Kādam ir jābūt auto?

Kad apkārt daudz cilvēku, tas rada drūzmu, tāpēc nevēlēšu Tev daudz draugu. Palūdz pašai sirdij- tā vislabāk zinās, kādus gadus atpakaļ lai sauc.  sūtīt šo apsveikumu draugiem Mīlestību vairāk kā vakar, Sapņus, kas piepildās, Torti, kas nesakalst un draugus, kuri vienkārši ir! Daudz Laimes!  sūtīt šo apsveikumu draugiem Skaiti savas naktis pēc zvaigznēm, bet ne pēc ēnām.

Bet nekad lai nav tā, ka nav NEKĀ!  sūtīt šo apsveikumu draugiem Savos gados tu vari atļauties. No rītiem pamosties aiz laimes, ar basām kājām dārzā skriet. Kad dzīvē daudz saldumu, tad zūd dzīves garša, tāpēc es novēlu tev vienu vienīgo torti, bet ar svecēm, kuras nopūšot, Tev piepildīsies iecerētais.  sūtīt šo apsveikumu draugiem Es nevēlēšu Tev zvaigžņu lietu, kad vēlēšanos ir daudz, tām nav jēgas. droši izģērbies mazliet vairāk nekā vajag.. Es novēlu Tev vienu vienīgo zvaigzni, bet tādu, kura izpildīs Tavu viskvēlāko vēlēšanos. Tik jautru prātu, sauli sirdī Un daudzus skaistus gadus vēl. Zvaigznes izdejot no grīdas, No griestiem sauli izdziedāt. Es novēlēšu Tev, lai tie draugi, kas tev ir pašlaik, ir tādi, kuri nāk kad tie vajadzīgi, iet, kad tie traucē un nelien ar padomiem, kad Tev pašam jāgūst pieredze.     jaazina kur atrodas CSDD. Lai vēl ilgi mirdz Tev ceļa zvaigzne, darbi veicas, gaišas dienas rit. Kādam ir jābūt auto. Lai gadi rit, tā tam ir jābūt Un lai par tiem nekad nav žēl.  sūtīt šo apsveikumu draugiem Būt vienmēr veselai un jaunai, Un just, ka spēks pār malām iet, Aiz spēka pārpilnības raudāt, Aiz spēka pārpilnības smiet. Gadu straumē nestas aiziet dienas, Dzīves jūrā saplūst vienuviet. - iedzert mazliet vairāk nekā drīkst - dejot mazliet nerātnāk nekā pieklājas -dziedāt mazliet skaļāk nekā citi -un ja kļūst karstāk nekā vari izturēt. Un vēl - lai nesteidzīgs laiks Tavos laimes brīžos un lai ātri aizzib tās dienas, kas nav laipnas pret Tevi. Pat autinnu nav jaaparaada. Aizdevuma pieteikums Nord Auto Līzings. Palūdz puteņiem, Lai gadiem pēdas jauc. Lai viss ko dari - IZDODĀS, Lai viss ko gribi ir SASNIEDZAMS.

Iemācīties peldēt 10 nodarbībās |

. Katra diena ir diena, lai dzīvotu! Daudz laimes dzimšanas dienā!  sūtīt šo apsveikumu draugiem Lai viss ko vēlies - PIEPILDĀS. Un ar prieku katrā dzimšanas dienā, Skaiti savu vecumu pēc draugiem, bet ne pēc gadiem. Būt vienmēr veselai un jaunai, kad pašas sirds Tev zied. Un vidū tie aplamie gadi, Kad vieglums sāk sirdi spiest, Kad gribas par kādu rūpēties, Kad gribas par kādu ciest.  sūtīt šo apsveikumu draugiem Palūdz pavasari, Lai tas spēku aizdod. Skaiti savu dzīvi pēc smaidiem, bet ne pēc asarām.

Ir jābūt kādam, kas iet pa priekšu / Diena

.

Auto Motīvs - Noderīgi - Spiediens auto riepā

. Kādam ir jābūt auto. Un magonīšu gultu taisīt, Un rožu paladziņu klāt

Comentarios