Kad un kā tas radās?

Ir arī ļoti pašapzinīga, jo citu kaķu kompānijā ātri vien iegūst līderpozīcijas. Kā pedejais berns nācis no Gaujas dārziņu kooperatīva, kur vasarā kāda necilvēka izmesta kopā ar māsiņu. Pagaidu mājās uzvedas lieliski – ir kārtīga, paklausīga, mazliet pļāpīga. Kaķenītei bija tikko jaušams vēderiņš. Tur sapratu, ka mazulis neko neredz. Arī Caffe un Latte – divas siāmas mix kaķenītes. Mēs ļoti ceram, ka Mellīša dzīvē nu viss ies tikai uz augšu, un tuvākajās dienās runcīti kāds aicinās mājās. Spinātiņš ir tīrīgs, kārtīgs, ļoti priecājas par kompāniju – gan četrkāju, gan divkāju. Runcis ir ļoti skaists, pelēks, garspalvains. Attārpots, vakcinēts, kastrēts. Vēl labu brīdi runcītis šķieba un šūpoja galviņu, dakteriem šķita, ka tam nodarīts neatgriezenisks bojājums, taču pēc pāris nedēļām runcis atkal nostājās uz kājām, un kļuva tāds, kā agrāk. Klasiskais strīpainītis, košu kažoku un lielām, skaistām acīm. Kādā spēlē uz galda lika četrus šķīvjus: pirmajā ielēja ūdeni, otrā ielika gredzenu, trešajā- zemi, bet ceturtajā- salmus vai auzas. Līdz kāds, kurš sevi uzskata par augstāko tiesu, nolēma to bojāejai. Bet mincis sēž kā sēdējis. Skaistais un ļoti mīļais Tigro gājis cauri daudz pārbaudījumiem savā vēl tik īsajā mūžā. Taču samīļoti, rokās tomēr atmaigst, un zina, ka cilvēks nāk ar gardumiem. Vēl pavisam kaķēnam bija lauzta pakaļējā kāja, turklāt lūzums bija diezgan sarežģīts, un Grantam bija jāgatavojas operācijai. Tagad Barsiks ir izārstēts, kažoks ataug, viņš ļoti vēlas savas mājas. Taču šis medījums māk smuki atsist. Ceļmalā, sarāvies čokurā, nekustīgi sēdēja līdz nāvei nobijies mincis… Kaķenīte ir nobijusies, pagaidām nevēlas ne ar vienu komunicēt, taču pamazām atgūstas no šoka. Allaž steidz pretī atnācējiem. Ir vesels, vakcinēts, kastrēts. Līna nespēja samierināties ar savu likteni, un meklēja cilvēku starp garāmgājējiem, ikkatram lūdzoties kripatiņu mīlestības. Jaunais pāris, kuri par ģimeni rūpējās, mazuli nogādāja pie daktera, ārstēja, deva vitamīnus un labu pārtiku, līdz mazais atkopās. Kaķēni ir veseli, kārtīgi, ļoti alkst uzmanības. Tagad Mikija ir gatava mājām. Raksturā amizanta, jautra, draudzīga. Attārpots, vakcinēts un kastrēts. Vienu vakaru Tulpi ņēmu azotē, stiepu mājās, pēc pāris dienām nogādāju uz sterilizāciju, un tālāk uz pagaidu mitekli.

Rīgas Namu Apsaimniekotājs

. Kredīts rēķinu apmaksai. Kaķenīte mazos audzināja un aprūpēja kā īsta mamma, neatkāpjoties, un tikai no barotājas uzzinājām, ka šie nav viņas mazuļi. Un kā lai nebīstas, ja kaimiņsētā dzīvojošais vīrietis tumsai iestājoties, siroja pa kaimiņsētu kaķēnus gan sitot, gan indējot, gan suni rīdot. Tomēr visi nolēma, ka kādu brīdi jānogaida. Bērns kā vien spēja par kaķīti rūpējās, taču nesaprata, ka dzīvnieciņš šādi nebūt nejūtas labi. Manuprāt, viņam ļoti piestāv, turklāt viņš pats šo vārdu pieņēma bez kavēšanās, jo jau tuvākajās dienās atsaucās uz to un steidza sveicināties. Citādi mīļš un kārtīgs, tīrīgs puisītis, labi satiek ar citiem mājdzīvniekiem. Un tik ļoti gribējās ticēt, ka mazais izķepurosies. Kaķenīte ir pašpietiekama, pašapzinīga, un arī ļoti, ļoti mīļa. Mazā Lola jau nākošajā dienā pēc operācijas, aizmirsusi visas bēdas, cieši spiedās klāt cilvēkam – vairāk, vairāk siltumu lūdzot. Osīti atnesa uz veterināro klīniku, lai iemidzinātu, jo saimniekiem trūka uzņēmības, vēlmes ārstēt sasirgušu kaķēnu, un neskatoties uz mediķu centieniem samniekus pārliecinat, ka vaina nav nedz grūti, nedz dārgi ārstējama, tie palika nelokāmi pie sava lēmums. Kā jau bērniem, patīk rotaļas.Raduši ēst kaķēnu sauso barību, nokārtojas kārtīgi tam paredzētajā vietā. No kurienes un cik tālu nesta apjukusī kaķenīte, nezinām, bet to ka tika pamesta pagalmā izdzīvošanai – tas jau tapa skaidrs pats no sevis. Bille ir kārtīga, ļoti nosvērta, mierīga kaķene, taču Billei nepatīk citi kaķi. Steigšus iecēla savā auto, un nogādāja pie daktera. Knīpa noteikti vēlētos kompāniju – doties mājās divatā vai doties uz mājām, kur viņu kads sagaida. Ūsai ir ļoti skaists kažociņš, ko tautā dēvē par “bruņurupučkrāsas” – pamatā melns, ar rudiem akotiem, un šur tur lielākiem plankumiem. Tātad ir bijis reiz kāds, kurš par viņu rūpējās kā pienākas. Esam izgājušas cauri daudz kam.

