Kā pārvarēt atkarību no iepirkšanās?

Esmu atguvis pašcieņu un beidzot jūtos kā cilvēks.” Mainīties var ikviens, vienalga, vai viņš savu dzeršanas paradumu dēļ riskē ciest nelaimes gadījumā, izjūt problēmas pārmērīgas alkohola lietošanas dēļ vai ir kļuvis atkarīgs no alkohola. Loģiski, ka šādā veidā nav iespējams izveidot stabilu finansiālo situāciju un visu laiku ir jādzīvo pāri saviem līdzekļiem. Viņi apgalvo: ”Es dzeru tikpat daudz kā citi,” - vai: ”Es varu atmest dzeršanu jebkurā brīdī.” ”Lai gan dzeršanas dēļ es gandrīz aizgāju bojā, es neuzskatīju sevi par atkarīgu, tāpēc neko nedarīju, lai pārtrauktu dzert,” saka Konstantīns no Krievijas. Parasta daudzu alkohola lietotāju reakcija ir problēmu noliegšana. Ir uzlabojusies viņu veselība, viņiem ir nostiprinājušās attiecības ģimenē, un vairs nav apdraudēts viņu darbs. Jāsecina, ka alkoholiķim, kas vēlas atmest dzeršanu, ir ļoti svarīgi atrast dzīvei jaunu piepildījumu. Man vienkārši nebija īstas motivācijas, lai apstātos.” Kā piepildīt tukšumu Daudziem neveiksmes cēlonis ir tas, ka alkohola trūkums rada tukšumu, kaut ko līdzīgu tuva drauga zaudējumam.

Kā pārvarēt atkarību no iepirkšanās? - Kredits247

. ”Es iemācījos saprast un pazīt emocijas, kas bija pirmais solis uz dzeršanu,” saka Ježijs, kuram vajadzēja divus gadus, lai pilnībā pārstātu lietot alkoholu. Alēns saka: ”Tagad es esmu brīvs, jo varu nedzert.” Konstantīns atzīst: ”Tas, ka iepazinu Jehovu, izglāba manu ģimeni. Ja cilvēks ir sācis pārmērīgi lietot alkoholiskos dzērienus, tas nenozīmē, ka viņš ir kļuvis nevērtīgs vai ka viņam vairs nav nekādas cerības. Pasaules Veselības organizācija ir izdevusi rokasgrāmatu, kurā doti ieteikumi cilvēkiem, kas cenšas mainīt savus dzeršanas paradumus, un šajā izdevumā uzsvērts, cik būtiski ir darīt kaut ko tādu, kas sniedz piepildījuma sajūtu. Parasti palīdzība nepieciešama arī tuviniekiem, jo līdzatkarība var veicināt atkarību, ja sieva pieņem vīru tādu, kāds viņš ir, nereaģē uz atkarību vai neko nedara, lai situāciju mainītu. ”Daudzas reizes es mēģināju atmest dzeršanu,” atceras Mareks no Polijas, ”bet patiesībā negribēju atzīt, ka esmu alkoholiķis. Kas veido kredīta izmaksas?. Pirmais solis jāsper pašam, atzīstot, ka tā nav laika pavadīšana vai patīkama gaisotne, bet gan problēma, kas paņem visu naudu un rada saspringtas attiecības vai pat liek zaudēt ģimeni. Šie procesi līdzinās alkohola izraisītas atkarības mehānismam. Lūk, daži ieteikumi, kā palīdzēt no alkohola atkarīgam cilvēkam veikt šādas izmaiņas domāšanā. Tāpat kā Viktors, viņi jūtas kā slazdā, no kura nevar izkļūt. ”Mans vienīgais mērķis dzīvē bija dzert un sadabūt naudu dzeršanai,” atceras Ježijs no Polijas. Līdzatkarīgajiem ir ļoti grūti sākt savu neatkarīgu dzīvi.

Kā pārvarēt alkohola atkarību - Sargtorņa TIEŠSAISTES.

