Ko darīt Jāņos?

Ko darīt Jāņos. Cienīsim kaimiņus un apkārtējo vidi. Taču ārpus pasākumu teritorijām alkoholiskos dzērienus lietot nedrīkst, un par alkohola lietošanu publiskā vietā var saņemt sodu. Tuvojoties gada īsākajai dienai un garākajai naktij, līgotāji domā ne tikai par to, kā pīt ziedu vainagus un pušķot svinību vietu, bet arī par to, ar ko. Jāņu nakts allaž uzskatīta par mistisku un burvestībām pilnu. Senāk arī uzskatīja, ka katrs pats spēj sev pareģot nākotni un pieburt vajadzīgos cilvēkus un notikumus, tikai jādara to noteiktā laikā un veidā. Jāņu zāļu tirdzniecība var izrādīties pavisam neizdevīga. Klāt vieni no šī gada gaidītākajiem svētkiem – vasaras saulgrieži. Daudzi jau sapakojuši somas, lai darbadienas beigās steigtu pamest pilsētu un šos svētkus svinētu pie dabas krūts. Tādā vietā, protams, kur dūmi nepūšas kaimiņiem logos.

Ko darīt, ja Jāņos gadījies pārēsties? ::

. Esmu viņam vairākas reizes lūdzis to pārtraukt un pat teicis, ka saukšu policiju, bet viņš tikai pasmejas un pasaka, ka policijai nav nekāda pamata viņu sodīt. Alkoholisko dzērienu baudīšana uz ielas nav atļauta arī svētku laikā. Ātrais kredīts uz 15 dienām. Jāņi ir vieni no vislatviskākajiem svētkiem, tāpēc smelies idejas, ko vislabāk darīt šajā vakarā. Ātrie kredīti no 18 gadiem Aizņemies atbildīgi.. Dzīvē vienmēr gadās kaut ko iegūt un kaut ko zaudēt. Priecājies, ja esi uzvarērjis, un nenožēlo zaudēto! Nekad neskaties atpakaļ! Pagātni tik un tā nevar mainīt.

Kur drīkst uzsliet telti, kurināt ugunskuru un baudīt alu.

. No meijām, ar kurām Jāņos pušķo māju un pagalmu, sanāk labākās pirtsslotas. Tas skaidrojams ar enerģiju, kuru augi iegūst uguns mēnesī. Tādos gadījumos ir jāsauc pašvaldības policija, kuras kompetencē ir šādu gadījumu izskatīšana. Tāpat kā pagājušos gadus, galvaspilsēta sagaidīs rīdziniekus un viesus no citiem valsts reģioniem un ārvalstīm, lai ar vērienīgu pasākumu atzīmētu Līgo svētkus..

Dzīvē vienmēr gadās kaut ko iegūt un kaut ko zaudēt. Priecājies, ja esi uzvarērjis, un nenožēlo zaudēto! Nekad neskaties atpakaļ! Pagātni tik un tā. Jāņi tiek uzskatīti par vasaras saulgriežiem. Tie ir īpaši un arī maģiski svētki. To laikā valda neparasta enerģija, kas ikvienai no mums var palīdzēt sasniegt.

Jāņu siers « Kristas un viņas draugu kulinārie piedzīvojumi

.. Kas zina – ja nu tieši šogad, pēc sentēvu likumiem Jāņu nakti vadot, var. Ja laimējas to atrast, var iet, kur grib, un darīt, ko grib, un neviens to. Alus – tas ir dzēriens, ko pazīst visi. Un arī alum ir vairāki veidi. Principā alu gatavo no iesala, kam pievienoti apiņi. Būtībā alu var gatavot no dažādām izejvielām, piemēram, kviešiem, rīsiem, kukurūzas, miežiem un citiem augiem. Ko darīt Jāņos. Novēlējumi. Lai ir ko mīlēt un ir kas mīl, Lai ir ko gaidīt un kas gaida; Lai ir ko darīt un ir kas novērtē; Lai Tevi sargā no debesīm,. Pašvaldībā būs iespējams noskaidrot, vai izvēlētajā vietā drīkst veikt tirdzniecību un nokārtot atļauju tirdzniecības veikšanai. Alus – tas ir dzēriens, ko pazīst visi. Un arī alum ir vairāki veidi. Principā alu gatavo no iesala, kam pievienoti apiņi. Būtībā alu var gatavot no. No dabiska materiāla – labības vārpām – var uzmeistarot vienkāršu, skaistu un simbolisku telpas rotājumu. Šis ir īstais laiks to darīt.. Līgo un Jāņi: Visticamāk jau esiet sākuši domāt, ko vēlamies darīt šajos skaistajos, brīnumiem bagātajos svētkos. Mūsu tauta gadsimtiem ilgi ir izkopusi dažādas Jāņu tradīcijas, kuru patieso jēgu. Ozollapu slotiņa dara skaidrākas domas, bērzu slotiņa atpūtina miesu, dod. Īpaši piemērotus šim pasākumam uzskata Jāņus

Comentarios