Kā sabojāt kredītvēsturi?

Divas reizes gadā jums ir iespēja bez maksas iegūt detalizētu isziņu pa savām kredītsaistībām, kā arī noskaidrot, vai iestādēm jūs tiekat atspoguļots kā kredītņēmējs ar zemu riska pakāpi. Kredītu reģistros pie jūsu vārda parādīsies dati par neizpildītām kredītsaistībām. savukārt aizdevēji var pārbaudīt, vai personai ir aktīvas kredītsaistības un kāda ir bijusi to izpilde iepriekš. Kredītreģistrs uzglabā informāciju par šāda veida pārkāpumiem vēl piecus gadus pēc tam, kad parāds ir atmaksāts. Viena no tādām ir manakreditvesture.lv. Šī reģistra darbību regulē kredītu reģistra likums un saistošie noteikumi. Tajā atrodama informācija par kredītņēmēju, tāpat arī galvotāju saistībām.

Kā pārbaudīt kredītvēsturi, un kāpēc tā ir svarīga - Bigbank

.

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi |

. Visbeidzot, iesniegumu varat sūtīt arī pa pastu vai e-pastu, apstiprinot ar elektronisko parakstu un apmaksājot pasta izdevumus par izziņas saņemšanu. Lai uzzinātu ierakstus par sevi šajā reģistrā, jums jāvēršas ar iesniegumu Latvijas Bankā, bet varat to izdarīt arī pa pastu.

Kredītsaistības | Kā Kredītsaistības ietekmē Kredītvēsturi.

. Interesanti, ka Creditreform piedāvā apskatīt arī Uzņēmumu reģistra datus par privātpersonām; tāpat var apskatīt arī uzņēmumu parādsaistības. Ja pildāt kredītsaistības atbilstoši visiem noteikumiem, uztraukumam nav pamata, taču, ja rēķini netiks apmaksāti laikā, kredītvēsture var tikt sabojāta. Tajā var reģistrēties ar bankas datiem, papildinot tos ar nepieciešamo personas informāciju. Tas piedāvā arī pakalpojumus privātpersonām – varat bez maksas apskatīt savu kredītvēsturi Mans Creditinfo mājaslapā. Tāpat kredītvēsturē ietilpst šo saistību izpildes precizitāte, tostarp rēķinu apmaksa. Piemēram, ja kāds veikals, kurā plānojat iegādāties televizoru līzingā, pārbauda jūsu kredītvēsturi un redz, ka tā pozitīva, jums ir daudz lielāka iespēja saņemt izdevīgākus līzinga nomaksas noteikumus. – Creditinfo ir populārs kredītu reģistrs ātro kredītdevēju vidū, parādot aizdevējam gan pieprasījumus, gan aktīvās parādsaistības. Kredītu reģistrus izmanto gan kredītņēmēji, gan arī dažādas iestādes, tostarp tādas, kas nodarbojas ar līzingu un aizdevumu noformēšanu un izsniegšanu. Patēriņa kredīts no 19 gadiem. Tāpat jums ir iespēja sagatavot rakstisku pieteikumu un saņemt šo informāciju klātienē, Latvijas Bankā. Šobrīd apjomīgākais un vienīgais oficiālais ir Latvijas Bankas pārziņā esošais kredītu reģistrs, kurā pieejama informācija par aptuveni miljonu no visiem kredītņēmējiem un to galvotājiem visā Latvijā. Kā sabojāt kredītvēsturi. To varat uzzināt mājas lapā entrust.bank.lv, taču šajā gadījumā jums būs nepieciešama eID karte un karšu lasītājs, kuru pieslēdz datoram. Piemēram, ņemot hipotekāro kredītu, ja banka to dod cilvēkam ar ne pašu labāko kredītvēsturi, var sanākt pārmaksāt tūkstošiem eiro tādēļ vien, ka kredītvēsturē rodamas problēmas. Par kredītvēsturi ir jārūpējas un pret to jāattiecas atbildīgi, jo nevar zināt, kad var pienākt nepieciešamība noformēt apjomīgāku kredītu dzīvokļa vai mašīnas iegādei, taču to nebūtu iespējams izdarīt neapdomīgas rīcības vai aizmāršības dēļ pirms pāris gadiem. Lielākie kredītu reģistri Latvijā ir sekojošie: Latvijas Bankas Kredītu reģistrs – lielākais Latvijā pieejamais parādnieku reģistrs, kurā glabājas informācija par teju miljonu Latvijas kredītņēmēju. Visplašākais reģistrs pieejams Latvijas Bankā, taču iespējams savu kredītvēsturi apskatīt arī privātajos kredītu reģistros, kurus bieži izmanto līzinga firmas un ātro kredītu devēji. Dati par parādsaistībām tiek ierakstīti kredītu reģistros.

Creditreform kredītu reģistrs – Creditreform savukārt populārāks līzinga devēju un patēriņa kredīta sniedzēju vidū. Ikviens uzņēmums, kurā jūs noformēsiet aizdevumu, atspoguļosies kredītu reģistrā, kas attiecīgi arī veidos jūsu kredītvēsturi, lai iestādes nākotnē varētu šo informāciju izmantot, ja plānosiet iegūt kredītu. Atbildīga aizņemšanās, kā arī, piemēram, laicīga komunālo vai mobilo sakaru maksājumu veikšana ir pirmais solis ceļā uz “tīru” un nesabojātu kredītvēsturi. SohoCredit atsauksmes – sūdzības. Ir trīs veidi, kā jūs varat iegūt informāciju par savu kredītvēsturi. Uzturēt labu kredītvēsturi ir svarīgi visa mūža garumā. Kā ātri izveidot naudas uzkrājumus. Tāpat kā Creditinfo, varat bez maksas apskatīt savu kredītvēsturi Creditreform mājaslapā privātpersonām. Tas nozīmē, ka ātro kredītu devēji, kas izmanto Creditinfo vai Creditreform reģistrus, ir informēti par to, kad pēdējo reizi par jums pieprasīta informācija, un, balstoties uz šo informāciju, var jums kredītu atteikt. Kredīts jauniešiem. Uzņēmumi ir ieinteresētāki sadarboties ar personām, kas iepriekš ir veiksmīgi nokārtojušas visas kredītsaistības, jo tas nozīmē lielāku drošības sajūtu aizdevējam. Privātpersonas var pārbaudīt, kāda ir viņu kredītvēsture un pārliecināties, vai kāds uz viņas vārda nav ņēmis kredītus utt. Rūpējieties par savu kredītvēsturi! Tas attiecas arī uz jums, galvotāji, jo sabojāta kredītvēsture, pat ja parādus atmaksāsit, jums vēl labu laiku “vilksies līdzi”.

Comentarios