. Ja dzeršana apdraud jūsu dzīvi, nevilcinieties veikt nepieciešamās izmaiņas. Ja tā sākta, pārtraukt nedrīkst, jo pēc pirmajiem uzlabojumiem atkal var iekrist atkarībā un viss sākties no jauna.

Kā uzveikt alkohola atkarību - Mode - Sieviete - Apollo

. Garīgās intereses cilvēkam var palīdzēt pārvarēt savu atkarību no alkohola. Atkarību speciāliste uzsver, ka pozitīvas pārmaiņas var viest tikai skaudra, nevis glābjoša mīlestība un jūsu dzīvesvietai tuvākais, vieglāk sasniedzamais ārsts. Divpadsmit gadu vecumā es jau dzēru. Lai cik tas būtu pārsteidzoši, no alkohola atkarīgie cilvēki lielākoties nav tie, kas reibumā izraisa nelaimes gadījumus, rīkojas varmācīgi un traucē sabiedrisko kārtību. Kā pārvarēt alkohola atkarību ”Mans tēvs bija alkoholiķis, un es gāju viņa pēdās. Mana veselība pasliktinājās. Ir jāuzmanās, lai neiesaistītos darbībās, kas nav saskaņā ar Bībeles principiem. Mans pamudinājums bija ne tikai atmest dzeršanu, bet arī iepriecināt Jehovu.” Speciālisti alkohola atkarības jautājumos uzsver, cik svarīgi ir atbalstīt un uzmundrināt alkoholiķus, kas cenšas pārvarēt savu atkarību. Daudzi no viņiem dzeršanas dēļ ir zaudējuši ģimeni un draugus, un pamestības sajūta var izraisīt depresiju vai pat pamudināt uz pašnāvību. Šeit būs rīcības plāns, kas palīdzēs to paveikt. Tā veidojas ilgstošā laikposmā, un sākumā cilvēka dzeršanas paradumi varbūt ir mēreni. Dažiem pat izdodas pašiem atbrīvoties no atkarības. Dzeršanas dēļ man bija kuņģa asiņošana, un es tik tikko izdzīvoju, pēc tam man izveidojās ciroze un anēmija. Smadzenēs mainās impulsivitātes, jūtu un baudu centri, mazinās koncentrēšanās spējas un atmiņa. Pat ja cilvēks atzīst atkarību, tomēr šādus traucējumus nespēj novērst psihologs, lai gan viņš analizē situāciju un sniedz vērtīgus padomus. Katra spēlmaņa problēmas risināšanā nepieciešama individuāla pieeja. Speciālisti meklē psiholoģiskos iemeslus, kas izraisa atkarību, izveido ārstēšanas plānu un, ja nepieciešams, izraksta medikamentus, kas ietekmē impulsivitātes centrus, ļaujot cilvēkam būt mierīgākam, apdomīgākam. Pastāv daudzi medicīnas centri, slimnīcas un atveseļošanas programmas, kas piedāvā šādu palīdzību. Klupieni man gadījās daudzkārt, bet viņi vienmēr bija līdzās, uzmundrināja mani un deva noderīgus padomus no Bībeles.” Cilvēkiem, kas mēģina pārvarēt atkarību no alkohola, jāatceras, ka reizēm viņi varbūt atkal padosies kārdinājumam iedzert. Es neēdu neko, kas satur alkoholu, un pat nelietoju ķermeņa kopšanas līdzekļus vai zāles, kuru sastāvā ir alkohols. Atcerieties, ka mainīt paradumus nekad nav viegli. Viens piemērs, kas minēts rokasgrāmatā, ir reliģiska darbība. Pirmais solis ir atzīt problēmu Lai atmestu dzeršanu, daudziem ir vajadzīga profesionāla palīdzība Palīdzēt var lūgšana Jūs varat atrast spēku pateikt ”nē”! jaunie krediti, lai varētu turpināt pirkt visu kāroto.

Kā pārvarēt psiholoģisko atkarību no smēķēšanas? Veselība.

