Kā iegūt algas paaugstinājumu?

Tā ir biedējoša saruna, ja jūs neesat psiholoģiski sagatavojušies tam, ka paaugstinājums jums varētu tikt atteikts. Ļoti būtiski ir prasīt saprātīgu un adekvātu algas pielikumu, kuru jūs provizoriski varat pārbaudīt algu kalkulatorā, kā arī balstoties uz zināšanām par konkrētā amata atalgojumu citviet. Ja esat visādā ziņā sagatavojušies un pārliecināti par sevi, piemērots, protams, ir arī jebkurš cits laiks, izņemot saspringtas dienas, piemēram, pirmdienas, uzņēmuma krīzes situācijas, finanšu problēmu laiku, auditu u.tml. Informācijas sniegšana par galveno ienākuma gūšanas vietu, apgādājamiem un papildu atvieglojumiem un iekļaušana algas nodokļa grāmatiņā ir nodokļu maksātāja pienākums un vienlaikus arī izvēle. Protams, arī šajā gadījumā ir nepieciešama iepriekšēja, nereti par rakstiska sagatavošanās – pārdomājiet un uzrakstiet jautājumus, kas jūs interesē, lai saruna būtu konstruktīva, produktīva un nerastos neveikli brīži. Tikšanās laikā prezentējiet sevi tā, it kā jūs esat atnākuši uz darba interviju pie jauna darba devēja, pierādījumus un argumentus izklāstot racionāli, mierīgā un nosvērtā balsī. Ikvienam karjerā var pienākt brīdis, kad pārņem sajūta, ka jūs strādājat cik labi vien spējat, turklāt, pēc savas labākās sirdsapziņas un godaprāta, bet jūsu darbs atalgojuma izteiksmē, jūsuprāt, netiek pietiekoši un adekvāti novērtēts. Jāpapēta arī tas, kādos gadījumos jūsu darba vietā vispār tiek piešķirts algas pielikums vai prēmijas – iespējams, jums nemaz nav izredzes uz to kandidēt.

Algas nodokļa grāmatiņa – iespēja saņemt nodokļu.

. Visu sarunas laiku saglabājiet pozitīvu un draudzīgu attieksmi – nesūdzieties, nepārmetiet un neapvainojieties. Neizdariet spiedienu un nepieprasiet atbildi nekavējoties – dodiet laiku darba devējam apdomāties. Varat uzrakstīt detalizētu savu sasniegumu sarakstu pēdējā gada laikā, kā arī to, kāpēc jūs esat atbilstošs jūsu vēlamajam amatam, ievērojot tos pašu principus, kurus jāievēro, rakstot CV vai motivācijas vēstuli. Kredits365 - Atsauksmes. Nekādā gadījumā neuzstādiet ultimātus, ja vien neesat gatavs rakstīt atlūgumu. Ja jūs nejūtaties pietiekoši droši, varat sarunāt tikšanos ar elektroniskā pasta palīdzību, laikus brīdinot par pārrunu tematu – tā gan jūs, gan priekšniecība būs morāli sagatavojusies par to runāt. SIA VIA SMS un SIA Transact Pro. Būtiski ir izvēlēties arī piemērotu pārrunu vietu, piemēram, priekšnieka kabinetu, nevis darba ballīti. Loģiski, ka šajā gadījumā iniciatīva ir jāuzņemas jums, nevis vadībai, jo algas paaugstinājums ir jūsu interesēs. Ko darīt, ja nespēj atmaksāt kredītu?. Jāpiemin, ka atteikums nav reta parādība, bet nereti algas pielikuma vietā darba devējs var piedāvāt, piemēram, papildus atvaļinājuma dienas vai elastīgāku darba grafiku. Jebkurā gadījumā, agrāk vai vēlāk, jums jāsaņem konkrēta un argumentēta atbilde. Jebkurā gadījumā jums ir visas iespējas veidot sev vēlamo priekšstatu no jauna vai neuzkrītoši par sevi un savām spējām atgādināt. Jūs netiekat paaugstināts amatā un jūsu alga netiek palielināta, jo, iespējams, jūs savas profesionālās spējas pārvērtējat, taču, iespējams, jūsu aizņemtā priekšniecība vienkārši nav pamanījusi un pienācīgi novērtējusi jūsu spējas. Labāk ir pagaidīt konkrētu atbildi neilgu laiku, nekā pastāvīgi un ilgstoši dzīvot neziņā, vai jums vispār ir izredzes uz algas pielikumu. Tikai pati persona var veikt izvēli par darba devējam redzamo informāciju personas algas nodokļu grāmatiņā, tai skaitā personas invaliditāti vai apgādībā esošām personām. Kā iegūt algas paaugstinājumu. Ir laiks rīkoties tā, lai jūsu pūliņus beidzot pamana un jūs saņemat pelnīto algas paaugstinājumu. Būtiski ir noskaidrot arī to, kurš nosaka atalgojumu – vai jūsu tiešais priekšnieks, vai jūsu priekšnieka priekšnieks. Neaizmirstiet izpētīt arī visus iespējamos apstākļus – iespējams, visiem darbiniekiem ir vienāda un nemainīga darba alga, kas jūsu individuālās ambīcijas apcirps jau pašā saknē. Pirmais solis vienmēr būs saruna, kas visbiežāk nav viegla un ir biedējoša. Vienmēr sagatavojiet atkāpšanās ceļu – ja arī jums tiek atteikts algas pielikums, neuztveriet to personiski – iespējams, uzņēmums to tajā brīdī tiešām nevar atļauties, bet varbūt ir izredzes to saņemt vēlāk.

Kā iegūt algas paaugstinājumu - DELFI

.

Kā iegūt kuģa kruīza darbu - Algas

. Kā panākt jūsu algas paaugstinājumu, lasiet turpinājumā. Būtiski ir minēt un argumentēt arī konkrētus jūsu esošā amata pēctečus. Izdevīgs un piemērots brīdis sarunām par paaugstinājumu ir ikgadējais darbinieku novērtēšanas laiks. Tā nav viegla saruna, ja jūs neesat tai pienācīgi sagatavojušies, proti, sagatavojuši argumentus, kāpēc gan jūs būtu jāpaaugstina un jūsu alga jāpalielina. Ja arī kādu vadības jautājumu jūs neesat iepriekš paredzējis un neesat sagatavojis uz to atbildi, jebkurā gadījumā centieties saglabāt mieru un, kaut ar nokavēšanos, atbildiet pārdomāti un pamatoti

Comentarios