Kādiem jābūt labiem finanšu ieradumiem?

Kur aizņemties kredītu bez maksas. Vairāk gan tas attiecas uz brīvo laiku, jo uzdevumi katram būs savi. Lielākās un mazākās grupās viņi jau kāpj lidmašīnā, lai iekārtos Olimpiskajā ciematā un aklimatizētos. Līdz Olimpiskā lāpas iedegšanai nu jau atlicis mazāk par nedēļu. Visi Latvijas brīvprātīgie saņēmuši ielūgumu apmeklēt pieņemšanu Latvijas vēstniecībā. Līdz šim Kanādā un Krievijā Dukuram nācies piekāpties tieši mājiniekiem.

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs -

. Cerot uz labāko iespējamo rezultātu, vienlaikus jāapzinās, ka tikpat cītīgi trenējas arī citu valstu sportisti un nereti izšķirošs var būt arī veiksmes faktors. Īsi pirms Olimpisko spēļu sākuma tur būs iespēja tikties ar Valsts prezidentu, kurš spēļu vērošanu apvienojis ar vizīti Korejā, kā arī tobrīd brīvajiem sportistiem. Kādiem jābūt labiem finanšu ieradumiem. Un tomēr – izvairīties no tām nav iespējams. Jautāts kāpēc viņš ir gatavs mēnesi strādāt bez maksas, turklāt izdodot vairākus simtus eiro par aviobiļetēm, Mareks atbild, ka uztver to kā atvaļinājumu. Par vēdera tiesu, turklāt vēl pašiem apmaksājot ceļu. Uzvara korejietim Sunbinam Junam, kurš būs galvenais konkurents olimpiskajās spēlēs.

Aktualitātes -

. Abu Latvijas titulētāko skeletonistu tēvs un treneris Dainis Dukurs pauž viedokli, ka atšķirībā no korejieša Martins būs atbrīvotāks. Starptautiskā organizācija “Gracenote” Latvijai prognozē vienu medaļu. Katru nedēļu abi LNT sporta žurnālisti Kaspars Dvinskis un Edgars Barbaks savā “podkāstā” pievēršas galveno jomas aktualitāšu analizēšanai. Pirms četriem gadiem izmēģināja Sočos un iepatikās. Līdzjutēji tās uztver kā neapgāžamu patiesību, bet sportistiem uzliek papildus slogu. Tur, Korejā, gan solās turēties kopā. Saistītie raksti Saistītie raksti Saistītās tēmas Visi saistītie raksti Viena no nepateicīgākajiem lietām pirms nozīmīgām sacensībām ir prognozes. Uz spēlēm Korejā nedodas tikai tie, kam paredzēti starti, bet, kas ir gatavi strādāt kā brīvprātīgie. Interesanti, ka savstarpēji brīvprātīgie no Latvijas iepazinās tikai neilgi pirms brauciena.

Comentarios