Kas ir Nordcard

Pēc apstiprinājuma šī nauda klientam kļūst pieejama. Kredītlimits jeb kredītlīnija darbojas kā drošības spilvens neparedzētām dzīves situācijām, kā arī palīdz padarīt ikdienas finanšu plūsmu vienmērīgāku, lai Tu varētu aizmirst par dzīvošanu no algas līdz algai.

●    Nav jāmaksā par kredītu, ja tas netiek izmantots. Līdz tam brīdim tas var būt pieejams kā rezerves nauda. Ja nauda netiek izmantota, nekas nav jāmaksā – tā vienkārši stāv kā rezerves drošības spilvens. ●    Pieteikšanās bez maksas. Ar kredītlimitu šādi paradumi vairs neatstāj ievērojamu ietekmi budžetā – vienā mēnesī impulsīvi iztērētais tiek vienmērīgi sadalīts vairākos nelielos maksājumos. Var izvēlēties maksāt vairākus mēnešus nelielos maksājumos vai atmaksāt visu vienā reizē.

Par mums – Nordcard

.

NordCard - Vai ir labākais aizdevējs? 2018 Augusts

. Tas darbojas vienkāršā un lietotājam ērtā veidā. ●    Palīdz plānot finanšu plūsmu un laikus norēķināties par visiem mēneša laikā izmantotajiem pakalpojumiem, tādējādi izvairoties no soda procentu aprēķināšanas, piemēram, par nesamaksātu elektrības rēķinu. Kas ir Nordcard. ●    Tiklīdz kredītlimits ir atmaksāts, tas kļūst atkal pieejams bez papildu iesniegumiem vai jauniem pieprasījumiem. Kur cilvēki izmanto interneta kredītus?. NordCard kredīts jeb kredītlimits būtībā darbojas kā rezerves nauda Tavā kontā, par kuru jāmaksā tikai tad, ja to izmanto. NordCard ir salīdzinoši jauns uzņēmums Latvijas kredītdevēju tirgū, kas piedāvā lielisku un noderīgu pakalpojumu – kredītlīniju. ●    Darbojas kā universāls līzings, ar kura palīdzību vari norēķināties par visu – lielākiem pirkumiem, koncertu biļetēm, ceļojumiem, jaunu apģērbu, komunālajiem maksājumiem un daudz ko citu.

Kas ir NordCard kredits un kāpēc tā ir Tava jaunā finanšu.

. Kad aizdevums ir atmaksāts, tas Tev atkal ir pieejams. ●    Kredītlimitu var lietot jau no brīža, kad tas tiek ieskaitīts Tavā kontā. ●    Kredītlimits tiek automātiski pagarināts, tiklīdz atdots, līdz ar to šis finanšu drošības spilvens vienmēr ir pieejams. Tā ir ērtākā finanšu iespēja impulsīviem cilvēkiem, kas mēdz iepirkties kampaņveidīgi, piemēram, sezonas sākumā atjaunot visu garderobi, un pēc tam trīs mēnešus vispār nepirkt nevienu jaunu apģērba gabalu. Atšķirībā no citiem kredītdevējiem, NordCard kredīts jāatmaksā tikai tad, kad tas tiek reāli izmantots. Ja nepieciešams, visu kredītlimitu var saņemt uzreiz vai arī izmantot tikai nelielu daļu pēc vajadzības. Bet – ja izvēlies atdot vairākos maksājumos, tad katrā nākamajā mēnesī maksājums būs mazāks, jo samazinās summa, no kuras tiek aprēķināti procenti. Ja arī Tev šķiet, ka lieti noderētu finanšu plūsmas stabilizēšanas rīks, piesakies – tas ir ātri un bez maksas. Aizdevums no 18 gadiem. ●    Garš maksimālais atmaksas termiņš. ●    Viens stabils darījumu partneris par izdevīgu cenu, kas ir daudz ērtāk nekā vairāki preču līzingi ar dažādiem ikmēneša maksājumiem dažādās mēneša dienās. Procenti tiek aprēķināti no atlikušās summas, līdz ar to – var ietaupīt, atdodot visu vienā maksājumā

Comentarios