Nu ir pilnīgi vesela, mācās uzticēties cilvēkam, rokās tikusi, murrā. Domino saņēma spēcīgu kājas spērienu tieši pa galviņu. Lūkass ēd sauso kaķēnu barību, priecājas par konserviem un vārītu vistiņu. Runcītis ir ļoti, ļoti mīlīgs, kārtīgs un paklausīgs. Taču arī viņam, tāpat kā brāļiem, interesē viss apkārt – rotaļlietas, citi četrkāji, un mazliet interesē arī cilvēks. Bet Samiņš ar brāļiem Snīpi un Selmo, un māsām Selmu un Svīni tupēja saspiedušies plānā kartona kārbā, kura drīzāk atgādināja paplāti, un centās viens otru sasildīt. Puika ir kastrēts, vakcinēts. Bobijs jau no sākta gala bijis viszinātkārākais un atsaucīgākais. Par laimi, nebrauca vilciens. Berta ir pašpietiekama un diezgan neatkarīga kaķenīte. Kad izauklēti tika savi mazuļi, Brī palīdzēja auklēšanā arī Momo, un kopīgi tika izauklēts vēl prāvs bariņš mazuļu. Citu kaķu netraucēta ir ļoti mīļa, pļāpīga, kārtīga, tīrīga kaķenīte. Tur arī atklāja visa ļaunuma sakni – polipus – aizdegunē un ausī. Galu galā, braucieni mašīnā Olivei kļuva tik ierasti, ka šie bruacieni kaķenei sāka sagādāt prieku – atrakciju: Olive mašīnā, Olive murr-murr! Reiz nu viss bija izmēģināts, nolaidās rokas un nolēmām, ka Olivei acīmredzot visu mūžu būs jāmokas ar iesnām. Kaķēns līdz šim bijis ļoti atturīgs, šņācošs, no cilvēka turējās pa gabalu.. Divkājainie: uzticības personas no pirmās dienas; attiecībās ar tiem liega, mīļa un atvērta. Tika izmēģināts viss, Olivīte saņēma daudz labus un vislabākos vitamīnus, braukāja pie labiem dakteriem. Tāpat kā māsas un brālis, ir aktīva, dzīvespriecīga, taču ir daudz zinātkārāka, prātīgāka. Zoya labprāt dzīvotu privātmājā, ar iespēju iet ārā. Kad un kā tas radās. Labi sadzīvo ar citiem sugas brāļiem, bet daudz labprātāk izvēlas komunicēt ar cilvēku. Bet tad kādā nejaukā ziemas dienā biju aizsapņojies par pavasara sauli, zaļu zālīti, bērniem, kuri lielākos pulciņos nāktu ar mani sasveicināties…man uzbruka suns. Rasmuss ir kārtīgs, tīrīgs, vesels kaķis. Šajā pagalmā dzimusi Lapsiņa. Uz svešiniekiem gan kādu brīdi raugās ar neuzticīgām acīm, tomēr savs cilvēks viņiem ir cieņā, kaķenīte ir mīļa un kārtīga. Kā izrādījās, bezsaimnieka kaķenīte un viņas bērniņš – ap pusgadu jauns runcītis. Tā Līna nonāca pagaidu mājās. Abi ir ļoti aktīvi, dzīvespriecīgi, tādēļ jaunajiem saimniekiem jānodrošinās ar rotaļlietu klāstu – kāpslīšiem, bumbiņām, pelītēm. Bille prot līdzāspastāvēt, tomēr priekšroku dotu mājai, kurā būtu vienīgā.

Mīts par PSRS investīcijām Padomju Latvijā: Kā tas radās un kā tiek.

