Latvijas bagātāko cilvēku TOP 5

Trešo vietu šajā sarakstā saglabājis Rietumu bankas lielākais īpašnieks Leonīds Esterkins. Šogad Olainfarm paplašināja savas darbības ģeogrāfiju: ienākot Armēnijas tirgū un iegādājoties farmācijas uzņēmumu Baltkrievijā. Šī saraksta pirmajā vietā ierindojās neviens cits kā viens no ABLV bankas īpašniekiem Oļegs Fiļs. Latvijas bagātāko cilvēku TOP 5. Mikrotīkls, kas ražo datortīklu aprīkojumu un bezvadu tīklus, ir viena no lielākajām un strauji augošām kompānijām Latvijas tirgū.

Pietiek

. Ernests Bernis Otrais Latvijas bagātākais cilvēks pašreiz ir Oļega Fiļe kolēģis un sadarbības partneris Ernests Bernis, kurš arī ir akciju sabiedrības ABLV Bank līdzīpašnieks un valdes loceklis. Devīto vietu ieņem Mārcis Martinsons -MM investīcijas īpašnieks, pazīstamais biznesmeņa Māra Martinsona, Moduls-Rīga līdzīpašnieka dēls. Inserviss.lv Group – Credit – Ātrais Kredīts – Patēriņa kredīts – Auto līzings. Oļegs Fiļs, kā jau minēju, ir viens no ABLV bankas īpašniekiem, kā arī šīs bankas lielākais akcionārs. Skatoties uz šīm bagātībām ir skaidrs tas, ka bagāts nevar kļūt neko nedarot un visi šie cilvēki ir ieguldījuši lielu darbu, lai nokļūtu tur, kur viņi ir tagad, un diezin vai viņi ņēma ātros kredītus lai to sasniegtu. , kuru bagātību var vērtēt jau vairākos simtos miljonu eiro, tādēļ domāju, ka ir vērts izcelt tos Latvijas iedzīvotājus, kuri ir iekļuvuši Latvijas bagātāko cilvēku un var sevi dēvēt kā vienu no pieciem Latvijas bagātākajiem cilvēkiem. Latvijas bagātāko cilvēku TOP 5.

Latvijas bagātāko cilvēku sarakstā pirmo reizi «ielēcis.

. Sesto vietu miljonāru sarakstā nemainīgi ieņem Justs Nikolajs Karlsons, Normunda un Jāņa Bergu nekustamā īpašuma pārvaldnieks. .

Ieskaties! Kuri šobrīd ir 100 bagātākie cilvēki Latvijā? - Viedokļi un.

Comentarios