Kā un kur lustīgi pavadīt Līgo 2015

Kā un kur lustīgi pavadīt Līgo 2015. Par nepilngadīgu personu iesaistīšanu alkohola lietošanā, novešanu līdz reibumam, kā arī, ja pieaugušo nevērības dēļ alkoholiskie dzērieni ir brīvi pieejami bērniem, paredzēta administratīvā atbildība. Plūcot un izvēloties Jāņu zāles, saudzējiet aizsargājamos augus. Populāri Latvijas aktieri aicina gada īsāko nakti pavadīt Saldus Kalnsētas parkā. Pēc Līgo lielkoncerta sāksies lustīgā Līgo nakts zaļumballe kopā ar grupu. Lai Jums lustīga līgošana! Valentīns Laizāns Viļānu novada pašvaldības policijas inspektors. . Šajā brīvdienās visa Latvija lustīgi svinēja Līgo svētkus. Arī Latvijas sportisti, labprāt, padalījās ar savām svinēšanas bildēm savos sociālajos.

Kaspars Gerhards в Twitter: "Viens no senlatviešu ticējumiem vēsta.

. Šo sestdien, ā piecos Engures novada zvejnieku ciemos vairākas zvejnieku sētas un zivju pārstrādātāji, aicinās ciemos pie sevis, izrādīs sētu un. Jaunajiem pāriem ir daudz un dažādas iespējas kā un kur pavadīt. Muzeju tradīciju kopa “Griezes” lustīgi iekustinās jebkuru kāzu viesi, kā arī. Nekuriniet ugunskuru mežā, koku un ēku tuvumā.. Tā būs iespēja pabūt kopā, lai jautri, kustīgi un lustīgi pavadīt dienu.Lūdzam dalībniekiem , kuriem nepieciešams transports pieteikties līdz. Jāņu ugunskura vietā domājiet par savu un apkārtējo drošību un veselību.

Engures novads - Kultūra

. Ja Jāņu nakts ugunīm izmantojat pirotehniku, esiet uzmanīgi ar pirotehnikas izstrādājumiem un nepieļaujiet to nonākšanu bērnu rīcībā. īksmi pavadīt, gaiši sagaidīt! Nosvini Jāņus lustīgi ar īpašo LMT Straumes Līgo izlasi! https. Šo sestdien, ā piecos Engures novada zvejnieku ciemos vairākas zvejnieku sētas un zivju pārstrādātāji, aicinās ciemos pie sevis, izrādīs sētu un pastāstīs, kā kūpinājuši agrāk un kūpina šodien zivis Lapmežciemā, Ragaciemā, Ķesterciemā, Engurē un ….. Prātīgu līgošanu! Pašvaldības policija aicina pavadīt svētkus lustīgi bet ar mēru. Viļānu novada pašvaldības informatīvais portāls. Idejas kā pavadīt brīvdienas šonedēļ. Taureņi. kur lieli un mazi aicināti piedalīties vairākās bezmaksas. tad nepieciešams arī lustīgi. Kāda ir situācija ātro kredītu tirgū?. Vecāki! Parūpējieties par savu bērnu drošību.

Labākais risinājums – draudzīga savstarpēja vienošanās starp kaimiņiem par svētku svinēšanu. Kā un kur lustīgi pavadīt Līgo 2015. Ekskursijas skolēniem un jauniešiem: kā interesanti pavadīt laiku. Carnikavā lustīgi aizvadīti ikgadējie. kur doties un ko apskatīt ceļojuma. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis, strādājot ārzemēs: uzzini savas tiesības un pienākumus!. Brazīlija - valsts, kur ballīte turpinas mūžīgi! Riodežaneiro karnevāls, kapueiras dejotāji un mūzika itiņ visur. Brazīlija ir valsts kārtīgai izpriecai. Trokšņošana, kas traucē apkārtējo mieru, arī svētku dienās ir pārkāpums. E-finance ātrais kredīts. Vēlreiz pārrunājiet drošības jautājumus un to, kā rīkoties apdraudējuma gadījumā. Ja lustīgi nolīgot un iekurināt dižu Jāņu. kur un kā šogad lustīgi nolīgot. Ventspilī Līgo vakaru varēs pavadīt Jāņu nakts.. Ir daudz un dažādu iespēju kā lustīgi pavadīt veco gadu un godam sagaidīt jauno. To var ne tikai jautrā draugu un radu kompānijā, bet arī. Nelaimes un negadījumi visbiežāk notiek alkohola reibumā – alkohola lietošana sabiedriskā vietā, kur tas nav atļauts, nav pieļaujama. Tirgus ir vieta, kur ne tikai iepirkties un satikties ar paziņām, bet arī lustīgi pavadīt laiku. Par jautru un muzikālu viduslaiku atmosfēru parūpēsies Tautas mākslas.

Prātīgu līgošanu! Pašvaldības policija aicina pavadīt svētkus lustīgi.

. Kur: Dekoratīvās mākslas un dizaina. Pasta un Mātera ielām, kur varēs uzzināt, kā šīs ielas izskatījās līdz. muzikāli priekšnesumi un lustīgi. Saudzējiet pilsētas apstādījumus! Publiskajos apstādījumos aizliegts kurināt ugunskurus, lauzt un bojāt kokus, kā arī iebraukt ar mehānisko transporta līdzekli. Kā dabai draudzīgi un ugunsdroši pavadīt. kur nav sausu lapu un. @FNServissLV sveic visus gada skanīgākajos un skaistākajos svētkos! Lai lustīgi un.. Idejas kā pavadīt brīvdienas šonedēļ. kā smagākie lauku darbi rit pilnā sparā, tad nepieciešams arī lustīgi atpūsties – še būs gan dziesmas..

Comentarios