. Tomass ir vesels, kastrēts runcītis, bezgala mīļš un kārtīgs. Kaķenīte nu atguvusies no visiem stresiem, ir ļoti mīļa un sabiedriska, gan ar cilvēkiem, gan citiem četrkājiem. Līdz kādu dienu saimnieces dzīvība izdzisa. Mēs visi kopā ar viņu ceram, ka par spīti visam, viņu kāds ļoti iemīlēs un vedīs mājās! Mikija uzradās Jūrmalas tirdziņā, kur to sāka barot tirgus darbinieces. Runcis ir kārtīgs un ļoti mīlīgs, sabiedrisks. Tas nozīmēja, ka kaķēns uz ielas ir apdraudēts – tas var pakļūt zem auto, tam var kāds nodarīt pāri. Kādu laiku noslimojis, taču nu ir “salabots”, ir veiktas asins analīzes, un runcis ir pilnīgi vesels. Kad piebraucām pie minētās sētas Āgenskalnā, kaķenīte steidza mums klāt, pacēlās pakaļkājiņās, un steidzās noglausties. Bobijs ir vissabiedriskākais, arī citu kaķu kompānijā iziet pirmais, gatavs draudzēties ar visiem, uzvedas kā līderis. Kad saimniecei ieradās pakaļ, Puikas draugs izbīlī izmetās no dzīvokļa, bet Puika noslēpās. Pavisam nejauši mazuli atrada biedrības pārstāvis, un nogādāja to drošībā, kā arī nekavējoties uzsāka ārstēšanu un apkopi. Vai nu kāds tā labprātīgi vadītu savas dienas uz ietves vai lapu kaudzē. Tātad kaķenīte visticamāk atnesta un nolikta vai izlaista no automašīnas. Endži ir ļoti skaista meitene, un arī salīdzinoši rets eksemplārs, jo ar rudu kažoku pārsvarā lepojas runcīši. Lai gan šie mēri šķiet ne īpaši ticami, ēģiptieši piramīdu būvniecībā tos izmantojā ārkārtīgi sekmīgi un ar ievērojamu precizitāti. Mazs, aktīvs, un bezgalīgi mīļš! Runcītis teicami sadzīvo ar citiem kaķiem, varētu iedraudzēties arī ar suni, trusi vai kādu citu sugu pārstāvi. Toreiz nevienam prātā nenāca, ka tā būs tik ilga un smaga. Priecātos par savu vietiņu privātmājā. Zina, kur asināt nadziņus. Mazulis bija tik apjucis, ka viegli padevās tvērienam, un nonāca pagaidu mājās. Tā kā uz izliktajiem sludinājumiem neviens neatsaucās, meklēju Tulpītei jaunus saimniekus. Ļoti mīļs, nosvērts, sirsnīgs runcēns. Ļoti labi saprotas ar suņiem, kaķiem, ir prātīga arī ar berniem. Kaķēns tika noķerts, nogādāts klīnikā un operēts. Tādēļ runcītis devās uz pagaidu mājām, un nu meklē īstās. Ļoti kārtīgs, tīrīgs, vesels un mīļš runcītis.  Paldies dr.Ozolam par profesionālu darbu. Vienīgo uz pasaules, kas par viņu rūpējās un sargāja. Kaķenīti nogādājām klīnikā, kur savēlušos kažoku noskuva, pie viena tā tika kastrēta.

Rīgas

. gada Lielās franču revolūcijas ietekme bija un joprojām ir jūtama visā pasaulē. Babiloniešiem bija sava olekts. Busiņu Brīvības ielas vidū gulšņājam ieraudzīja biedrības pārstāve. gadā ASV parakstīja konvenciju par metriskās sistēmas pieņemšanu zinātniskiem mērķiem, taču ikdienā tāpat kā Lielbritānija turpināja izmantot veco imperiālo sistēmu. Kad un kā tas radās. Runā, ka kaķi ar baltu astes galiņu ir laimīgi kaķi. Zaudējis gan saimnieku, gan mājvietu, runcītis palika uzticīgs namam, kurā dzīvoja, vien dzīvokļa durvis viņam tika slēgtas uz visiem laikiem. gadā metriskā sistēma, kurā bija vienības metrs, un , tika oficiāli pieņemta visā Francijā. Ļoti ceram, ka viņa stāstam būs laimīgas beigas, nevis tādas, kādas nereti gadās: žēl, ka nepaspējām. To, ka dīvaini, runāja arī klīnikā. Puika ir ļoti, ļoti mīļš runcis, ļoti patīkams un pateicīgs sarunu biedrs. Labi saprotas ar citiem kaķiem.

nepievilieties –

. Pat mūsdienu mazumtirgotāji līdztekus metriskajām mērvienībām turpina uzrādīt cenas imperiālajās mērvienībās. Līdz Poga nonāca pagaidu mājās. Zināms, ka bijis viens kaķēnu metiens

Comentarios