Kādas riepas izvēlēties ?

Jo smagāka, jaudīgāka un jaunāka automašīna, jo rūpīgāk ieteicams izvēlēties ziemas riepas. “Skandināvijas” tipa ziemas riepas – labāka izvēle, ja paredzama braukšana pa slideniem ceļiem un ceļiem ar piesnigušiem posmiem. Ja ziemas riepas nenomaina un turpina lietot vasaras sezonā, tās dilst daudz straujāk, slikti turēsies uz sausa ceļa, palielinās degvielas patēriņu un būs skaļākas. Protektoram ir vairāk rievu un lielāks skaits ribu, kas nodrošina daudz labāku vadāmību ziemas apstākļos. Aizņemties no ātro kredītu jau tagad. Riepu izvēli ieteicams pieskaņot automašīnai un braukšanas stilam. Ja apsver lietotu riepu iegādi, meklē tās uzņēmumā, kurā tās varēsi atgriezt gadījumā, ja konstatē tām kādu būtisku defektu. Riepas jānovieto vismaz nojumē, tās nedrīkst glabāt zem klajas debess, kur tās ir pakļautas tiešai saules, lietus, sala un sniega ietekmei.

Kādas riepas izvēlēties – ar radzēm vai lamelēm? - Riepas.

. Ir vairāki svarīgi padomi, ko ikviens var ievērot, lai pagarinātu savu riepu mūžu un nodrošinātu pēc iespējas labāku kalpošanu. Kādas riepas izvēlēties.

decembra, kad ziemas riepas būs obligātas. Daži servisi, kas piedāvā riepu nomaiņu, par maksu piedāvā arī riepu uzglabāšanu līdz nākamajai sezonai. Galvenais, ar ko ziemas riepas atšķiras no vasaras riepām – gumijas sastāvs un lameļu zīmējums, kas īpaši piemērots, lai ne tikai saglabātu labu vadāmību uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem, bet arī uz slapjiem ceļiem ziemā. Paredzētas lietošanai uz apledojušiem ceļiem, kur nepieciešama labāka saķere, vai arī uz ceļiem, kas klāti ar sablīvēta sniega kārtu. Tāpat šādas riepas nodrošina labu saķeri uz slapja seguma. Tādēļ iegādājies riepas laikus un izvēlies nomaiņai brīdi, kad citi potenciālie mainītāji būs aizņemti ar citiem darbiem un neveidos rindu servisā. Jaunas augstākās klases riepas. Kaut arī dārgākais variants, neaizmirsti, ka šādām riepām piemīt ļoti labas īpašības – tās taupa degvielu, kā arī ir piemērotas lielākam nobraukumam. Priekšējās riepas ir pakļautas daudz lielākai slodzei, ko rada stūrēšana un bremzēšana, tādēļ, lai vecinātu vienmērīgāku nodilumu un attiecīgi pagarinātu visa riepu komplekta mūžu, tās ir laiku pa laikam jāsamaina vietām. . Ja riepā būs pareizs gaisa spiediens, riepas protektors dils daudz vienmērīgāk, kā arī būs mazāks degvielas patēriņš, kas tuvāk atbildīs riepas ražotāja norādītajam. Ja nav piemērotas vietas garāžā, pagrabā vai šķūnī, tas ir labs risinājums. Jāseko līdzi gaisa spiedienam riepās.

Auto ziņas - Kā izvēlēties vasaras riepas? - What Car?

. Tā kā arī nojumē riepas var sasalt, piemērotāka glabāšanas vieta tomēr būs garāža, pagrabs vai labs šķūnis. Par SMScredit.lv naudas summām. Kaut arī šādas riepas nebūt nav sliktākā iespējamā izvēle, jāņem vērā, ka tās rada lielāku degvielas patēriņu, kā arī – vasaras sezonā, braucot lielā ātrumā, tās var sākt slīdēt. Tas jādara vismaz reizi mēnesī, kad riepa vēl nav uzsilusi. Kādas riepas izvēlēties. Lietotas riepas. Lētākais, bet arī riskantākais variants. Īpaši tas attiecas uz ziemas riepām, ko pavasarī sagatavo glabāšanai – ziemā izmantotie pretslīdes līdzekļi nelabvēlīgi ietekmē riepu gumiju, tādēļ svarīgi tos nomazgāt. Credit24 naudas aizdevums internetā.

SILTUMNĪCAS DĀRZAM! POLIKARBONĀTA, PLĒVES. - …

. Nomainītās riepas un diski ir jānomazgā. “Eiropas” tipa ziemas riepas – radītas braukšanai gan pa sniegu, gan pa asfaltu. MiniCredit AS - MiniCredit. Ja tomēr ir vieta, kur ziemas riepas paglabāt, jāņem vērā daži nosacījumi: Riepas glabājot ir jānovieto tā, lai tās nedeformētos. Ja tās tiks glabātas veidā, kas ietekmē to formu, šī deformācija var saglabāties neatgriezeniski un riepas slikti kalpos un pat radīs bīstamas situācijas. Lai nodrošinātu to, ka riepas pēc glabāšanas laika ir piemērotas lietošanai, gan riepas, gan diski ir jānomazgā, lai atbrīvotos no netīrumiem un novērstu disku koroziju. Lietotas ziemas riepas ātrāk dils, kalpos īsāku laiku, kā arī var būt nedrošākas un sliktāk turēties uz ceļa. Lietotas riepas parasti ir atjaunotas, nodrošinot nepieciešamo protektora dziļumu. Jaunas vidējās klases riepas. Kompromisa variants cenas un kvalitātes ziņā. Nav piemērotas sausam asfaltam vai bruģim. oktobrim, ir aizliegts braukt ar radžotām riepām

Comentarios