Kāpēc ekoloģisks dzīvesveids un naudas taupīšana iet roku rokā?

Arī pārējie ECO SEAL FOR NATURE līnijas produkti pakāpeniski tiks sertificēti. Ražotājiem jārēķinās ar reģistrācijas izdevumiem un licences iegādi. Ir īstais laiks, lai pārdomātu jautājumus, kas mūs visus arvien vairāk satrauc – veselība un vides problēmas. Tiem apliecinājums ir akreditēto laboratoriju neatkarīgs slēdziens pēc testu veikšanas, kas ir viens no kritērijiem „Ekopuķītes” iegūšanas procesā. Lai ražotājs iegūtu tiesības izvietot uz produkta kādu no oficiālajām marķējuma zīmēm, ir jāizpilda vesels kritēriju kopums, lai produkts pilnībā atbilstu „eko” statusam.

Līdz ar to ir iespējams apgalvot, ka oficiālie ekomarķējumi pircējam ir vienīgais garants, ka produkts ir ekoloģisks. Kā atšķirt vēlmes no vajadzībām?. ekoloģiskie produkti ir dārgāki.

Vecais labais keramzīts. Vai nepelnīti aizmirsts? Kāpēc.

. Tas, cik veseli mēs būsim, cik veseli būs mūsu bērni un, cik tīra vide mums būs apkārt ļoti lielā mērā ir atkarīgs no mums pašiem. Nekad nav par vēlu sākt pieņemt atbildīgus lēmumus! www.spodriba.lv iespēju robežās atsakās no pārtikas, apģērba un citām precēm, kuru ražošanā izmantoti dzīvnieki. Smscredit.lv. Pēc ES normatīvajiem aktiem, pēc kuriem tiek noteikta produktu marķēšana arī Latvijā, nav jānorāda pilnīgi viss produkta sastāvs, kā to paredz normatīvie akti kosmētikai. Jau diviem šīs līnijas produktiem ir saņemts „Ekopuķītes” oficiālais sertifikāts un drīzumā „Ekopuķītes” zīmīte būs atrodama uz ECO balzams traukiem. Šeit būs vairāki piemēri, kas pierāda to, ka ekoloģiska dzīvesveida ievērošana tiešām ļaus jums ietaupīt. Vegāni nepatērē gaļu, piena produktus, olas, medu un citus dzīvnieku izcelsmes produktus. Kredītu brīvdienas īstermiņa kredītiem. Lai ražotājs ieviestu ES ekomarķējuma shēmu, uzņēmumam jāiziet laikietilpīgs un dārgs atzīšanas process – jāveic produkcijas testi, lai pierādītu, ka gan produkts, gan ražošanas izejvielas atbilst noteiktiem kritērijiem. Šobrīd no visiem mājas tīrīšanas un kopšanas līdzekļiem, kas tiek ražoti Baltijā, AS „SPODRĪBA” ir pirmais ražotājs, kurš atbilstoši ES oficiālajiem „Ekopuķītes” kritērijiem ir izstrādājis mājas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu līniju ECO SEAL FOR NATURE.

Kādēļ ekoloģisku tīrīšanas līdzekļu cenas atšķiras no.

. Līdz ar to produktu izstrāde pēc oficiāliem ekoloģiskajiem kritērijiem ir dārgs process, kas ietekmē produkta cenu. Cilvēkiem ir jāizaug līdz atbildīgajam lēmumam pirkt un ikdienā lietot ekoloģiskus produktus. Jāpiebilst, ka Skandināvijas un Eiropas valstīs pircēji neizvēlas produktus bez oficiāli atzītiem ekomarķējumiem. Ja šādu zīmju uz produkta nav, bet līdzekļa marķējums satur informāciju „eko”, tad tas nav pārliecinoši un varētu rasties šaubas par „eko” izsekojamību produkta sastāvā. Šajās valstīs ražotāji piedāvā pircējiem tikai pēc ekoloģiskiem kritērijiem izstrādātus produktus, bet uz Baltijas valstīm lielākoties tiek eksportēti produkti bez oficiāliem marķējumiem, kas nozīmē, ka šie produkti nav ekoloģiski, tomēr cenas ziņā lētāki.

Galvenais -

. Par Mums. Līdz šim eko produktu testēšanas iespējas piedāvāja tikai ārvalstu laboratorijas par ārkārtīgi augstām cenām. Skandināvijas un Eiropas valstīs ekoloģisku produktu lietošana ir ikdiena, kamēr pie mums to saucam par inovāciju. Kāpēc ekoloģisks dzīvesveids un naudas taupīšana iet roku rokā. Tiesa, reizēm ekoloģiskais dzīvesveids tiešām var izmaksāt arī mazliet vairāk, taču kopumā, tas tieši palīdz ietaupīt naudu. Un interesanti, ka tieši ar mūsu mazajiem ikdienas lēmumiem pie veikala plauktiem, mēs varam sākt rīkoties atbildīgi – domājot par sevi, bērniem un nākamajām paaudzēm. . Ļoti dārga ir produktu testēšana, nosakot to tīroši – mazgājošo īpašību efektivitāti

Comentarios