Kas ir gada procentu likme?

GPL būs zemāka, ja kredītu ņemsiet uz ilgāku laiku un aizdevuma summa būs lielāka. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Jo mazāka būs komisijas likme, jo izdevīgāk jūs aizņemsieties. Citi aizņemas bankās, citi pie radiem un draugiem, bet daudzi izvēlas nebanku kreditorus. Lai vai kā - nekrītiet kārdinājumā saņemt kaut ko par pliku velti, esiet modri un apzinīgi aizņēmēji!. Šie aprēķini ir diezgan sarežģīti un prasa virkni izejas datu. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Aizņemties tikai tāpēc, ka šie kredīti nav aplikti ar procentu likmi, nevajadzētu. Aizdevuma pieteikums Atrais.

Rīgas Namu Apsaimniekotājs

. Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Mazais atmaksas termiņš un fiksētā procentu likme par īso termiņu veido milzīgu GPL, jo izmaksas tiek rēķinātas gandrīz vai reizēs nevis uzreiz par gadu, kā tas ir banku gadījumā.

Galvenās procentu likmes -

.

GPL (Gada Procentu Likme) | CredPro

. Aprēķinot GPL, vērā tiek ņemtas summas, ko maksā abas puses, un tās dažādos periodos var mainīties. Kas ir gada procentu likme. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Protams, var izmantojot vairāku kreditoru pakalpojumus vienlaicīgi, tomēr tas ir ļoti bīstami. Tas nozīmē, ka šo procentu aprēķins ir nozīmīgs tiem aizdevumiem, kuru atmaksas termiņš atbilst ilgtermiņa kredītiem, kas ierasti ir vismaz vienu gadu. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām. Šādi aizdevumi ir uz minimālu termiņu, tāpēc ir skatīties uz tiem kā ilgtermiņa kredītiem vai banku aizdevumiem gada griezumā. Ikvienam no mums var pienākt brīdis, kad nepieciešams lielāks vai mazāks naudas aizdevums. Bezprocentu kredītus izsniedz tikai pirmajā reizē, kas nozīmē, ka aizņemties bez gada procentu likmes pie viena kreditora varēs tikai vienu reizi. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso.

Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Ja jums atsaka izpaust , tad visdrīzāk konkrētais uzņēmums nav tiesīgs izsniegt kredītus, un klientam netiek garantēta caurspīdīga un droša aizņemšanās. Katrs paņemtais aizdevums var palikt par smagu nastu, sevišķi, ja nespēsiet laicīgi norēķināties. Jau sākumā ir jāaplūko, kāda GPL būs tad, ja nāksies savu bezmaksas aizņēmumu pagarināt. Kas ir gada procentu likme. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Ir skaidri jāapzinās, vai tiešām nevar iztikt bez kredīta. Kas notiek, kad tu neatdod parādu?. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. Tas mazliet atvērs acis uz to, cik nāksies pārmaksāt, saprotot, ka par velti jau neviens neko nedod

Comentarios