Kredītlīnijas izmantošanas piemērs

Kredītlīnija ir ātrs, ērts un izdevīgs veids, kā tikt pie papildu naudas līdzekļiem, tomēr pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē aizdevuma nepieciešamību un iespēju to atmaksāt. Ātrais aizdevums jeb kredīts ir ļoti populārs un labi pazīstams finanšu pakalpojums gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tāda pati summa ir arī tad, ja aizdevuma atmaksas termiņa beigās ir izmantota tikai daļa kredītlimita. Kredītlīnijas izmantošanas piemērs. Aizdevējs atbilstoši noslēgtajam Līgumam un piemērojamiem tiesību aktiem ir tiesīgs īstenot parāda piedziņas pasākumus, prasījuma tiesības nododot ārpakalpojumu sniedzējiem, kas ieguvuši licenci parādu atgūšanas pakalpojumu sniegšanai.

Kredītlīnija uz 6 mēnešiem - Nauda vienmēr pieejama!

. Kredītlīnija Viena no lielākajām Kredītlīnijas priekšrocībām ir iespēja naudu izmantot tikai tajos brīžos, kad tas nepieciešams. februārī un kredītu jāsāk atmaksāt no marta. Aizdevējs ievēro tiesību aktos noteiktos ierobežojumus nokavējuma procentu apmēram. Ātrie kredīti ir ļoti riskanti kredītu devējiem, jo pirms to izsniegšanas netiek pārbaudīta potenciālo klientu kredītu vēsture un ienākumi, tāpēc par to izmantošanu tiek piemēroti ļoti lieli procenti. Šis laiks var būt no pāris mēnešiem, līdz pat vairākiem gadiem, bet jo ilgāks ir atmaksas termiņš, jo lielāki ir procentu maksājumi. Atmaksāt var gan visu aizņemto summu, gan tikai minimālo noteikto apjomu. Saistību neizpilde var negatīvi ietekmēt Aizņēmēja kredītvēsturi vai kredītreitingu, un tas nākotnē var kalpot par iemeslu atteikt pakalpojuma sniegšanu.

Tādā veidā tiek dota iespēja plānot savu budžetu, izslēdzot iespēju lieki pārtērēt naudas līdzekļus. Tas gan parasti ir maksas pakalpojums, bet gadījumā, ja radušās pēkšņas, īslaicīgas problēmas ar parāda atmaksu, nav jāuztraucas par soda procentiem. Ja klients ir pieteicies kredītlīnijai, bet beigās nav to izmantojis, nekādi procentu maksājumi nav jāveic. Tāpat kā citiem kredītu veidiem, arī kredītlīnijai ir pieejamas kredīta brīvdienas, kas nozīmē, ka maksājuma termiņš tiek uz kādu laiku atlikts. Credit ON. Atšķirībā no Aizdevuma, Kredītlīnija piedāvā elastīgāku naudas atmaksas termiņu un citas svarīgas priekšrocības. Ja kredītlīniju salīdzina ar patēriņu kredītiem, tad to procentu maksājumi un atmaksas termiņi ir diezgan līdzīgi, bet lielākā atšķirība pastāv tieši izmantošanā. Procentu maksājumi jāveic tikai par izmantoto Kredītlīnijas summu. Papildsumma ir nauda, ko iespējams saņemt Kredītlīnijas ietvaros jebkurā mirklī. Ja tas tiek izdarīts, klients atkārtoti var izmantot savu kredītlīniju, bet ja maksājumi tiek kavēti, kredītlīnija var tikt nobloķēta. Aizņemies pārdomāti! Mēs regulāri izsludinām dažādas akcijas, kas piedāvā aizņemties izdevīgāk, tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem un izmaiņām mūsu mājaslapā, lai nepalaistu garām labu izdevību. Tā ir piemērota arī mirkļos, kad nepieciešamo summu vēlies izmantot pakāpeniski – pa daļām, jo Kredītlīnijas priekšrocība ir iespēja iztērēt tieši tik lielu naudas summu, cik dotajā brīdī nepieciešams kārotajai precei. Mūsdienās ir daudz un dažādu iespēju, kā iegūt papildu līdzekļus, veicot par šiem pakalpojumiem attiecīgu komisijas maksu. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu un naudas līdzekļu izmaksu. Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic. Atjaunošanas politikas informācija. Tāpat Kredītlīnijai netiek piemērota konta apkalpošanas maksa.

Credit24.lv - JA GRIBI, ATDOD BEZ %!

