degvielu ilgtermiņā.

Siltumizolācija -

. Iegādājieties sabiedriskā transporta e-talonu vai karti – tā noderēs īsākiem pārbraucieniem dienas vidū, kā arī jums nebūs jādomā par stāvvietas atrašanu un maksu par to. krediti interneta lv. Izdevumi transportam ir viena no lielākajām ģimenes budžeta sastāvdaļām, un rudenī, kad atkal intensīvāk sākam lietot auto ikdienā, aktuāls kļūst jautājums, kā ietaupīt uz šo izdevumu rēķina. Izmantojiet sabiedrisko transportu. Aprunājieties ar speciālistiem, lai nenopirktu auto, kas jau iegādes brīdī būs nolemts nenovēršamām tehniskajām ķibelēm nākotnē. Jautājums – kā ietaupīt – noteikti ir aktuāls ikvienam.

kā ietaupīt naudu | - Informācijas līderis

.

Apsveriet iespēju uz darbu doties kopā ar kaimiņiem vai draugiem Arī plānojot bērnu nogādāšanu uz bērnudārzu vai skolu, ar citiem vecākiem vienojieties par noteiktu pārvadāšanas grafiku. Novērtējiet paredzamās apkopes izmaksas. Iegādājoties jaunu auto Izvēlieties taupīgu spēkratu. Lai nepārmaksātu par ekstrām, ko turpmāk neizmantosiet, pārdomājiet, kuras funkcijas un papildiespējas patiešām būs nepieciešamas. Ņemiet vērā rezerves detaļu pieejamību un cenas, kā arī atsauksmes par konkrēto auto ražotāju. Taupīgāk ļaus braukt arī pareizs spiediens riepās. Laikus nomainīts eļļas filtrs pagarinās dzinēja mūžu, bet tīrs gaisa filtrs būs ne vien labāks dzinējam, bet arī dos degvielas ekonomiju. Šādā veidā ietaupīsiet gan laiku, gan degvielu

Comentarios