. Atkarība ir tikai aisberga redzamā daļa. Jehovas liecinieki neatbalsta kādu konkrētu aprūpes veidu. Ir ieteicams analizēt, kas izraisīja vājuma brīdi, lai to vairs nepieļautu nākotnē. Alēns no Francijas bija ārstējies vairākas reizes, tomēr viņš stāsta: ”Tiklīdz mani izrakstīja no slimnīcas, es sāku dzert no jauna, jo man līdzās bija tie paši cilvēki, ar kuriem kopā es mēdzu iedzert. Es uzvedos nevaldāmi, un bieži palīgā manai ģimenei brauca policija. ”Tagad es izvairos no situācijām, kurās šādas emocijas mēdz rasties. Es neeju uz vietām, kur cilvēki lieto alkoholu. Ja tā notiek, nevajag krist izmisumā - neveiksmes ir labāk uzskatīt par daļu no atveseļošanās procesa. [Zemsvītras piezīmes] Daži vārdi ir mainīti. Taču detoksifikācijas programmas pašas par sevi nedod garantiju, ka cilvēks atmetīs dzeršanu. Piemēram, Alēns pēc tam, kad trīs reizes bija izcietis cietumsodu par alkohola reibumā izdarītiem noziegumiem, sāka studēt Bībeli ar Jehovas lieciniekiem. ”Diena bez alkohola lietošanas likās bezjēdzīga.” Alkohola atkarībā nonākušam cilvēkam visas pārējās darbības ir pakārtotas tam, lai apmierinātu tieksmi iedzert. Mēģinādams atmest dzeršanu, es sāku apmeklēt pašpalīdzības grupas, bet tas nelīdzēja. Bet jebkurā gadījumā katram pašam jāizlemj, kāda aprūpe viņam ir piemērota. Pieteikt ātros naudas kredītus. Tāpēc Ilze Maksima aicina nevis ciest klusu vai izteikt pārmetumus, bet izšķirties par aktīvu rīcību. Ātrais kredīts 70 eiro uz 30 dienām. Ir pilnīgi skaidrs, ka būs labas nedēļas, bet būs arī sliktas nedēļas. Diemžēl ārstēšana ir ilgstoša. No iepirkšanās atkarības ir jātiek vaļā pēc iespējas ātrāk, lai jūs savu naudu turpmāk varētu izdot lietderīgi un jums nebūtu mūžīgi jāraizējas par savām finansēm.

Visiem šajā rakstā minētajiem cilvēkiem tas ir izdevies. Zāles ir tikai pagaidu līdzeklis, nevis atveseļošanās ķīla. Kad sākotnējie abstinences simptomi ir pārgājuši - tas parasti notiek divu līdz piecu dienu laikā -, bieži tiek lietoti medikamenti, kas mazina alkas pēc alkohola un palīdz ievērot atturību. Iepriekšminētajā rokasgrāmatā ir lasāmi padomi tiem, kas vēlas palīdzēt šādiem cilvēkiem: ”Nekritizējiet cilvēku, kam jūs cenšaties palīdzēt, pat ja viņa uzvedība jūs kaitina vai apbēdina. Viņš saka: ”Bībeles pētīšana piešķīra manai dzīvei jēgu un deva spēku nedzert. Tajā laikā, kad es apprecējos, es mēdzu piedzerties katru dienu. Mediķu rīcībā ir plašs terapijas metožu klāsts, tostarp gan individuāla, gan grupu psihoterapija. Tāpat es nekad neskatos uz alkohola reklāmām.” Daudzi ir konstatējuši, ka pārvarēt tieksmi iedzert ir daudz vieglāk, ja viņi lūdz Dievam ”spēka pārpilnību”. Manai dzīvei tagad ir jēga, un laime vairs nav atkarīga no alkohola.” Viktors par sevi stāsta: ”Es atkal esmu brīvs. Kad jau ir izveidojusies atkarība, kaut ko mainīt ir daudz grūtāk. Tas nāks par labu gan jums pašam, gan tiem, kas jūs mīl. Kā pārvarēt atkarību no iepirkšanās. Piederīgie var šo cilvēku motivēt, nevis viņa vietā pieņemt lēmumus. ”Es visu laiku domāju par iedzeršanu,” stāsta Vasilijs no Krievijas

Comentarios