Kas cilvēkus attur uzsākt uzņēmējdarbību?

Ilgtermiņa ātrie kredīti. Un, nevis vienkārši kaut ko citu, bet tieši ŠO. Ātrais aizdevums internetā bez darba vietas. Starp citu, ja tev ir suns, iemāci viņu skriet kopā ar tevi, un vēlāk varēsi piedalīties kanikrosa sacensībās! Ģērbies kārtās. Skrien katrreiz citu distanci. Dažkārt nākas mainīt komandas biedrus, koriģēt kursu. Noskaitīs n-tos spēcīgos argumentus, kapēc man tas neizdosies. Ļoti reti projekti tiek veikti vienatnē. Skrien dažādos veidos un virzienos. Taču bez idejas tu neko neizdarīsi. Neuztraucies ne par ko un neņem galvā savu kautrīgumu. Iekļauj pliometriskos vingrinājumus. Es vienkārši palieku akla un stulba. Viņš ir paslēpts no ļaužu acīm, sliktiem vārdiem un domām.

Kā uzsākt biznesu bez ieguldījumiem? - Esi Veiksmīgs

. Ir projekti, kurus var darīt viens. Slēpa pats no sevis, no šīm izsmējīgajām, neticīgajām balstiņām, to, ka bija un ir iemīļotas lietas, ko patīk darīt, vietas, kur gribas nokļūt, dzīves stils, kādu gribas dzīvot. Piemēram, ja tu vēlies atvērt svešvalodu skolu vai palaist tirgū jaunu produktu, izdarīt kaut ko tādu, ko agrāk neesi darījis. Taču atļaut sev to ievērot, nozīmē atzīties pašam sev, ka es vēlos ko citu, nekā man ir šobrīd. Par viņu neviens neko nezin. Tas ir ceļs caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Vēl šo ceļu apgrūtina tas, ka vairums šo ērķšķu dur un dedzina no iekšpuses.

Kāpēc uzsākt savu biznesu? |

. Un katru dienu es pati eju šo ceļu. Jā, pati par sevi ideja nav nekas. Kad galvā iešaujas ģeniālas domas, tās vajag ar kādu apspriest. Tev piedzimst ideja, tu to izauklē, lai atrādītu pasaulei, kaut vai pastāstītu par to tuviniekiem. Kontrastduša ir ļoti laba lieta. Bet patiesībā var izrādīties, ka cilvēks jau sen zināja, ko vinš vēlas, taču baidījās sev atzīties. Pie manis bieži nāk cilvēki pilnīgā iztukšotības stāvoklī, kuri saka: “Mani sen vairs nepriecē mana dzīve. Kad esi sev atzinies savā sapnī, paziņojis par to pasaulei, skaidri redzi, ko tu gribi un esi savācis komandu, laiks doties ceļā. Bet pēc kada laiciņa viņa dzīvība ir briesmās, jo arī parāk ieilgusi grūtneicība tam var kaitēt. Tad vispirms ir jāizlien no savas aliņas un savu dārgumu kādam jāparāda…. Ir jātiek ar to skaidrībā! kad jau ir skaidrs, ko es gribu, nākamais jautājums – “paziņot par to pasaulei” Pastāstīt par to kādam no tuvajiem cilvēkiem, kolēģiem, draugiem. pārvēršos par mazu pārbiedētu bērnu….” Un te nu sākas pats interesantākais. Neviens peldējums neiztiks bez vētrām, bez kļūmēm, bez sarežģījumiem.. tas ir tas pats, kas braukt ar velosipēdu, visu laiku bremzējot. Manā praksē ir bijuši gadījumi, kad cilvēki atsakās no sava mērķa realizēšanas, jo vēlas saglabāt attiecības. Tāpat, ja jūsu ideja ir tiešām laba, varat meklēt investorus, kas būtu gatavi iesaistīties jūsu biznesa sponsorēšanā.Bailes, ka bizness nebūs veiksmīgsBirokrātijaZināšanu trūkums. Tas ir tas gadījums, kad arī viens ir karotājs. Pēc treniņa noteikti paēd. Tā ir tava ceļa galvenā sēkla. Kas cilvēkus attur uzsākt uzņēmējdarbību. Bailēs darīt sakarīgas lietas, domāt par projektiem, plānot, radīt nav iespējams. Es izlaižu svarīgas tikšanās, zvanus… Man pēkšņi zūd atmiņa. Atslābini ķermeņa augšdaļu. Lai uzietu savu āķi, atraktu šo durošo ērķšķaino zariņu, ir ļoti jāpacenšas. Tāpēc ceļš uz gaišzilo sapni nav viegls. Mūsu tuvinieki šos jaunumus, mūsu sapņus var uztvert dažādi. Grūti tikt galā ar iracionālajām bailēm ” baidos, bet nezinu, no kā”. Nestaigā apkārt savās skrienamkurpēs. Un vispār ēd regulāri un kārtīgi. Gadās, ka tas izdodas lieliski. dažkārt pat sev ir bail atzīties, ka tu par kaut ko sapņo. Sākumā ir jāsaprot, no kā es baidos. Es palīdzu cilvekiem izkustēties no sastinguma punkta, uzsākt sava dzīvē kaut ko svarīgu. Ha, un te uzreiz parādas bailes piedzīvot kaunu. «Es aizmirstu, ko gribēju. Var atbalstīt: “Malacis! Uz priekšu! Sen bija laiks!” Viņi var nopietni šaubīties par mūsu spējām, var sadot miljoniem padomu no savas kanceles, kas atsitīs mūsos jebkuru vēlmi rīkoties.

