Kā rīkoties, ja vairs nevarat nomaksāt kredītus?

Ir labi zināt, ko darīt apdraudējuma situācijā, taču daudz būtiskāk ir panākt to, lai tādu būtu pēc iespējas mazāk. Domāju, ka daudzas mammas baidās," uzskata Katrīna. Tas ir sekunžu jautājums, kurš ir lielāks dzīvnieks." Ja uzbrūk suns, kinologs iesaka neapjukt un rīkoties. Kinologs neiesaka nevienam censties izvērtēt, ir vai nav suns agresīvs. Pēkšņi dzirdi dipadu dapadu no mugurpuses un sabīsties. Ja nu tomēr ir noticis ļaunākais un suns jau ir iekodis, jārīkojas ir radikāli. Visbiežāk suņiem ir aizliegts vasarā uzturēties oficiālajās peldvietās.  Kinologs Leons Markelovs uzskata, ka viens ir noteikumi, pavisam kas cits - saimnieka atbildība. Jāsagaida, lai suns ieķeras priekšmetā un tad palēnām jāatkāpjas no viņa teritorijas. Tas viss notiek ļoti strauji.

Kā rīkoties, ja persona atsaukusi savu piekrišanu.

. Mēs varam pieliekties, mēģināt kaut ko paņemt, imitēt metienu viņam virsū. Tikai vari viņam skatīties acīs. Šāda veida pieredzi ar suņiem nācies izbaudīt arī Jurģim Liepniekam: "Braucot ar velosipēdu it īpaši laukos, problēma ir tāda, ka suns ceļu uzskata par savu teritoriju. Pirmais, ko varēju darīt, ir pacelt balsi. Es visbiežāk aizbēgu." Tā rīkoties nav pareizi, vislabāk ir apstāties. Tie ir bijuši trakākie gadījumi. Nav vairs laiks ne akmeņus pacelt, ne  ko citu darīt. Ja tu esi viens lauku vidē vai mežā, tad es ieteiktu padomāt par kādu pašaizsardzību. Viņaprāt, nav nepieciešams veidot nodalītas teritorijas: "Mans suns nedrīkst traucēt nevienam citam, es ļauju viņam izskrieties, bet es viņu kontrolēju. Dzīvnieku īpašniekiem jārēķinās ar satraukumu, ko līdzcilvēkos var izraisīt liels suns bez pavadas un uzpurņa. Mans suns nedrīkst nevienam skriet klāt, tas ir galīgi izslēgts!" Suns visbiežāk agresiju izrāda, aizsargājot savu teritoriju. Pirmā pašaizsardzība ir akmens vai sprungulis, kaut kas no zemes vai koka gabals. Dienas laikā suns bez pavadas nedrīkst atrasties Rīgas parkos. Šādus suņus nākas sastapt arī maratonistam Raitim Avotam, kurš regulāri dodas skriet ārpus pilsētas. Vispirms jānovērtē, vai tuvumā nav suņa saimnieka. Viņam vienmēr līdzi ir piparu gāzes baloniņš: "Vistrakāk ir bijis mežā uz ceļa, kur blakus ir mājas. "Tā problēma nav starp suņiem un cilvēkiem, bet starp cilvēkiem un cilvēkiem. Ir tādi, kuri pārliecināti, ka nepieciešams norobežot speciālu teritoriju suņiem un viņu saimniekiem. Ja ir kāds koks vai kas tāds, jāmēģina apstāties pie koka, lai suns netiek klāt no mugurpuses. Taču arī pārējiem ir jāsaprot, ka suņiem ir vajadzīga teritorija, kur izskrieties. To var izdarīt tikai speciālists. "Es te nāku divas reizes dienā un zinu, kur mežā ir veci cilvēki vai mazi bērni, es viņu ņemu pavadā, bet, ja ir agrs rīts, noteikti ļauju sunim izskraidīties," stāsta suņa saimnieks Kaspars.

Jēkabpilī Grāmatu svētkos Ingmārs Līdaka stāsta interesantus faktus par dzīvniekiem

. Ja nav, tad jārīkojas pašam: "Nekādā gadījumā negriežamies ar muguru. Ministru Kabineta noteikumi paredz, ka  pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas var atrasties zaļajā zonā un mežā, taču tam ir jābūt saimnieka uzraudzībā. Tad ir tās situācijas, kad suns klūp tev virsū. "Varētu suņiem atsevišķi izveidot vietas. Nekādā gadījumā neturpinām skriet, bet apstājamies! Un, ja suns vairs neuzbrūk, bet brīdina - rej un rūc, atmuguriski atkāpjamies. Un vairāk tieši cilvēku." "Mums nepietiek, kur staigāt bez pavadas, ja nav meža. Viņi nevar staigāt trīs kvadrātmetros pie mājas. Var izmantot arī piparu gāzi un svilpi, kā arī turpat mežā atrodamos čiekurus, koka sprunguļus vai jebko citu, kas varētu suni nobiedēt. Mums ir jāmāk normāli sadzīvot," uzskata velobraucējs Liepnieks. Ja drīkst izteikties, mēs katrs arī esam dzīvnieks un darbojas pašaizsardzības instinkti. Savukārt Indra nelabprāt savus suņus laiž vaļā Rīgas teritorijā, "jo parkos un mežos ir pietiekami daudz agresīvu cilvēku un suņu. Ja vēl jūtat viņa sakodienu, tad viss vēl ir kārtībā. Dauzi suņi noreaģē, līdz ko pieliecies - viņi lec prom un ietur pauzi." Kā aizsargbarjeru var  izmantot somu vai jaku. Sanāk paradokss - mēs par suņiem maksājam nodokļus, vācam fekālijus,  lai viss būtu civilizēti, bet pastaigāties mēs nevaram. Ir noteikti ierobežojumi arī pludmalēs. Kredits365 pārskats. Kā to izdarīt, tas ir jautājums, uz kuru atbilde jāmeklē visiem kopīgi. ONEfinance pieredze un apspriešana. Mēģiniet pārķert aiz čupra! Un sitiens pa degunu no visa spēka, bet tas ir tad, ja jums jāglābj sava dzīvība, pretējā gadījumā tas ir ļoti bīstami," skaidro kinologs Leons Markelovs. Ir tādi, kuri uzskata, ka saprātīga līdzāspastāvēšana ir iespējama.

Sabiedrības viedokļi dalās. Kā rīkoties, ja vairs nevarat nomaksāt kredītus. Jāskatās, cik tas suns ir tālu, lai nav tā, ka iekož sejā vai rokā. Būtu atsevišķi bērni un suņi, lai nebūtu tādas situācijas. Tā ir aptuveni puskilometra rādiusā no viņa mājas vai saimnieka. "Ja nu ir tā, ka tomēr negaidīti ieķēries rokā, panikā nekrītam. Ja suns jau ir ļoti tuvu, velosipēds jānovieto starp suni un sevi. Pagriežos un  redzu viņa sarauto purnu un atņirgtos zobus

Comentarios