Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt ātro kredītu?

Apakšā noteikti paklāju avīzes. Akvareļa krāsām īpaši piestāv papīrs un viegls kartons. Ļaujos sava prāta plūdumam, tad seko viens otas triepiens, otrs – un ir! Ir atplūdusi ideja.Es eju ārā. Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt ātro kredītu. Cenšos it visā saskatīt kaut ko skaistu un interesantu. Caur krāsām.Mani mākslas ceļi aizsākās skolā, vizuālās mākslas stundās. Rūpīgi vēroju to, kas ir man apkārt. Pēc nožūšanas tās kļūs gaišākas. Un aiziet! Aizmirstiet par tehniku. Man tikai gribās pastāstīt savu stāstu.

Kas nepieciešams, lai pagatavotu ideālas mīklas recepti.

. Māksla jau ir par to, ka mēs atspoguļojam savu redzējumu. Tādēļ, atšķirībā no eļļas krāsām, tās varēs šķaidīt ar ūdeni. Eļļas un akrila krāsām atbilstošs ir gruntēts kartons un audekls.Ja primārais ir , kuru gribi apgleznot – piemeklē tam atbilstošu krāsu.

Kas ir nepieciešams, lai saglabātu cilmes šūnas?

. Akrila krāsu sļāņus var viegli klāt vienu uz otra, tādējādi radīt dzīvību savā mākslā. Biju sevi iedalījusi pie cilvēkiem, kuriem nav lemts. Ziniet, ir tā sajūta, kad gribās kaut ko radīt, kaut ko paliekošu un no sevis. Vērtīgi ir apmeklēt izstādes, muzejus.Iedvesmas ir daudz. Pamatā ir krāsa un emocijas. Ja vēlies tikai paķēpāties uz kāda kartona gabala, bez īpašiem sagataves darbiem – ņem šīs!– Ja vēlies spilgtus, treknus un biezus otas triepienus – izvēlies eļļas vai akrila krāsas.Iesācējiem tomēr ieteiktu izvēlēties akrila krāsas. Kā arī – tās nožūs pāris stundu laikā. Un manā dzīvē ienāca krāsas. Posms ‘’ģērbjos tikai melnā’’ arī pagāja. Gleznošanai ar eļļas krāsām jau būs kaut kas īpašāks. Kā saņemt kredītu uz ilgāku laika posmu. Es gleznoju vai nu uz grīdas, vai arī uz galda. Jāpiemin, ka terpentīna smarža, visticamāk, jūsu mājiniekiem šķitīs neaizmirstama… 🙂Pamatā ir jāzina divas lietas. Krāsas jaucās savādi un otas nerīkojās tā, kā vēlējos. Ar tām varēs panākt pilnīgi citus otas triepienus un krāsu pasauli. Jā, tāds man arī ir bijis. Idejai, ko vēlies savā darbā attēlot – nē, tas var būt arī pats pēdējais solis.Bieži vien mani darbi top tad, kad sēžu pie audekla ar otu rokās, jo ir radusies tā sajūta, ka gribu gleznot. Uz tā tiks jauktas krāsas. Apaļas otas – akvareļu krāsām. Lai krāsa paliekošo efektu atstātu tikai uz audekla.Jāpiemin, ka noteikti noderēs arī salvetes, kur noslaucīt rokas un otas. Ja vēlies apgleznot koku, metālu, stiklu, audumu – tad būs jāpadomā par specifiskāku krāsu izvēli un īpaši aizsargājošu pārklājumu, ar ko nostiprināt krāsu.Palete – tas var būt papīra šķīvītis, plastmasas vāciņš, koka paliktnītis. Iedziļinos tajā, kā jūtos konkrētajā mirklī. Savu pasauli.Dažreiz iedvesmu var rast arī apskatoties kādu citu mākslinieku darbus, foto, modes mākslinieku veikumus. . Tās žūst daudz ilgāk, tādēļ noderēs nopietnākiem šedevriem. Tajā laikā vēl man nekas tur īsti nesanāca. Kādi krāsu toņi man patīk un rada prieku. Iegādājos lētākās akrila krāsas, otu un kartona gabalu. Pirmais darbs bija saulriets.Lai uzsāktu kaut ko darīt, mums ir nepieciešami tikai instrumenti, kurus jāpaņem rokās. Izprotu to, kas man patīk.

Atliek tikai to ieraudzīt!. Guaša krāsas var izpausties uz papīra, kartona un arī uz audekla

Comentarios