Kā bez maksas izbaudīt vasaru?

Sestdienu rītos dodieties uz Krescentas Pilsētas zemnieku tirdziņu, kur mēģiniet izzināt vietējās virtuves noslēpumus bezmaksas kulinārajos šovos. Pavasara un vasaras sezonā Lafajetas laukumā izbaudiet brīvdabas koncertus un “jam” sesijas, kur uzstājas spilgtākie vietējie mākslinieki.  piedāvā bezmaksas izbraucienus, no kuriem paveras vieni no skaitākajiem Ņūorleānas panorāmas skatiem.

Ritms | Deju grupa

.

Nedaudz biedējoši, bet interesanti – apmeklējiet arī “Mirušo pilsētu” – slavenos virszemes apbedījumus Lafajetes kapsētā. Vai dodieties uz kādu mūzikas klubu, kur nav ieejas maksas. Vienkārši pastaigājiet par Burbonu vai Frenčmena ielām un klausieties, kopā ar vasarīgo vakara noskaņu uzsūciet sevī to džeza mūziku, kas skan pa atvērtajiem logiem. Noteikti nepalaidiet garām zīmīgākos trīs – Kreolu Tomātu festivālu, Luiziānas Jūras velšu festivālu un Cajun-Zydeco Mūzikas festivālu. Iepazīstiet džeza vēsturi Ņūorleānas Nacionālajā Džeza parkā, dodieties piknikā uz gleznaino Audubonas parku, priecājieties par skatu uz Misisipi Voldenburgas parkā.

Bezmaksas tiešsaistes valodu kursi

. Katru piektdienu vasaras sezonā Tipitinā notiek muzikālas izrādes veltītas džeza leģendai Profesoram Longhēram. Nav obligāti vienmēr pirkt koncerta biļeti, lai izbaudītu lielisko Ņūorleānas mūziku. Aptuveni pusstundas brauciena attālumā ir LaFitte Nacionālais parks, kur pieredzēsit reģiona ekoloģijas dārgumus – purvus, mežus, mitrājus un kanālus. Kādam mērķim vajadzīgs krāt?. Kā bez maksas izbaudīt vasaru. Vēl Ņūorleāna slavena ar  savu krāšņo pirms Lieldienu jeb karnevālu.Un vēl Ņūorleāna spēj būt draudzīga savu viesu maciņiem, jo daudz ko piedāvā izbaudīt pilnīgi par brīvu. Šeit var vērot delfīnu, jūras lauvu un papagaiļu priekšnesumus, braukt ar šveiciešu bobu, izbaudīt asas izjūtas amerikāņu kalniņos, braukt pa mežonīgām kalnu upēm un izbraukt dažnedažādos karuseļos. Vācijā ir labi attīstīta kanālu satiksme, iespējams piedalīties piedzīvojumiem bagātos izbraucienos ar kuģīti, vērojot apkārtnes dabas skatus un vecpilsētas arhitektūru. Kā bez maksas izbaudīt vasaru. Ir arī īpašs Lūisam Ārmstrongam veltīts festivāls.

Padomi, kā izbaudīt dzīvi bez lieliem tēriņiem | CredPro

. Lībeka tiek saukta arī par septiņu torņu pilsētu un Hanzas karalieni. Šķiet, tā šeit atrodama ik uz soļa – galerijās Jūlijas un Rojala ielu rajonos, Bīvoteras un Midsitijas mākslas tirgos, pie māksliniekiem Džeksona laukumā, un daudz, daudz kur citur.Tie vislabāk palīdzēs saprast pilsētas garu.

Skaties uz vagīnu un pienāc tuvāk! Tikai šodien visas.

. Ņūorleānu uzskata par džeza dzimteni, un arī šodien, šķiet, ka tas pilsētā burtiski pulsē ik uz soļa

Comentarios