. Kredītlīnijas izmantošanas piemērs. Mēs neiesakām atlikt kredīta nomaksu, tādēļ piedāvājam iespēju saņemt bezmaksas atgādinājumu par maksājuma datumu. Šajā gadījumā limits tiks atmaksāts ātrāk. Tas nozīmē iespēju aizņemties tik daudz, cik liels Kredītlīnijas limits Jums tiek piešķirts. Tas nozīmē, ka brīdī, kad ir nepieciešami papildu līdzekļi, Tev ir iespēja tos nekavējoties pārskaitīt no Kredītlīnijas uz savu bankas kontu. Kredītlīnija ir kā virtuāla kredītkarte, jo tās darbības princips ir visai līdzīgs – noformējot Kredītlīniju, tiek piešķirta konkrēta naudas summa, kas pieejama visā Kredītlīnijas darbības laikā. Tāpat kā Kredītlīnijai, arī Aizdevumam netiek piemērota maksa par noformēšanu un izsniegšanu – jāatmaksā ir tikai pamatsumma un procenti. Piesakoties patēriņa kredītam, vispirms ir jānorāda summa, kādu vēlaties saņemt un pat tad, ja visu neiztērēsiet, procentu maksājumi tomēr būs jāveic par visu aizņemto summu. Kredīlīnijas pieejamais apjoms, pirmkārt, ir atkarīgs no paša klienta vēlmēm, tomēr banka izvērtē klienta kredītu vēsturi, ikmēneša ienākumus un pašreizējās kredītsaistības.

Kredītlīnija - Konta uzturēšana bez papildu maksas

. Jo ātrāk tā tiek atmaksāta, jo mazāki ir procentu maksājumi. Pēc Jūsu pieteikuma apstiprināšanas un Kredītlīnijas limita pišķiršanas, nauda ir viegli pieejama vienmēr. Atceries, ka ar Kredītlīniju procenti jāmaksā tikai par iztērēto naudas summu un periodu, kurā aizņēmums ir paņemts. Tā kā Aizdevumam ir fiksēts atmaksas termiņš, var gadīties situācija, kad kādu iemeslu dēļ nevari veikt savlaicīgu ikmēneša maksājumu. Arī atmaksas laiku var noteikt pats kredītņēmējs. Atšķirībā no parastajiem kredītiem, klientam nav jānorāda konkrēta aizņēmuma summa un kam šī aizņemtā nauda būs paredzēta. Kredītlīniju var izmantot tikai tie, kas var pierādīt savu ienākumu apjomu un kredītu vēsturi, tāpēc arī procentu maksājumi ir ievērojami zemāki. Uzzini, kādas ir būtiskākās atšķirības starp šiem pakalpojumiem un kuros gadījumos viens vai otrs var būt izdevīgāks. Sākotnēji varētu likties, ka Kredītlīnija un Aizdevums ir līdzīgi, taču tā nebūt nav. Tāpat ātrais aizdevums tiek izmantots uz salīdzinoši īsāku laiku. Gan procentu likmes, gan pieejamie kredītlimita apjomi ir atšķirīgi dažādiem pakalpojuma sniedzējiem, tāpēc pirms līguma slēgšanas vajag izpētīt, pie kura kredītu devēja šo pakalpojumu saņemt. Tas nozīmē, ka kredītlīnijas izmantošana ir izdevīgāka, tomēr pirms pakalpojuma izmantošanas vajag salīdzināt vairākus kredītiestāžu piedāvājumus. Jebkurš kredīts ir finansiāla atbildība, tādēļ iesakām nesteigties un apdomāt, vai noskatītais pirkums, kam nepieciešama nauda, nav tikai mirkļa vēlme. Šī iemesla dēļ Kredītlīnija var būt izdevīgāks naudas aizņemšanās veids, jo tai nav stingri noteikti ikmēneša maksājumi. Lai varētu iegūt kredītu, Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam ar pastāvīgu dzīvesvietu un kontu Latvijā reģistrētā bankā. Savu maksātspēju potenciālajam klientam var nākties pierādīt ar izziņām vai kontu izrakstiem.

Kredītlīnija - nauda plānu īstenošanai |

. Jāņem vērā, ka pieteikumi tiek izvērtēti individuāli un piedāvātā procentu likme pēc pieteikuma izskatīšanas var atšķirties. Protams, kredītlīnijas izmantotājs iztērēto summu var atmaksāt arī pirms noteiktā atmaksas termiņa un šādā gadījumā samazināt procentu maksājumus. Kredīlīnija ir arī vieglāk pieejama, jo vienreiz piesakoties, to var izmantot jebkurā diennakts laikā. No šī kredītlimita var tērēt tādu summu, kāda ir nepieciešama un procentu maksājumi tiks aprēķināti tikai no iztērētās summas. Vienkāršiem vārdiem sakot, GPL ir kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no piešķirtās kredīta kopējās summas. Kredītlīnija ir lielisks risinājums, ja pietrūkst naudas neatliekamiem pirkumiem vai sen plānotai iecerei. Tātad kredītlīnaijai var pieteikties arī tie, kam nauda nav steidzami nepieciešama, bet kuri vēlas drošības garantiju, gadījumos, kad nauda tomēr var pietrūkt. Viens no šādiem risinājumiem ir Kredītlīnija – tā ļaus iegūt nepieciešamos līdzekļus ātri un izdevīgi, neradot robu maciņā. Pieteikšanās un naudas izņemšana ir bez maksas. Par katru Kredīta pamatsummas daļas atmaksas kavējumu Aizdevējs ir tiesīgs aprēķināt nokavējuma procentus Līgumā noteiktajā apmērā

Comentarios