atrast domubiedrus, partnerus. Kas cilvēkus attur uzsākt uzņēmējdarbību. Bet ir projekti, kuros bez komandas iztikt nevar. Finansējuma trūkumsfinansējums trūkums vēl nav strupceļš. Atrodi savu optimālo ēdienkarti un ēšanas grafiku pirms skrējieniem. Tas bērnišķīgais “gribulītis”, kas klusā balstiņā čīkstēja: “Mammu, mammu, nopērc man saldējumu!” jau sen ir apklusis. Ja vēlies viņiem pievienoties, bet tevi attur dažādi jautājumi un nesaprotamas lietas, tad šis ir tieši tev. Dodies uz specializēto skriešanas veikalu pēc kurpēm. Un te nu, protams, ir izvēles jautājums. Taču sākumā ir svarīgi noskaidrot, kurā sava ceļa posmā tu atrodies. Atrodi skriešanas draugu vai grupu. Kamēr cilvēks baidās, ir trīs funkcijas – cīnīties, bēgt un izlikties par beigtu. Kur nu vēl citiem! Iekšējie vagari un cenzori ir krietni spēcīgāki kā reālie. Atrodi, kā tev ir visērtāk šņorēt kurpes. Arī zeķbikses ir tavs draugs.

…sākam uzņēmējdarbību – cik tas maksā ? | mlm un lirika

. Pat tad, ja esi nolēmis šķirties, tev nāksies par to paziņot savam partnerim. Bailes bremzē smadzeņu darbību un bloķē to. Piemēram, tu esi nolēmusi iestāties teātra skolā, jo tavs sapnis ir kļūt par aktrisi, vai arī tu esi grafiskais dizaineris, un tev ir svarīgi par sevi paziņot, atrast pasūtītājus un darīt savu darbu. Finansējumu iespējams piesaistīt, piemēram, no valsts atbalsta finanšu institūcijas ALTUM. Latvijas nebanku kredītdevēju asociācija – LNKA. “Es gribu…” – tevī ieskanas klusa balstiņa. Kad atskatāmies atpakaļ, ir grūti iedomāties – kāds brīnums! Es jau tik daudz ko esmu paveikusi. Kad izvēlies savus komandas biedrus, ļoti svarīgs ir jutīgums, spēja vienoties, atļaut sev pamēģināt – pamēģināt strādāt kopā.  «mani sen vairs nepriecē mana dzīve, bet es nezinu, ko gribu». Pielāgo mūziku skriešanas ritmam. Bet gadās, ka cilvēki ir brīnišķīgi un profesionāli, taču nevar sastrādāties

Comentarios