Kā un kad beigt dot naudu saviem bērniem?

Tie arī bija meli – jauniete daudz labprātāk laiku pavadīja spēļu zālē. "Ne man vairs bija darba, ne naudas.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi - Ātrie kredīti

. "Tajā brīdī nospēlēja apziņa, ka jāapstājas, bet biju ļoti uzvilkta – bija gan par pazaudēto naudu. "Pārdevu televizoru, virtuves iekārtu, mēbeles, radio. Kā un kad beigt dot naudu saviem bērniem. Kādu vakaru iegājuši azartspēļu salonā, kas bijis viņas atkarības sākums, izmainot turpmāko dzīvi. ”Tas man liek bailēs nodrebēt. "Darbā neierados arvien biežāk, uz skolu arī vairs negāju. Man piedzima sapnis par naudas kalnu – nopirkšu dzīvokli, mašīnu, aizbraukšu ceļojumā, palīdzēšu mammai. Pietiekot tikai ar vienu mirkli – ja jūti, ka vari laimēt naudu, atkarības velns jau kūdot to darīt atkal, saka bijusī atkarībniece. No dzīvokļa saimnieki toreiz jaunieti , jo viņa nebija maksājusi īri vairākus mēnešus, kā arī ieraudzījuši dzīvoklī trūkstošās mantas. "Darbā un skolā regulāri ierados ar stipru novēlošanos. Antru bija pārņēmis atkarības neprāts.

Credpro padoms: Beidz domāt par to, kā tu nokļuvi parādos.

.

Viņa atrada lietvedes darbu reklāmas aģentūrā, ko varēja savienot ar studijām.” Alga bija ļoti laba, pat pārāk laba kā studentam,” atceras jaunā sieviete. "Laikam man klāt stāvēja iesācēja veiksme, jo tajā vakarā otru savu algu," atkarības iesākumu apraksta Antra. Aizņēmusies no vairākiem cilvēkiem. Atkarību var izārstēt realitāte ”Ārsti nesolīja, ka mamma izdzīvos, tajā brīdī likās, ka mana vienīgā izeja ir pašnāvība,” viņas acīs parādās asaras. Maksāju jau piecus gadus, jāmaksā vēl trīs,” saka Antra. ”Naudai cilvēka dzīvē ir nozīme, bet tā nav tas svarīgākais,” atzīstas Antra, kura nevienam nenovēl nonākt atkarību varā. Par azartspēlēm neko nebija teikusi. ”Cilvēks patiesībā pēc dabas ir ļoti naivs sapņotājs – ja man būtu tik daudz naudas, tad es izdarītu to un to. "Ļoti maz ar visiem kontaktējos, necēlu telefonu, vienmēr atteicos no izklaidēm, pamatojot to ar nogurumu un darbu nastu," atzīstas Antra. Mammas kredīta nauda un laimētā nauda – kā ūdenī iekritusi. Tas man likās labs veids, kā dabūt naudu, jo zināju, ka mamma vienmēr līdzēs. Viņa saka, ka ikdienā bieži nākas paiet garām spēļu zālēm. Neteicu, ka esmu atskaitīta. Nākamajā vakarā, pēc darba un studijām, Antra devusies uz salonu un samainījusi spēļu žetonos jau desmit latus, ko zaudējusi pāris minūšu laikā, raustot automāta kloķi. Atkarība atņem ,” zina stāstīt Antra. Attapos, kad priekšnieks pateica, ka esmu atlaista. Izmisums!” Viņa burtiski bēgusi no Rīgas uz Liepāju. Vienīgo izeju, ko redzēju, bija iegūt naudu spēļu zālē. Vienam solīju pēc nedēļas, citam pēc mēneša, līdz mani sāka vajāt ar policiju, parādu piedzinēji, jo solījumus, protams, nepildīju. "Iestājās veiksmes periods – nedēļu no vietas tikai laimēju. Bet es to naudu vieglprātīgi notriecu, pat neapzinoties un nedomājot, ka vajadzētu apstāties. Visu naudu arī pamazām zaudēju un bija jādomā, kā izdzīvot. "Pat mammai meloju, ka vajadzīga liela naudas summa, lai varētu beigt skolu. Kredītlīnija un kredītlimits (jauns pakalpojums). ”Atradu sekretāres darbu un vēl vakaros strādāju par trauku mazgātāju, apkopēju kafejnīcā, lai varētu līdzēt mammai un sākt atdot parādus. Izpārdeva sev nepiederošas mantas Pamazām Antra sākusi palikt apātiska pret ārpasauli – sadzīvi, draugiem, darbu, studijām, ģimeni. Cilvēks vairs sevi nekontrolē.

