Latvijā pieaugusi vidējā alga – 818 eiro

Pārējās jomās vidējā darba samaksa pirms nodokļu nomaksas bija zemāka par vidējo valstī. Straujāks kāpums bija centrālo biroju darbības, konsultēšanas komercdarbībā un vadībzinībās nozarē, reklāmas un tirgus izpētes pakalpojumu nozarē, zinātnes nozarē. CSP atzīmē, ka pēdējos četros gados vidēji valstī darbinieku skaita pieauguma tempi bija ļoti zemi un lielāka ietekme uz vidējās darba samaksas pārmaiņām bija tieši darba samaksas fonda kāpumam. Latvijā pieaugusi vidējā alga – 818 eiro. Latvijā pieaugusi vidējā alga – 818 eiro.

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro; eksperti nākamgad.

. Minēto faktoru ietekme kopumā parādās darba samaksas fonda un pilnas slodzes darbinieku skaita, kuri tiek izmantoti vidējās darba samaksas aprēķiniem, pārmaiņās.. Ilgtermiņa interneta kredīts?. Straujāk atalgojums audzis arī informācijas un pakalpojumu nozarē.

Vidējā alga Latvijā pērn pieaugusi par 7,9% – līdz 926.

. Vislielākais pieaugums bijis izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozarē. Savukārt lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un informācijas, komunikācijas pakalpojumu nozaru uzņēmumos darba samaksas fonds pieauga straujāk par darbinieku skaitu. Dati rāda, ka visstraujāk alga augusi nozarēs, kurās alga bijusi viszemākā.

Rīgas Namu Apsaimniekotājs

.

Meži -

.

Atrais kredits

Comentarios