Kāpēc ātrajiem kredītiem ir jānomirst dabīgā nāvē?

Kā ietaupīt uz regulārajiem maksājumiem?. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Pie Ferratum Bank pirmās 60 dienas bez %. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu.

Kāpēc ātrajiem kredītiem jānomirst dabīgā nāvē? | STARCRED

. Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi.

. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Kāpēc ātrajiem kredītiem ir jānomirst dabīgā nāvē. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu.

Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Kāpēc ātrajiem kredītiem ir jānomirst dabīgā nāvē. Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu

Comentarios