5 PATIESĪBAS par C vitamīnu |

. Viņa laimētās naudas dēļ nonākusi tādā kā ekstāzē – acis spīdējušas, emocijas pozitīvi pacilātas. Taču pēc tam uznācis periods, kas Antru vedis dziļā bezdibenī, nepilnu divu nedēļu laikā zaudējot vairāk nekā sešus tūkstošus. Slima mamma un milzīgi parādi Antra sākusi dzīvot pie māsīcas Mammai tomēr pateikusi, ka zaudējusi darbu, no dzīvokļa nācies aiziet. Mammai pateicu, ka nauda ir beigusies un atkal esmu aizņēmusies milzīgu summu, kas man jāatdod – citādi mani ieliks cietumā.” Antras mamma no šoka piedzīvojusi infarktu. Tas novilcis treknu svītru atkarībai, jo mamma viņai bija pati svarīgākā. Gribēju uz spēļu zāli." Tā jau bija kļuvusi par ikdienu. Un tā vēl neskaitāmas reizes. Augstskolā mani atskaitīja lielo studiju parādu dēļ," viņa skumji saka. Viņa, iepazīstoties ar kādu vīrieti, kam azartspēles nebija svešas, piekritusi pamēģināt savu laimi. ”Es pati pat nezināju, cik naudas esmu parādā un kam, kā es to atdošu. Lombardā ieķīlāju savas rotaslietas, pat mammas dāvināto sudraba rokassprādzi – pulksteni," stāsta Antra. ”Man tajā brīdī bija vienalga un nedomāju, kā naudu atdošu un kad. Nekad mūžā arī negribētu darbu, kas saistīts ar naudu,” atzīstas Antra, uzskatot, ka no šīs atkarības var izārstēt tikai realitāte. Man pat prātā neienāca, ka viņa paņems lielu kredītu, lai es varētu izdzīvot un skolu. Kad tu zaudē, ir atgriezties atkal, lai to atgūtu. Slima mamma, parāds vairāk kā desmit tūkstoši. Viņai dzīve normālās sliedēs būs tikai pēc trīs gadiem, kad atmaksās milzīgos parādus. Meloju, ka esmu slima, citas reizes – ka slima ir mana mamma," stāsta sieviete. Kad tu laimē – gribas laimēt vēl," skaidro Antra. Visvairāk es tiešām gribēju palīdzēt mammai, jo mums vienmēr nauda bija tik, cik bija,” smagi nopūšas Antra, zinot to, ka spēļu zāle nav nekāda paradīze vai zelta bedre, kurā var tikai laimēt. Kaut ko laimēt bija izdevies, taču tās bijušas tikai kapeikas, salīdzinot ar vairāk nekā simts samainītiem latiem žetonos. Tas bijis pēdējais studiju kurss –Antrai diploms nespīdēja un par studijām mammas maksātā nauda bija vējā. Vakaros šad un tad gājusi patusēties ar draugiem. ”Gribēju mammai palīdzēt, bet ievedu postā,” bēdīgi secina Antra. Es vairs loģiski nedomāju.

Comentarios